13 Aralık 2013 Cuma Reyting Sonuçları

youtube de çalıkuşunun son bölümü karadayının son bölümünü geçmiş izlenmede hemi de 1 gün sonra eklenmesine rağmen dedim sana dizinin kitlesi sağlam :A
Ben ne dedim sana? Dizi Rusya'da yayınlanıyor.Rus hackerlar iş başinda demiştim:X Konuyu boşa canlandırma:A reytingiyle orantılı olsun rakamlar amenna:)

bu işler reytinge bakmaz bak leyla ile mecnun un şarkısı 25 milyon olmuş gidiyor :)
Hacı bunadın mı???😱 25 milyon dediğin olay nerde?Aynı şeyi geçende söyledin bende geçende sana bu soruyu sordum. Twitter mı 25m dediğin? Yumurta kafalari insandan saymıyoruz dedim. Niye konuyu up'latıyorsun harbiden? Yeni deliller araştirip karşima geçip laf verdim mi diyecen ne diyecen? 😕

TNS'nin güvensizliğine vurma hem😕 Çalikuşuda MY'de Tims'e ait. Diğeri neden gittikçe artarken diğeri ortalarin altında geziniyor? Sana ben cevap vermeyeceğin soruları bir bir sıralarım.Ne kadariyla tatmin edersin bilinmez:) En iyisi gece gece senin de benimde sinirler gerilip moreller bozulmasın:)

Sema Ergenekon tebrik etti Karagül ekibini.

Kardeş dizi sayılırız. :D @Forumdash @Yakamoz-Asi
Olaya şöyle bak:X Bir adam ve kadın çocuk yapıp yetimhaneye bırakıyor, bu çocuk zamanla "iyi" yetişiyor, gerçek anne babalar gidip çocuguna bakan anne baba teşekkür ediyor :X Saçma mı oldu bilemem durum bu:X

Şükrü'cüm bize de dizi yapacak. BS size kalsın @Forumdash :Z :D
Hah:T: yapsın yapsın pazara bişeyler koysun:X

Hacı bunadın mı???😱 25 milyon dediğin olay nerde?Aynı şeyi geçende söyledin bende geçende sana bu soruyu sordum. Twitter mı 25m dediğin? Yumurta kafalari insandan saymıyoruz dedim. Niye konuyu up'latıyorsun harbiden? Yeni deliller araştirip karşima geçip laf verdim mi diyecen ne diyecen? 😕

TNS'nin güvensizliğine vurma hem😕 Çalikuşuda MY'de Tims'e ait. Diğeri neden gittikçe artarken diğeri ortalarin altında geziniyor? Sana ben cevap vermeyeceğin soruları bir bir sıralarım.Ne kadariyla tatmin edersin bilinmez:) En iyisi gece gece senin de benimde sinirler gerilip moreller bozulmasın:)
leyla the band miydi neydi gir bak lo :F ayrıca lim değil sadece behzat ç., güneşi beklerken,medcezir,işler güçler gibi sosyal medya desteği olan pek çok dizi iyi izlenme sayılarına ulaşıyor youtube de :X

Beyaz dilinin ucuyla sordu pelin Öztekin'e dizi varmı proje varmı diye!insan iki dakika kızın doksanlardan bahsetmesine izin verir.hiç sormasa daha iyiydi.

leyla the band miydi neydi gir bak lo :F ayrıca lim değil sadece behzat ç., güneşi beklerken,medcezir,işler güçler gibi sosyal medya desteği olan pek çok dizi iyi izlenme sayılarına ulaşıyor youtube de :X
Yahu aklın alıyor mu? Leyla The Band'i bende dinliyorum, ama diziyi izlemiyorum şarkıyla diziyi bir mi tutuyorsun:X GB Medcezir aldiği reyting belli zaten onlarin youtubede izlenme sayılarina bişey demiyorum. İşler Güçlerinde youtubede izlenme sayısı pek parlak değil:T: