14 Mart 2013 Perşembe Reyting Sonuçları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
vadi maçı geçmiş düşmesine rağmen tebrikler

hızlı gonzales

Favori Üye
Reaksiyon puanı
647
Puanı
224
Ben hala söylüyorum, fenerin maçları gs den az izleniyor diye, bi fenerli olarak... Ben sabitim merak etme.. Mesajlarını ciddiye alalım diyosunda, bunu bana en son söylicek kişisin..
niye ağırına mı gitti gerçekler...ben sen gibi denk geliş mesaj yazmam...senin kim olduğunu açıklayayım mı...sen fenerli falan da değilsin...hatta gs lı falan da değilsin...öncelikle şunu bil ...bi fenerli reytingi ne olursa olsun takımıyla 9 reytingli diye dalga geçipte sonrada vadiyi geçince vay canına fenere atarları yapmaz...bende bi fenerli yim çünkü...2 günde takımmı değiştiyon...vadiyi geçtiye fenerden ala takım yok tabii..geçemediği zamanda gs dan ala takım yok..sana göre vadiyi geçsinde chelsea ye bile razısınız demi koçuuuuuuuummmm..senin intikamı falan izlediğinide inanmıyorum...senin amacın provakasyon yapıp milleti birbirine düşürüp eğlenmek...ama buna inandıracağın en son adam benim..forumdash yapsa bu yorumu çokdan beğenmiştin..bu forumda çok kişinin oyununu çözdüm ben...seninki daha çabuk sürdü...:hihi:

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
yakup başkan ın özel güçleri vardır belki aga ne biliyon :kiki:

- - - Ekleme - - -

niye ağırına mı gitti gerçekler...ben sen gibi denk geliş mesaj yazmam...senin kim olduğunu açıklayayım mı...sen fenerli falan da değilsin...hatta gs lı falan da değilsin...öncelikle şunu bil ...bi fenerli reytingi ne olursa olsun takımıyla 9 reytingli diye dalga geçipte sonrada vadiyi geçince vay canına fenere atarları yapmaz...bende bi fenerli yim çünkü...2 günde takımmı değiştiyon...vadiyi geçtiye fenerden ala takım yok tabii..geçemediği zamanda gs dan ala takım yok..sana göre vadiyi geçsinde chelsea ye bile razısınız demi koçuuuuuuuummmm..senin intikamı falan izlediğinide inanmıyorum...senin amacın provakasyon yapıp milleti birbirine düşürüp eğlenmek...ama buna inandıracağın en son adam benim..forumdash yapsa bu yorumu çokdan beğenmiştin..bu forumda çok kişinin oyununu çözdüm ben...seninki daha çabuk sürdü...:hihi:

imzamı atarım helal olsun herşeyi söylemişsin aga

- - - Ekleme - - -

gs 20 alınca gs büyük fb 9 alınca fb küçük vadi fb yi geçince fb küçük gs fark atınca gs büyük fb geçince fb büyük
helal olsun valla bu nasıl takım tutmaksa hayatın reyting üzerine kurulu ben fanatik gs liyim reytingi umrumda olmaz

hızlı gonzales

Favori Üye
Reaksiyon puanı
647
Puanı
224
İntikam Vadi olmasa bile alacağı oran 7 totalde. :D
aga bu kişiye daha fazla cevap yazıpta sorun çıkarmayın...amacı provakasyon...mesajlarına bak görürsün...ozan admine de mesajla anlatabilirsen anlat durumu..yoksa ben yazayım...millete küfür ettirip sonra şikayet ediyor..herkesi banlatıyor.. iyi taktik vallaha..yoksa birazdan ozan admin bu konuyuda salı günkü gibi kapatacak...:bağır:

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
cevap vermeyin beyler :D

hızlı gonzales

Favori Üye
Reaksiyon puanı
647
Puanı
224
bu konuya bi mesaj yapalım diye geldik..iş polat-beren kavgasına döndü...:bağır:

berenist

Favori Üye
Reaksiyon puanı
145
Puanı
154
Vadiyede,İntikam'ada tebrikler.İntikam özetiylede çok iyi oranlar almış..

