Bu Akşam Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• 3'te 3 Tarih | TRT 1

Oy: 0 0.0%
  • Diğer (Lütfen Belirtiniz)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    19

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Alırlarsa kardesh kardesh takılırsınız :A :A
Kardesh istemiyorum bu saatten sonra:A Söylim kesinlikle o kişi fake'tir benim için. Bana inat acmiştir :A Buraya yazıyorum ki kalsın burda bi ifşa gerçekleştirmiş olurum:A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Kardesh istemiyorum bu saatten sonra:A Söylim kesinlikle o kişi fake'tir benim için. Bana inat acmiştir :A Buraya yazıyorum ki kalsın burda bi ifşa gerçekleştirmiş olurum:A
Şuraya ekleki zamanı gelince hemen bul :A 👇
20200312_204719.png

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
  • Güldürdün

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,066
Puanı
410
Taner'im tebrikler 👏

Afili Aşk çarşamba da 3,50-4 alıyordu perşembe de 3 ve 3,20 almış yani madem hafta içine geri dönecekti çarşamba boşken çarşambaya geri dönseydi de sezonu tamamlasaydı.
Ama galiba kanal çarşambaya yeni hayat'ı düşünüyor o yüzden çarşambaya geri döndürmedi, haftaya final, ekibin emeklerine sağlık.

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,100
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Taner'im tebrikler 👏

Afili Aşk çarşamba da 3,50-4 alıyordu perşembe de 3 ve 3,20 almış yani madem hafta içine geri dönecekti çarşamba boşken çarşambaya geri dönseydi de sezonu tamamlasaydı.
Ama galiba kanal çarşambaya yeni hayat'ı düşünüyor o yüzden çarşambaya geri döndürmedi, haftaya final, ekibin emeklerine sağlık.

Perşembe boşalıyor, Çarşamba koyması aptallık olur. Bence Perşembe koyar. :)

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,066
Puanı
410
Öğretmen, Osman, Melek, DEK varken Çarşamba'ya koymak Taner ve Çukurova var diye Perşembe'ye koymaktan daha mantıksız olur. :)

Yeni dizi olduğundan ve tanıtımı iyi yapılırsa Perşembe en azından 5+ oran alır bence.
Perşembeye düşünüyorsa Afili Aşk'ı çarşambaya kendi gününe geri alsaymış en azından az masrafla oturmuş işle 4 reytingle sezonu kapatırdı 🤦‍♂️

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,948
Puanı
1,061
Çukurova için zirveyi bekleyenler şok. :A Bu hafta bile zirveyi alamadıysa gelecek hafta Ali'nin babası gelince MD farkı açar yine. :A

Öğretmen'in geçen haftaki Perşembe tekrarı 2-3 reyting almıştı bu hafta o kadar iyi gitmemiş. Sanırım gelecek bölüm aşırı yükselemeyecek ve 7-8 reyting civarında devam edecek.

Afili Aşk yükselmiş. Demek ki cumarteside biraz daha kalsa 4 küsürü görürmüş yazık olmuş.

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,100
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Afili Aşk'ın final olması ile izleyici Mucize Doktor'a geçer büyük ihtimalle. Aradaki fark yine açılır baya. :) Ayrıca, diziye bu kadar şans verilmişken 2 - 3 bölüm daha şans verilmesini isterdim. :)

Mucize Doktor haftaya heyecanlı, oranlar yükselecektir.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,281
Puanı
1,060
MD ve BZÇ arasındaki çılgın Total rekabeti devam etmiş ama gelecek hafta MD nin konusu Ali Vefa ve Babası olduğundan fark açılacaktır. Ama MD nin 19 hatta 20 leri zorlayan zamanları geride kalsada kemikleşmiş 13-16 bandı oluştu artık, dalgalanması haklı olarak totalde atv yi ümitlendiriyor ama MD bu yıl sezon finaline kadar liderliği bırakmayacaktır.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,972
Puanı
1,060
Çukurova için zirveyi bekleyenler şok. :A Bu hafta bile zirveyi alamadıysa gelecek hafta Ali'nin babası gelince MD farkı açar yine. :A

Öğretmen'in geçen haftaki Perşembe tekrarı 2-3 reyting almıştı bu hafta o kadar iyi gitmemiş. Sanırım gelecek bölüm aşırı yükselemeyecek ve 7-8 reyting civarında devam edecek.

Afili Aşk yükselmiş. Demek ki cumarteside biraz daha kalsa 4 küsürü görürmüş yazık olmuş.
MD 15'ten yukarı çıkamıyor artık asıl sen şok :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Hayrola? Benim 1 tane bile sizi geçeceğiz dediğim mesjim var mı? Asıl sen ve @Aserat paniklediniz gecen haftaki reytingimizde :A :A sizin iki katı bölüm sayımız var buna rağmen sizi korkutuyoruz :Z

Haftaya bomba bölümümüz geliyor bizim :Z Bak iyi okuyun; zirveyi almaya geliyoruz demiyorum. Tempomuz hareketli bir şekilde devam edecek diyorum :Z @Forumdash @serhatt

Yalnızca sevgi gösterisinde bulunmak istemiştim Dosi hanım, reytinglerle uzaktan yakından alakası yok. :A

Haftaya imkansız zaten, önemli bir bölüm ile geliyoruz. :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Yalnızca sevgi gösterisinde bulunmak istemiştim Dosi hanım, reytinglerle uzaktan yakından alakası yok. :A

Haftaya imkansız zaten, önemli bir bölüm ile geliyoruz. :A
Sabah sabah sevgin kabardı demek :A ne güzel çok sevindim :A
Şu benim işi nezaman halediyoruz acaba? :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock