14 Ocak 2014 Salı Reyting Sonuçları

Lordly

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
1,186
Puanı
284
Kaçak ve "Tuncel Kurtiz"li Mutlu Aile Defteri iyi gitmiş. :)

Kanal d'nin dizileri gerilerde kalakalmış. :F Filmlere bari geçilmeyin be kardeşim. :F

Cinayet'im benimmm Kanal d'm benimmm bu hayal kırıklıkları üzerine soğuk su içelim haydinnn. :F

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
kaçakı izledim şimdi süper bi bölüm olmuş sonu manyakta ruslar mematileri acayip dövdüler :kiki:
memati zaten ruslardan dayak yemeye alışık bu bile bana o sahneyi hatırlattı arkadaş :D
Dün Kaçak'ın ab'de düşmesi tamamen reklama bağlıyorum,Karşısında Cinayet 100 dakika reklamsız gitti,sadece biterken reklam verdi,Çalıkuşu'da gece 3 reklem verdi.Tani Kaçak Cinayet ve çalıkuşu'nun toplamı kadar 4 reklam verdi.
Keza Mutlu aile defteride 3 reklamla bitti.Bu böyle gitmeyecek herhelde bunlar reklam vermeye başlayıca ak koyun kara koyun ortaya çıkacak.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Dün Kaçak'ın ab'de düşmesi tamamen reklama bağlıyorum,Karşısında Cinayet 100 dakika reklamsız gitti,sadece biterken reklam verdi,Çalıkuşu'da gece 3 reklem verdi.Tani Kaçak Cinayet ve çalıkuşu'nun toplamı kadar 4 reklam verdi.
Keza Mutlu aile defteride 3 reklamla bitti.Bu böyle gitmeyecek herhelde bunlar reklam vermeye başlayıca ak koyun kara koyun ortaya çıkacak.
aga atv kaçaka adam akıllı reklam stratejisi uygulamıyo dizi 10 reytingi geçene kadar reklamları ona göre ayarlamak lazım ama bunlarda o akıl nerdeeeee

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
aga atv kaçaka adam akıllı reklam stratejisi uygulamıyo dizi 10 reytingi geçene kadar reklamları ona göre ayarlamak lazım ama bunlarda o akıl nerdeeeee
Gördünmü dizinin süresini 86 dakika,60 dakika reklam verdiler ayıptır ya! Dizinin süresini 100 dakika yapsınlar o zaman sürekli anlıklar bölünüyor ve zırt pırt reklama giriyor.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Gördünmü dizinin süresini 86 dakika,60 dakika reklam verdiler ayıptır ya! Dizinin süresini 100 dakika yapsınlar o zaman sürekli anlıklar bölünüyor ve zırt pırt reklama giriyor.
aynen öyle aga dünkü bölümü izledim müthişti eleştirilerim var tabi otomatik silah efektlerini hiç yapamıyolar ama yeni dizi sonuçta bu işler o kadar kolay olmuyo
ekranda aksiyon dizisi var mı varsa kaç tane var adam akıllı neden yok fazla çünkü aksiyon yapmak yetiştirmek her hafta her hafta çok zor bişey işte bunun için kanallar antin kuntin saçma aşk dizilerine sarılmış durumda

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
aynen öyle aga dünkü bölümü izledim müthişti eleştirilerim var tabi otomatik silah efektlerini hiç yapamıyolar ama yeni dizi sonuçta bu işler o kadar kolay olmuyo
ekranda aksiyon dizisi var mı varsa kaç tane var adam akıllı neden yok fazla çünkü aksiyon yapmak yetiştirmek her hafta her hafta çok zor bişey işte bunun için kanallar antin kuntin saçma aşk dizilerine sarılmış durumda
Dünkü bölüm çok güzeldi,Ertan resmen döktürdü bu reytingler çok düşük resmen hayal kırıklığı yaşıyorum.
Bizdemi TNS'ye ağlamaya başlasak acaba.:)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Dünkü bölüm çok güzeldi,Ertan resmen döktürdü bu reytingler çok düşük resmen hayal kırıklığı yaşıyorum.
Bizdemi TNS'ye ağlamaya başlasak acaba.:)
aga diziye çok sağlam tanınmış bi düşman oyuncu lazım ayrıca serhatların ekiplerini genişletmeleri lazım ve atv nin saçma sapan reklam stratejilerini bırakması lazım kaçak en kötü 10 alır

