Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Ada Masalı | Star TV

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    15

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
EHHŞ sonunda bir grupta da olsa 7 bandını görmüş gelecek hafta Azra-Sergen olayıyla daha da yükseleceği kesin. :Z FOX yatsın kalksın MF'ye şükretsin bu sezon tutan tek yeni diziyi onun sayesinde elde etti. :A Tabii bunda EDHO'nun geç başlamasının da etkisi var kitleleri farklı olsa bile en azından kitlesini oluşturup sağlamlaştırmaya yetecek bolca zamanı oldu. :Z

Masumlar geçen sezon Mucize Doktor'un yaşadığını yaşıyor belli bir seviyeye takıldı kaldı. :A Bölüm yine reklamsız mıydı bilmiyorum ama üç aşağı beş yukarı bu seviyede gitmeye devam eder gibi. Oysa senarist hanımlar yeni karakterlerin reyting yükselteceği gibi demode bir düşünce içindeler ama biz bu filmi daha önce gördük. :A

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Reyting denekleri sadece atv ve trt izleyen muhafazakar kesimlerin evine mi kurulmuş yoksa,seküler kesim giderek tv den uzaklaşıyor mu?
aynen benim aldığım duyumlara göre özellikle sunni evlerde atv için ve alevi evlerde trt için dernekler kurulmuş ama ateist ve deist tayfayı bir türlü hangi kanala verecekleri çözememişler malum benim ateist bir arkadaşım var her hafta Masumlar Apartmanı izliyor bütün plan suya düşmek üzere

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,623
Puanı
1,060
İçimizden Biri iyice düşmüş. Bu dizinin bu kadar kötü gideceğini hiç tahmin etmezdim özellikle Yeni Gelin ve Kuzey Yıldızı'nın başarısından sonra.

Baht Oyunu bir tık yükselerek veda etmiş ekranlara. Bütün yaz dizilerinin akıbeti aynı oluyor.

Ada Masalı kanalından dolayı şanslı. Başka kanalda olsaydı şimdiye kadar çoktan final yapmıştı.

EHHŞ iyi gidiyor. Zamanla daha da oranlarını arttıracağını düşünüyorum. EDHO'dan pek etkilenmez bence.

Masumlar Apartmanı da bu hafta biraz yükselmiş. Muhtemelen bu civarda gidip gelir sezon sonuna kadar.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,219
Puanı
1,060
Salı günü EDHO Totalde tek takılır.. AB ve ABC1 de Masumlar Apartmanı ve EHH arasında rekabet sürüp gider... 4. Gelecek bir dizi olursada bana göre harcanır.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Salı günlerinin sarsılmaz birincisi olan Masumlar Apartmanı'nı tebrik ederim. :Z

Evlilik Hakkında Her Şey beklenen çıkışı yapamasa da iyi oranlar aşmış. Fark-ı Gökçe Eyüboğlu. :bhr:

• Harika
Reactions: Carpe Diem

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Salı günlerinin sarsılmaz birincisi olan Masumlar Apartmanı'nı tebrik ederim. :Z

Evlilik Hakkında Her Şey beklenen çıkışı yapamasa da iyi oranlar aşmış. Fark-ı Gökçe Eyüboğlu. :bhr:
Yoo gayet de beklenen çıkışı yapmış ne bekliyordun ki. :A Ayrıca bu başarının kaynağı olan asıl Gökçe'yi görmezden gelerek tıpkı Masumlar'ın çöküşü kadar komik oluyorsun. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Yoo gayet de beklenen çıkışı yapmış ne bekliyordun ki. :A Ayrıca bu başarının kaynağı olan asıl Gökçe'yi görmezden gelerek tıpkı Masumlar'ın çöküşü kadar komik oluyorsun. :A
3 tane grupta da zirveyi elinde tutan yapımın çöküşü varsın olsun böyle bir çöküş olsun. :A

3 sezon 80 bölümden sonra iyice yolu açılan deneyimli tiyatro oyuncusu yani asıl Gökçe'den bahsediyorum zaten. Avukatlık üstüne o kadar yakışmış ki Ceyda'yı canlandırdığına inanamıyor insan. :Z

