Bu akşam ne izleyeceksiniz/İzlediniz?

• Diğer (Lütfen Belirtiniz)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    21

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Mas. Apartmanı durdurulamıyor, Ab De 15 e ulaşmak Üzere. MaşAllah. Edho inanılmaz yükselmiş, burada edho içi olumsız yorumlar hatırlıyorum, herhalde yorumları yapanlar şaşkınlıklarını gizliyemiyordur. Gecenin kaybedeni hekimoğlu olmuş, ma da okadar konuk reklamına rağmen totaldr düşmeye devam etmiş, bakalım yeni gününde ne yapacak.

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Mas. Apartmanı durdurulamıyor, Ab De 15 e ulaşmak Üzere. MaşAllah. Edho inanılmaz yükselmiş, burada edho içi olumsız yorumlar hatırlıyorum, herhalde yorumları yapanlar şaşkınlıklarını gizliyemiyordur. Gecenin kaybedeni hekimoğlu olmuş, ma da okadar konuk reklamına rağmen totaldr düşmeye devam etmiş, bakalım yeni gününde ne yapacak.
Baraj'ıma yorumun yok üzdün. :(

• Üzücü
Reactions: The_Erinch

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
AMAN GENE MENEJERİŞMİŞ ARA diz özelteri geçememiş benim diziler süper gidiyor..ezip geçiyor dizileri
Herkes istediği yorumu yapabilir lakin diziler için ''ezmek'' tabiri hoş değil, burası da belli kurallar çerçevesinde var olan bir platform. Yazdığın bu mesaj uygunsuz bir mesajdır, belirtmek isterim. :)

• Güldürdün
Reactions: Doğan

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
Herkes istediği yorumu yapabilir lakin diziler için ''ezmek'' tabiri hoş değil, burası da belli kurallar çerçevesinde var olan bir platform. Yazdığın bu mesaj uygunsuz bir mesajdır, belirtmek isterim. :)
sildim tesekurler saol uyardığın kardeşim..:A

• Beğendim
Reactions: Yiğitt

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Menajerimi Ara'nın güçlü rakibe rağmen AB'de 6. sıraya yükselmesi umut verici. :Z Neyse ki artık salı günüyle işimiz kalmadı o yüzden reytingler kötü olsa bile rahatız. :A Pazar günü AB ve ABC1'de ilk 5'e gireceği kesin diyorum ve asıl heyecanımı pazartesi sabahına bırakıyorum. :Z

Hekimoğlu düşmeye devam ediyor. :( Geçen sene 7-8'den aşağı inmeyen dizi şimdi 4 bile alamaz oldu umarım Menajerimi Ara'nın gidişiyle yükselir. Tabii Alev Alev gelecek salı başlarsa (bu akşam tarih açıklanabilir bence) neler olacağını bilmiyorum ama bu dizi harcanmamalı.

Baraj şaşırtmaya devam ediyor. Sabırsız FOX diziye dokunmaya dokunmaya yükseltti reytingleri. Umarım aynı sabır Medyapım'ın diğer işi Öğretmen'e de gösterilir yoksa büyük bir haksızlık olacak.

Masumlar Apartmanı, EDHO ve Masterchef bildiğimiz gibi. :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Menajerimi Ara'nın gün değişikliği en çok Hekimoğlu'na yarayacak inşallah. O kitlenin yarısı buraya kaysa yeter.

Menajerimi Ara pazar gününde de bu oranları almaya devam eder zaten. Fazla da yükseleceğini düşünmüyorum. Pazarları kendi yağında kavrulmaya devam eder.

EDHO kendi kitlesine kavuşmuş. Rakibiyle ortak izleyecisi olmadığı için yükselmeye devam eder.

Masumlar Apartmanı daha ne kadar yukarı yönlü gidecek merak ediyorum. Cidden takdir edilesi.

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Hekimoğlu için acil gün değişikliği lazım. Diziyi izlemeye yeni başladım, bu kadar kaliteli bir dizi biterse üzülürüm.

Baraj fena değil ama kanal için reytingleri çok düşük. 11 12 gibi final yapar.

EDHO henüz kemik kitlesini çekmiş, birkaç haftaya 10 reytingi göreceğini düşünüyorum. 6. sezonuyla bu kadar reyting alan iki diziden biri :A

Masumlar Apartmanı'nın reytinglerinin gerçeği yansıttığını düşünmüyorum. Tipik TRT işte her dizisi 15 alıyor :F

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Hekimoğlu için acil gün değişikliği lazım. Diziyi izlemeye yeni başladım, bu kadar kaliteli bir dizi biterse üzülürüm.

EDHO henüz kemik kitlesini çekmiş, birkaç haftaya 10 reytingi göreceğini düşünüyorum. 6. sezonuyla bu kadar reyting alan iki diziden biri :A

Masumlar Apartmanı'nın reytinglerinin gerçeği yansıttığını düşünmüyorum. Tipik TRT işte her dizisi 15 alıyor :F
Her dizisi mi. :eek: TRT’nin Diriliş’ten başka 15 reyting alan dizisi mi oldu. :A Masumlar Apartmanı’nın şişirildiğini düşünmüyorum çünkü çevremde kime sorsam Salı günleri Masumlar Apartmanı izliyor. Doğru kadroyla, doğru senaryoyla kurulan bir iş karşılığını alıyor kesinlikle. Her yerde konuşuluyor bu dizi.

Bir de sektörün içindesin yani senin gibi biri bunu söyleyince komik oluyor. :A

• Beğendim
Reactions: mesmeso and Doğan

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710

meyve veren ağaç taşlanır

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Her dizisi mi. :eek: TRT’nin Diriliş’ten başka 15 reyting alan dizisi mi oldu. :A Masumlar Apartmanı’nın şişirildiğini düşünmüyorum çünkü çevremde kime sorsam Salı günleri Masumlar Apartmanı izliyor. Doğru kadroyla, doğru senaryoyla kurulan bir iş karşılığını alıyor kesinlikle. Her yerde konuşuluyor bu dizi.

Diriliş olsa neyse de herkes Masumlar'ı izleyip konuşuyor o 15 almayacak da kim alacak. :A Kendisi bozulmaya yüz tutmuş Elma'yla ilgilensin. :A @Veteran

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061

Kırmızı Oda'yı sevemedim ama o bundan daha fazla izleniyor bence :A TRT Diriliş'ten beri fena gitmeyen dizilerin reytinglerini biraz şişiriyor :D

İlk bölümünü izledim ve bu diziyi de sevemedim :F :F