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
o işler o kadar basit değil kaçak bu oranlardan düşmesin yeter
kurt seyit tutmaz bence ama salı günü yine şansı olabilir diğer günler hiçbi şansı yok
Ya baktığımda genellikle atv de yayınlanan dizileri hep savunuyorsun.
Şu ana kadar kanal d nin başlatacağı hiçbir diziye tutmaz diyorsun.Yada star tv dekilere.
Medcezir içinde aynısını demiştin tutmaz demiştin tutmuştu.Sonra karagul fark atar demiştin ama totalde sadece 1 reyting fark var.Daha sonra 8 reyting de kalır daha fazla alamaz demiştin 10 reytingi geçti.
Doksanlar gibi bir dizinin muhteşem yüzyılı geçeceğini düşünmüştün de kurt seyt gibi kaliteli bir yapımın kaçağı geçeceğini nasıl düşünmüyorsun anlamıyorum.
Atv dışına çıksan keşke biraz.(karadayı,kaçak,doksanlar,kvp,tatar)
Kurt seyt salıda tutar diğer günlerde tutar çünkü ortada büyük bir emek var.Bilmiyorum kitabını okudunmu ama konusu ilgi çekici.Ve fragmanları kaliteli.O kadar soğuk havada atlardan düşerek çekim yapıyorlar ki hem ay yapım hem ece melek ikilisi hemde kıvanç faktörü tutmaması için hiçbir neden yok.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Ya baktığımda genellikle atv de yayınlanan dizileri hep savunuyorsun.
Şu ana kadar kanal d nin başlatacağı hiçbir diziye tutmaz diyorsun.Yada star tv dekilere.
Medcezir içinde aynısını demiştin tutmaz demiştin tutmuştu.Sonra karagul fark atar demiştin ama totalde sadece 1 reyting fark var.Daha sonra 8 reyting de kalır daha fazla alamaz demiştin 10 reytingi geçti.
Doksanlar gibi bir dizinin muhteşem yüzyılı geçeceğini düşünmüştün de kurt seyt gibi kaliteli bir yapımın kaçağı geçeceğini nasıl düşünmüyorsun anlamıyorum.
Atv dışına çıksan keşke biraz.(karadayı,kaçak,doksanlar,kvp,tatar)
Kurt seyt salıda tutar diğer günlerde tutar çünkü ortada büyük bir emek var.Bilmiyorum kitabını okudunmu ama konusu ilgi çekici.Ve fragmanları kaliteli.O kadar soğuk havada atlardan düşerek çekim yapıyorlar ki hem ay yapım hem ece melek ikilisi hemde kıvanç faktörü tutmaması için hiçbir neden yok.
başkan sakin ol ben atv mtv takmam diziye bakarım beni kendinizle karıştırmayın seninde stara olan sevgini az çok biliyorum :D
adam akıllı diziler atv de ben napim starda olsa starda izlerim kanal d de olsa orda izlerim vadi,kaçak,karadayı bu üçünü izliyorum atv de tatar bitti artık doksanları izlemiyorum 3 ü de sağlam diziler ve 3 ü de an itibariyle gün birincileri kurtlar vadisi ve karadayı en fazla izlenen 2 dizi :) yani ben boş dizi izlemem aga
starda bana göre dizi yok medcezir falan benim ilgimi çekmiyo ergen dizisi olarak görüyorum diğer diziler zaten kadın ağırlıklı hiçbir şekilde ilgimi çekmiyo
kanal d yi söylemiyorum bile dizileri hepsi antin kuntin diziler ve hiçbiri tutmuyo görüldüğü gibi halkta benimle aynı fikirde yani :D
kurt seyit midir nedir daha yayınlanmamış bile nerden biliyosun kalitesi ve kaçakı kaç kez izledinde kalitesi konusunda yorum yapıyosun kaçakın kalitesi ve verilen müthiş emek ortada gelsin görelim kıvancın dizileri belli bi seviyeyi geçemez 1.falanda olamaz

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
Mutlu aile defteri Celal ve Ceren`e bakıldığında kötü gitse de A\B`de 1. olarak başarılı gitmiş
Kaçak`dan totalde daha yüksek beklerdim ama dünkü boş günde geçen haftaki reytinglere bakıldığında nerdeyse hiç yükselememiş ve A\B`de baya düşmüş
Benim için Üzülme totali çok iyi gitmiş ve salıya güçlü rakip gelmezse 2.likte 7+ reytinge bile yüksele bilir
Seksenler tam bir A\B dizisi ve geçen sezon aldığı reytinglere yükselerk A\B`de yakında 1. olabilir
Cinayet ilk bölümle nerdeyse aynı oranları almış
Çalıkuşu pt2`de her hafta yükseliyor tebrikler
Bir Aşk Hikayesi ortalama sonuçlarla ekranlara veda etmiş
Beni Affet haftalık dizilerden çok daha iyi gidiyor tebrikler
Esra Erol`la dün çok iyi gitmiş ve Müge Anlı da ilk 10`a girerek çok başarılı gitmiş

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
Benim Için Üzülme TOTAL'de Çok Iyi Oranlar Almış Tebrik Ederim. :) AB'de daha yüksek bekliyordum gerçi. :)

Kaçak TOTAL'de Zirve'de yer almış Tebrik Ederim ancak AB'de düşmüş yine de iyi çok. :)

Seksenler özellikle AB'de Çok Iyi Oranlar almış Tebrik Ederim. :)

Esra Erol Uçmuş Tebrik Ederim. :)