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
3 tane grupta da zirveyi elinde tutan yapımın çöküşü varsın olsun böyle bir çöküş olsun. :A

3 sezon 80 bölümden sonra iyice yolu açılan deneyimli tiyatro oyuncusu yani asıl Gökçe'den bahsediyorum zaten. Avukatlık üstüne o kadar yakışmış ki Ceyda'yı canlandırdığına inanamıyor insan. :Z
O Gökçe daha portakalda vitaminken diğeri Hayat Bilgisi, Yaprak Dökümü gibi fenomen işlerde rol aldı azıcık objektif olalım lütfen. :A

Üç grupta da zirvedeyse henüz EDHO başlamadığı içindir. Bu sezon o kadar iddialı geliyor ki AB ve ABC'de de 1. olursa hiç şaşırmam yani erken konuşma derim. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
O Gökçe daha portakalda vitaminken diğeri Hayat Bilgisi, Yaprak Dökümü gibi fenomen işlerde rol aldı azıcık objektif olalım lütfen. :A

Üç grupta da zirvedeyse henüz EDHO başlamadığı içindir. Bu sezon o kadar iddialı geliyor ki AB ve ABC'de de 1. olursa hiç şaşırmam yani erken konuşma derim. :A
En kötü ihtimalle ikiniciyiz. Bizden rahatı mı var. :A EHHŞ'nin ikinci sezona kalmayacağı belli oldu şimdiden, sen ona yan. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Sanem Cevher yaslarda... Süreleri biraz fazla ama haftaya yayarsan hiçbir şey. Akıp gidiyor da zaten. :(
Zor be Selo. Vaktim yok gerçekten. :( Yoksa @Forumdash'ın Squid Game'ini izlerdim (istemeye istemeye). :A

Bu arada Sayın Sanem Cevher'e neden Bahar'ın kıyafetini giydirmişler? Kriz Medyapım'ı da mı vurdu acaba. :A

kadin-dizisi_16_9_1568141687-880x495.jpg

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
En kötü ihtimalle ikiniciyiz. Bizden rahatı mı var. :A EHHŞ'nin ikinci sezona kalmayacağı belli oldu şimdiden, sen ona yan. :A
Uzayıp böyle rezil olacağına tek sezonluk başarılı bir iş olarak kalır ne olacak ki. :A Tüm dizilerin K*dın gibi 80 bölüme uzatıp sündürecek hali yok ya. :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Zor be Selo. Vaktim yok gerçekten. :( Yoksa @Forumdash'ın Squid Game'ini izlerdim (istemeye istemeye). :A

Bu arada Sayın Sanem Cevher'e neden Bahar'ın kıyafetini giydirmişlerdi? Kriz Medyapım'ı da mı vurdu acaba. :A

kadin-dizisi_16_9_1568141687-880x495.jpg
Neyse artık 2. sezonda yetiş. :A :A

Yazık artık eski Medyapım yok tabii, İmkansız gelip 10+ reyting alsın da yeni yeni kıyafetler alırlar Sanem'e de. :A

• Güldürdün
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Uzayıp böyle rezil olacağına tek sezonluk başarılı bir iş olarak kalır ne olacak ki. :A Tüm dizilerin K*dın gibi 80 bölüme uzatıp sündürecek hali yok ya. :A
Dedi daha ikinci sezonun başında 50. bölüme ulaşan ve tek sezonda 43 bölüm yayınlayan dizinin izleyicisi. :A
------

Neyse artık 2. sezonda yetiş. :A :A

Yazık artık eski Medyapım yok tabii, İmkansız gelip 10+ reyting alsın da yeni yeni kıyafetler alırlar Sanem'e de. :A
Mahkum'un sayesinde olacak o. :A

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Dedi daha ikinci sezonun başında 50. bölüme ulaşan ve tek sezonda 43 bölüm yayınlayan dizinin izleyicisi. :A
------

Mahkum'un sayesinde olacak o. :A
Sen bekle o dizi de YvM gibi 2 alınca gösteririm, biz aşırı iddialı geliyoruz ki zamanında Cansu Dere efsanesine verilen rol şimdi başka bir efsane Hazal Kaya'da. :bhr: Dahasına gerek var mı? :A

• İlginç
Reactions: kerem