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,347
Puanı
809
Ben de tebrik ediyorum tabii vadiyi. Maca ragmen zirvede yer almayi basarmis :)

34rcp44

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,210
Puanı
610
vadi maçı yine geçmeyi başardı ve emin olunki vadi saat 21:45 de başlasaydı maçın oranları dahada düşerdi

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
sen bu yazdıklarına kendin inanıyosan benim sözüm bitmiştir...bi şeyleri ispat etmeye çalışma...herşey bal gibi ortada...provakatörün ne anlama geldiğini zaten biliyoruz hepimiz...diğer vadici arkadaşları da uyaracağım ...bundan sonra kışkırtmadan tutda küfüre yönelik bir hamleni görürsek şikayet butonlarına asılacağımızı bel...sen düşün bundan sonrasını yakup kardeş....nokta bitti...[sm=s16.gif]

Bence asıl siz düşünün.. Senin uyarmana gerek yok tayfanı, onların zaten elleri hep benim mesajlarımdakı uyarı butonunda.. Bu arada provakasyon deyip deyip duruyosun ama herşeyi sen başlatıyosun, yok diğer boşluk yapımlar , yok eğrilmiş yapımlar.. Sen biliyosun burdaki çoğu kişinin kendi dizisine laf kondurmamaya çalıştığını ama her seferinde inatla kışkırtıcı kaflar söylüyosun, söylediğin müddetçe de alırsın cezanı.. Bu arada beni bilen biliyor kanıtlama gayesinde değilim. Ama spekülatif şeyleri söylemekte ısrarcısın..

*Dream*

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710
Maç çok iyi oranlar almış kurtlar vadisi oranları çok düşük gelmiş 2 guruptada kaldı ki maçın çok fazla bir heycanı yoktu.Fenerbahçe'nin turu geçeceğine herkes kesin gözüyle bakıyordu.Çeyrek final maçları çok daha yüksek oranlar alarak perşembeleri zirvede tamamlar :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,201
Puanı
1,061
maç netmiş öle fb maçının alabileceği maksimuma ulaşmış :D
initikam gene iyi gitmiş sbt gene intikam oyunu oynasmış
vadi kötü etkilenmiş

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,201
Puanı
1,061
Dün akşam İntikam'ı ve maçı izledim.Maçla ilgili söylenecek pek bir şey yok,Fenerbahçe biraz hayal kırıklığı yaratıyor.İntikam'a gelirsek açıkça söylemem lazım ki izlediğim en iyi bölüm veya en iyi ikinci bölümdü.Revenge yorumlarında bölüm beğenilmemişti ama gayet başarılıydı.Mesude Erarslan Tekin,Çağrı Liva Lostuvalı ile iyi bir ikili olmuşlar,Yaprak Dökümü'nün 3-5 basamak üstünde çekim teknikleri kullanılmış.Atakan Ilgazdağ yine şaşırtmadı,bu bölümde de yeni parçalar vardı,adam her hafta düşünüyor belli ki,gösterdiği özene hayranım.Tabi bölümün yıldızı Seda Demir'di,girdiği andan beri diziye en çok renk katan karakter kesinlikle Selen ve oldukça başarılı.Bu kıza twitter'da neden haksızlık edildiğini anlamıyorum,Beren Saat'i parmağında oynatır desek yalan olmaz,mimikler,ses tonu çok iyi.Selen'i 3-4 hafta içinde gidip gelmelerden sonra kaybedecek olmamız beni üzüyor,o gidince dizi çökebilir,Hakan-Yağmur-Derin-Rüzgar-Barış-Cemre-Emre gibi gereksiz karakterler diziyi söndürebilir,bu isimlerin aşk hayatı olmasa dizi tam benlik olacakmış.İntikam bu bölüm iyiydi dediğim gibi ama iyi olmayan şey şuydu:kanal.Dün beni delirtti resmen,20:45'de başlaması gereken diziyi 21:00'de başlattı,belki bölüm kısadır,ondan olmuştur derken,gördüm ki 23:06'da bitmiş bölüm,erken başlatıp 22:45'de bitirmek varken nedir bu kanalın yaptığı?Bir de utanmadan 20 dakika kala reklam koydu,tüm reklamları izletti.Mümkünse dizi ATV'ye geçsin,bu kanalın kimseye saygısı kalmamış,her bölüm dizi başlama saati,reklam yeri değişir mi?Uyduruk fakat kanalların ciddiye aldığı rakamlarda da görüyorum ki Kanal D hüsrana uğramış,oh olmuş.

beğenmene sevidim önceki sayfaları okursan selenle ilgil iyorumlarımızı görürsün :D
intikamda böyle çok karakter olacak selen tarzı
dizinin ana kadrosunun yarına gereksiz demişsin 90 dakika dizi için az bile karakter asayısı
başlama saati normale döndü uek gidince zaten normal prime timeda tek dizi sistemine dönecekti

- - - Ekleme - - -

vııışşşh sbt ye bak vadi-maç 1 reyting zkfo 2 reyting artmış intikam 1 reyting düşmüş ab de ki olayı söylemiyorum bile :D

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,347
Puanı
809
SBT'ye göre Intikam 5 reyting almis, yok daha neler :):)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...