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
images (3).jpg
başkan sakin ol ben atv mtv takmam diziye bakarım beni kendinizle karıştırmayın seninde stara olan sevgini az çok biliyorum :D
adam akıllı diziler atv de ben napim starda olsa starda izlerim kanal d de olsa orda izlerim vadi,kaçak,karadayı bu üçünü izliyorum atv de tatar bitti artık doksanları izlemiyorum 3 ü de sağlam diziler ve 3 ü de an itibariyle gün birincileri kurtlar vadisi ve karadayı en fazla izlenen 2 dizi :) yani ben boş dizi izlemem aga
starda bana göre dizi yok medcezir falan benim ilgimi çekmiyo ergen dizisi olarak görüyorum diğer diziler zaten kadın ağırlıklı hiçbir şekilde ilgimi çekmiyo
kanal d yi söylemiyorum bile dizileri hepsi antin kuntin diziler ve hiçbiri tutmuyo görüldüğü gibi halkta benimle aynı fikirde yani :D
kurt seyit midir nedir daha yayınlanmamış bile nerden biliyosun kalitesi ve kaçakı kaç kez izledinde kalitesi konusunda yorum yapıyosun kaçakın kalitesi ve verilen müthiş emek ortada gelsin görelim kıvancın dizileri belli bi seviyeyi geçemez 1.falanda olamaz
:kiki:KURT SEYİT VE ŞURA MARTTA STARDA diyorum ve susuyorum.:)

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
aga sakin ol diyorum sana tmm starda anladık :) şu kanal fanlığı forumda iyice yayıldı bi burda var zaten :D
Hep Kanal D`cilere laf atıyordun Starcılara bir şey demiyorsun gördün mü? :X

Forumda daha çok Starcı var. :D

Diğer kanalların yine fragmanlarını izliyorsun. Zeytin tepesini izlemeden tutmaz dedin sonra izledikten sonra tutabilir dedin. Hep Kanal D antipatisi. :D

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
aga sakin ol diyorum sana tmm starda anladık :) şu kanal fanlığı forumda iyice yayıldı bi burda var zaten :D
:kiki:starın 5 6 dizisini izlemiyordum ben my ı izliyorum medceziri netten izliyorum
atv nin 6 dizisini kim izliyordu acaba
karadayı kaçak kvp doksanlar tatar ve huzur sokağınada bakıyordun diye biliyorum yorum yagdırıyordun foruma :D

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Kaçak ve Mutlu Aile Defteri gayet güzel gitmiş tebrikler. Cinayet bence iyi gidiyor. Benim için üzülme totalde çok başarılı. :)

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
:kiki:starın 5 6 dizisini izlemiyordum ben my ı izliyorum medceziri netten izliyorum
karadayı kaçak kvp doksanlar tatar ve huzur sokağınada bakıyordun diye biliyorum yorum yagdırıyordun foruma :D
Starda 5 dizi var mı ki 5 tanesini seyredesin. :D

3 dizisi var 2`sini seyrediyorsun. :D

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Hep Kanal D`cilere laf atıyordun Starcılara bir şey demiyorsun gördün mü? :X

Forumda daha çok Starcı var. :D

Diğer kanalların yine fragmanlarını izliyorsun. Zeytin tepesini izlemeden tutmaz dedin sonra izledikten sonra tutabilir dedin. Hep Kanal D antipatisi. :D
ben bütün kanallarıa gıcık oluyorum atv kanal d star hiçbirini sevmiyorum ama atv de bana uygun diziler var izliyorum kanal d de olsa vadi kaçak karadayı kanal d yi izlerdik :D
show a gıcık kapmam ama vadinin yuvası sevdiğim bi kanal seneye showdayız zaten :D
kanal d ciler bi yandan starcılar bi yandan forumu ele geçirdiler dizi fanlığının önünde geçti kanal fanlığı arkadaş anlamıyorum babanızın mı kanalı neyini savunuyonuz

yok daha neler :D bak ben 3-4 dizisini izliyorum ama fan man değilim ama sen 1-2 dizisini izleyip kanal fanı olmuşsun bu kötü işte :D huzur sokağı ve ben :F:F kafama sıkarım yine izlemem :kiki:

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
ben bütün kanallarıa gıcık oluyorum atv kanal d star hiçbirini sevmiyorum ama atv de bana uygun diziler var izliyorum kanal d de olsa vadi kaçak karadayı kanal d yi izlerdik :D
show a gıcık kapmam ama vadinin yuvası sevdiğim bi kanal seneye showdayız zaten :D
kanal d ciler bi yandan starcılar bi yandan forumu ele geçirdiler dizi fanlığının önünde geçti kanal fanlığı arkadaş anlamıyorum babanızın mı kanalı neyini savunuyonuz
Bana Kanal D`ci diyorsun ben savunmuyorum. :T:

Sadece Yalan Dünyayı seyrediyorum ordan. Başka da bir şey yok henüz.

Stardan Medcezir, Atv`den Karadayı.