Bu Akşam Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• 3'te 3 Tarih | TRT 1

Oy: 0 0.0%
  • Diğer (Lütfen Belirtiniz)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    19

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Sana zirveyi haftaya da alamayacağınızı gösteren gelecek bölüm fragmanımızı armağan ediyorum. :A

(Bunu üstteki mesajını altıntılayarak atacaktım ama alttaki mesajı almışım yanlışlıkla, idare edersin artık. :A)
Danla Bilic gibi gözlerini mi çektirmiş bu oğlan:F @Ahmed

• Olmamış
  • Güldürdün
Reactions: Aserat and Sherlock

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Sana zirveyi haftaya da alamayacağınızı gösteren gelecek bölüm fragmanımızı armağan ediyorum. :A

(Bunu üstteki mesajını altıntılayarak atacaktım ama alttaki mesajı almışım yanlışlıkla, idare edersin artık. :A)
üstekki kötü hisettirdi zaten. Olmamasi isabet ama Sherlock Bey, niye sanki zirve geliyor demişiz gibi davranıyorsun bana?:A kendine gel kendine!!!!!

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Danla Bilic gibi gözlerini mi çektirmiş bu oğlan:F @Ahmed

Müthiş bir mimik kullanımı mevcut, büyük oyuncu işte. Vahide Perçin’i de “Kadın Doğum Uzmanı” olarak transfer edeceğiz dizimize. :A (Neden diyeceksin, bu rolü oynadığı bir dizisi vardı. Doktorlar’dan Zenan da vardı hatta. :A Oradan aklıma geldi. :A)

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
üstekki kötü hisettirdi zaten. Olmamasi isabet ama Sherlock Bey, niye sanki zirve geliyor demişiz gibi davranıyorsun bana?:A kendine gel kendine!!!!!

Ortağımın BZÇ savunurken adeta kendini kaybettiğini gördüm ve koşup geldim. :A Yapmadığın bir şey üzerinden mesaj yazdım ki kendine hemen gelesin. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Müthiş bir mimik kullanımı mevcut, büyük oyuncu işte. Vahide Perçin’i de “Kadın Doğum Uzmanı” olarak transfer edeceğiz dizimize. :A (Neden diyeceksin, bu rolü oynadığı bir dizisi vardı. Doktorlar’dan Zenan da vardı hatta. :A Oradan aklıma geldi. :A)
Evet hatırlıyorum:A Gelse gelse reyting malzemesi olarak kullanabileceksiniz :F Tabi önce bizim sezon finalimizi bekleyeceksiniz :F

Ama soruma cevap alamadım:A Estetik yaptirmiş :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Ortağımın BZÇ savunurken adeta kendini kaybettiğini gördüm ve koşup geldim. :A Yapmadığın bir şey üzerinden mesaj yazdım ki kendine hemen gelesin. :A
aman aman nekadarda düşuncelisin :A
Bu arada 6 saat önce, 2 saat içinde maskemin hazır olacağını söylemiştin ama tabiki yine havada kaldi. Bak kendi imkanımla birşeyler yaptim Sana gerek kalmadı :A
@Tolstoyevski

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Evet hatırlıyorum:A Gelse gelse reyting malzemesi olarak kullanabileceksiniz :F Tabi önce bizim sezon finalimizi bekleyeceksiniz :F

Ama soruma cevap alamadım:A Estetik yaptirmiş :A

Sezon finaline kalmadan çıkarın diziden, uğraştırmayın kadını. :A Sonra da biz kapalım. :A @Aserat

Medcezir’deki haliyle aynı işte, ben izlerken bir değişiklik fark etmedim. :A He tabii Medcezir’de de estetikliyse bilemiyorum ama sanmam. :A

• Güldürdün

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
aman aman nekadarda düşuncelisin :A
Bu arada 6 saat önce, 2 saat içinde maskemin hazır olacağını söylemiştin ama tabiki yine havada kaldi. Bak kendi imkanımla birşeyler yaptim Sana gerek kalmadı :A
@Tolstoyevski

Ahahahaha. :A Teşekkür ediyorum Dosi hanım, ortaklık bunu gerektirir...

Güzel durmuş, halledeceğim diye umuyorum. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Sezon finaline kalmadan çıkarın diziden, uğraştırmayın kadını. :A Sonra da biz kapalım. :A @Aserat

Medcezir’deki haliyle aynı işte, ben izlerken bir değişiklik fark etmedim. :A He tabii Medcezir’de de estetikliyse bilemiyorum ama sanmam. :A
Yarım sezonda düşen reyting :A SAK gibi olacaksiniz inş:A
Yuvarlak gözleri çekik olmuş diyorum :F

• Güldürdün

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Yarım sezonda düşen reyting :A SAK gibi olacaksiniz inş:A
Yuvarlak gözleri çekik olmuş diyorum :F

Reytingler ne kadar düşer bilmiyorum ama SAK’ın vasat senaryosu bildiğim kadarıyla 10. bölümde bitmişti, burada durum öyle değil. :A Pınar Bulut müthiş bir senaristtir, böyle yazmaya devam edecektir diye umuyorum. :A

Rolü ve karakteri gereği bazen yapıyor öyle şeyler ama normalde bildiğin yuvarlak. :A

• Güldürdün

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Reytingler ne kadar düşer bilmiyorum ama SAK’ın vasat senaryosu bildiğim kadarıyla 10. bölümde bitmişti, burada durum öyle değil. :A Pınar Bulut müthiş bir senaristtir, böyle yazmaya devam edecektir diye umuyorum. :A

Rolü ve karakteri gereği bazen yapıyor öyle şeyler ama normalde bildiğin yuvarlak. :A
İşi kolay PInarın sadece çevirme yapıyor :A Ama genel prorifline baktiğimizda Keremsiz bir hiç :A Yaşamayanlari yazmiş şimdi baktim da:F @Dosi

edit:yönetmiş yönetmiş:A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and Sherlock

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
İşi kolay PInarın sadece çevirme yapıyor :A Ama genel prorifline baktiğimizda Keremsiz bir hiç :A Yaşamayanlari yazmiş şimdi baktim da:F @Dosi

edit:yönetmiş yönetmiş:A

Bence tam tersi, Kerem Deren tek başına kötü. :A Suskunlar’ı tek başına yazmıştı, benim için yeterli bir veri. :A Burada da tek değil bu arada, @Aserat ismini hatırlıyordur başka biriyle yazıyordu. :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bence tam tersi, Kerem Deren tek başına kötü. :A Suskunlar’ı tek başına yazmıştı, benim için yeterli bir veri. :A Burada da tek değil bu arada, @Aserat ismini hatırlıyordur başka biriyle yazıyordu. :A
Yaşamayanlar da bir başka yeterli veri :A Neyse Kerem'le dizi yaptırayım da seneye sizin dizi çöker böylece:A

• Güldürdün