Bu Akşam Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• 3'te 3 Tarih | TRT 1

Oy: 0 0.0%
  • Diğer (Lütfen Belirtiniz)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    19

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
İyi ozaman izle daha fazla yorumlarsam baya spoi yersin :A Ama ilişkiyi dikkatli izlersen ne demek istediğimi anlarsin :(
Ben biraz spoiler yedim sosyal medyada zaten de ölecek gibi hali var Hünkar'ın, son günlerinde herkese iyi davranır gibi... Demek istediğin o sanırım. :(

• Üzücü
Reactions: Forumdash

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Hayrola? Benim 1 tane bile sizi geçeceğiz dediğim mesjim var mı? Asıl sen ve @Aserat paniklediniz gecen haftaki reytingimizde :A :A sizin iki katı bölüm sayımız var buna rağmen sizi korkutuyoruz :Z

Haftaya bomba bölümümüz geliyor bizim :Z Bak iyi okuyun; zirveyi almaya geliyoruz demiyorum. Tempomuz hareketli bir şekilde devam edecek diyorum :Z @Forumdash @serhatt
Muhabbetin özeti :A

asdasd.jpg

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: Dosi and Sherlock

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,486
Puanı
1,060
0.05 reyting farkı ne yaa:F aynı reyting kategorisinde share olarak fark atmişiz :Z @Dosi @serhatt @Ahmed @Yiğitt

Biz de o zaman seni şok edelim 0.04 share ile geçmişiz :A Sen şok

İyi de geçen hafta yine en iyi reytinglerimizden birini almişiz ama zirveyi alacaz demedik. Hatta o gün biz @Dosi ile öğretmenin reytingi filan derken saçmaladik ve sana mesaj taşittik :F O yuzden sana cevabını Demir'ğim versin :A
BİRİNCİYİZ :Z

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
0.05 reyting farkı ne yaa:F aynı reyting kategorisinde share olarak fark atmişiz :Z @Dosi @serhatt @Ahmed @Yiğitt

İyi de geçen hafta yine en iyi reytinglerimizden birini almişiz ama zirveyi alacaz demedik. Hatta o gün biz @Dosi ile öğretmenin reytingi filan derken saçmaladik ve sana mesaj taşittik :F O yuzden sana cevabını Demir'ğim versin :A
Haftaya zirve bizim. :Z
Adının sol tarafında 1 yazmadığı sürece birinci değildir nokta. :A Geçerseniz istediğinizi deyin ama bu hafta hiçbir şey söylemeye hakkınız yok. MD'nin zayıf fragmanlı bölümünü bile geçemediyseniz yazık size. Yani bol çatlamalar. :Z

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Adının sol tarafında 1 yazmadığı sürece birinci değildir nokta. :A Geçerseniz istediğinizi deyin ama bu hafta hiçbir şey söylemeye hakkınız yok. MD'nin zayıf fragmanlı bölümünü bile geçemediyseniz yazık size. Yani bol çatlamalar. :Z
İkinci sezonu için sona gelen bir dizi için harika oranlar, geçen yılın oranlarına çok yaklaştı bile. Doktorumuz daha ilk sezon bitmeden, yarı oranlara düşmeye başladı. Tartışmaya kapalı. Ek olarak Çukurova'nın karşısına pat 20 yapımlık iş gelmesine rağmen dipçik gibi hayatta. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
İkinci sezonu için sona gelen bir dizi için harika oranlar, geçen yılın oranlarına çok yaklaştı bile. Doktorumuz daha ilk sezon bitmeden, yarı oranlara düşmeye başladı. Tartışmaya kapalı. Ek olarak Çukurova'nın karşısına pat 20 yapımlık iş gelmesine rağmen dipçik gibi hayatta. :A
Mucize Doktor'un yarı oranlara düşmesi için 10 küsür (en yüksek 20 aldığı için) alması lazım ama en kötü haliyle bile 13-15 arası devam ediyor. :A Vahide Perçin giderse göreceğim o reytingleri. :A

• Olmamış
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Mucize Doktor'un yarı oranlara düşmesi için 10 küsür (en yüksek 20 aldığı için) alması lazım ama en kötü haliyle bile 13-15 arası devam ediyor. :A Vahide Perçin giderse göreceğim o reytingleri. :A
Züleyha-Demir-Yılmaz üçlüsü olduktan sonra fark etmez. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

@Aserat bukadar çatladığını belli etmese iyi olacak ama demek ki gerçekten 2 kat bölüm sayısı olan dizimize karşı kendi dizisi geriye düşecek diye tir tir titriyor :A Bi de bana gönderme yalmıs foto ile :F 'Biz zirveyi ele alacağız' gibi laflarımız olmamasına rağmen öyle demişiz gibi havaya girmeside cidden komik :F
Zehirli oku attın, zamanında benim için böyle caps yapanların sonu pek iyi olmadı :A şimdiden sana geçmiş olsun. Uzun vadede üzüleceğin günler yakın :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Gecenin köründe başladin kudurmaya :Z Geldin dizinin konusnuna elemeni döktün hasetini döktün :F @Dosi

• Olmamış
  • Güldürdün
Reactions: Aserat and Dosi

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
@Aserat bukadar çatladığını belli etmese iyi olacak ama demek ki gerçekten 2 kat bölüm sayısı olan dizimize karşı kendi dizisi geriye düşecek diye tir tir titriyor :A Bi de bana gönderme yalmıs foto ile :F 'Biz zirveyi ele alacağız' gibi laflarımız olmamasına rağmen öyle demişiz gibi havaya girmeside cidden komik :F

Zehirli oku attın, zamanında benim için böyle caps yapanların sonu pek iyi olmadı :A şimdiden sana geçmiş olsun. Uzun vadede üzüleceğin günler yakın :A
Hasetliği geceden başladi uyumamiştir bile gece :A @Aserat

• Olmamış
  • Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Gecenin köründe başladin kudurmaya :Z Geldin dizinin konusnuna elemeni döktün hasetini döktün :F @Dosi
Hasetliği geceden başladi uyumamiştir bile gece :A @Aserat
aynen, görmüştüm dizimizin konusundaki yorumu :A
Düşün benim gibi sakin, cici, diziler ile ilgili laf atmayan kişiden bile laf yedi en sonunda. Bu kadarda olmaz yani :A
Daha önce kaç kere 'sana kıymak istemiyorum konudan çıkıyorum' dedim ama yok, illa bendende laf yiyecek :A @Aserat
yukardaki mesajda biraz çizgimin dışına çıktığım için nedense kendimi kötü hissettim biraz :( @Sherlock @alperuz @serhatt

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Düşün benim gibi sakin, cici, diziler ile ilgili laf atmayan kişiden bile laf yedi en sonunda. Bu kadarda olmaz yani :A
Daha önce kaç kere 'sana kıymak istemiyorum konudan çıkıyorum' dedim ama yok, illa bendende laf yiyecek :A @Aserat
yukardaki mesajda biraz çizgimin dışına çıktığım için nedense kendimi kötü hissettim biraz :( @Sherlock @alperuz @serhatt
Şimdi üzüntün geçer 3 tane olmamiş atti bana :Z :F

• Olmamış
  • Güldürdün

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060

Sana zirveyi haftaya da alamayacağınızı gösteren gelecek bölüm fragmanımızı armağan ediyorum. :A

(Bunu üstteki mesajını altıntılayarak atacaktım ama alttaki mesajı almışım yanlışlıkla, idare edersin artık. :A)