11 Şubat 2020 Salı Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    27

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Yasak yasak:F Gecen konusmamız ilkkez silinmiş mesaj uyarı aldım:F Resmi KANAL D sitesinden izleniyordur:A

Not:Resmi dedim silmeyin mesajımı:A
Ha dogru, anlamadim o neydi ya? Link vermedik ki mesajimiz silinsin? Ki link versek bile neden mesajimiz siliniyor ki? :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,773
Puanı
559
1-1.5 aydır falan pazartesi-salı günlerinin reyting yorumlarını okuyorum burada fakat bu olay beni sarınca salı günlerinin eski reyting konularını da okumuştum bir ara. Aserat her hafta ama her hafta kadın dizisini kötüleyip saçma sapan yorumlarla diziye laf atmış. Sinirlenip geciyordum ben de ama bugün dayanamayıp hesap açtım ve cevap verdim kendisine.
İzlediğim sadece 2 dizi var fakat bu arkadaş her hafta ikisini de gömmeye çalışıyor. Dün de 9 reyting almış yasak elmayı 10 reyting alamadi diye kepenkleri kapatıp gitsin tarzı bir şey söylemişti her neyse. Bu arada ben utc'yi kadindan daha çok seviyordum fakat sayesinde ilk defa diziyi gömdüm. Tebrik ederim yani, son yıllarda en sevdiğim diziyi kadınla kıyaslatıp gömmemi sağlayacak kadar sinir bozucu yorumlar attıği için...
Biraz sert yorumlar olduysa kendisinden de özür diliyorum fakat cidden düzgün bir cevabı haketti yani.

• Harika
Reactions: kerem and xBUGRAx

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
Aksine gurur duydum benim sayemde yeni üyeler geliyor foruma. :A Siz anca oturup kuru kuru mesaj yazın. :A @Dosi
yani Yasak Elma'ya salladığı için azıcık kızdım bende ama onunla geçmişimizin hukuku var. Kıyamiyorum :bhr: @Aserat
Teşekkürler canım. :bhr:
Bizimkiler de bakıyor tekrarlarına. Cıyak cıyak hızlı konusmalar fialn. NAsıl katlanıyorsunuz:(
Hayret yine aynı fikirdeyiz. :eek:

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: Dosi and Forumdash

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
Kadın gücünü, büyüklüğünü göstermeye devam ediyor. :A

Önlerine gelen her işe boşlukçu diyenlerin hafta hafta boşlukçuluğuna şahit olduğumuz işi görmezden gelmeleri. :A
Kadın gücünü, büyüklüğünü göstermeye devam ediyor. :A

Önlerine gelen her işe boşlukçu diyenlerin hafta hafta boşlukçuluğuna şahit olduğumuz işi görmezden gelmeleri. :A
Kuzey Yıldızı dışında dizinin olmadığı günde yüksek reyting alan Züm****anka'yı savunmaktan iyidir. :A Sezon ortasında hikaye tükendi ayağına erken final yapıp izleyiciyi kaptırmasaydınız o zaman. :A
1-1.5 aydır falan pazartesi-salı günlerinin reyting yorumlarını okuyorum burada fakat bu olay beni sarınca salı günlerinin eski reyting konularını da okumuştum bir ara. Aserat her hafta ama her hafta kadın dizisini kötüleyip saçma sapan yorumlarla diziye laf atmış. Sinirlenip geciyordum ben de ama bugün dayanamayıp hesap açtım ve cevap verdim kendisine.
İzlediğim sadece 2 dizi var fakat bu arkadaş her hafta ikisini de gömmeye çalışıyor. Dün de 9 reyting almış yasak elmayı 10 reyting alamadi diye kepenkleri kapatıp gitsin tarzı bir şey söylemişti her neyse. Bu arada ben utc'yi kadindan daha çok seviyordum fakat sayesinde ilk defa diziyi gömdüm. Tebrik ederim yani, son yıllarda en sevdiğim diziyi kadınla kıyaslatıp gömmemi sağlayacak kadar sinir bozucu yorumlar attıği için...
Biraz sert yorumlar olduysa kendisinden de özür diliyorum fakat cidden düzgün bir cevabı haketti yani.
Sevdiğim şeyleri tam sevip sevmediklerime karşı fazla eleştirel bir insanım ben. Dilimi biraz daha törpülemeye çalışıyorum ama çoğu zaman başaramıyorum. Yoksa dizilere laf atınca başım göğe ermiyor ama içerik olarak sevmediğim ve klişe bulduğum tüm yapımlara karşı bu tavırdayım. Ayrıca karşı tarafı sinir etmek için de çoğu zaman bilerek abartıyorum çünkü eğlenmeye geliyoruz buraya. Neyse foruma hoşgeldin ve zamanla alışırsın diye düşünüyorum. :)

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Konudaki ortam görseldekinden hallice...

9E8B380A-36FE-41FD-B0ED-475008824681.jpeg

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,773
Puanı
559
Kuzey Yıldızı dışında dizinin olmadığı günde yüksek reyting alan Züm****anka'yı savunmaktan iyidir. :A Hekimoğlu Ka**n varken bile 8 küsür almıştı bu acı size yeter. :A

Sevdiğim şeyleri tam sevip sevmediklerime karşı fazla eleştirel bir insanım ben. Dilimi biraz daha törpülemeye çalışıyorum ama çoğu zaman başaramıyorum. Yoksa dizilere laf atınca başım göğe ermiyor ama içerik olarak sevmediğim ve klişe bulduğum tüm yapımlara karşı bu tavırdayım. Ayrıca karşı tarafı sinir etmek için de çoğu zaman bilerek abartıyorum çünkü eğlenmeye geliyoruz buraya. Neyse foruma hoşgeldin ve zamanla alışırsın diye düşünüyorum. :)
Sen kadın varken sadece 1 grupta aldığın 8 reytingle övünürsün ama
Biz (kadın ailesi); utc (güçlü zamanları), edho ve mehmed bir cihan fatihi (bu diziden 10-15 reyting bekleniyordu) varken 13 reyting alıyorduk canım. Ayrica geçen hafta aldığınız reytingler belli, total 5 ab-abc 6. Kadının bitmesiyle totalde 2 ab-abc'de 3 reyting yükselmişsiniz. Zirveyi hediye ettik size işte. Ama medyapımın yeni dizisi (inş baraj olur) geldiğinde kadının yerini doldurucaktır merak etme. Yani zirveyi :)
Hoşbuldum bu arada :)

• Beğendim
Reactions: cookies

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,465
Puanı
1,060
Umarım baraj bugüne gelir de kadınımın yerini

Biz (kadın ailesi); utc (güçlü zamanları), edho ve mehmed bir cihan fatihi (bu diziden 10-15 reyting bekleniyordu) varken 13 reyting alıyorduk canım. Ayrica geçen hafta aldığınız reytingler belli, total 5 ab-abc 6. Kadının bitmesiyle totalde 2 ab-abc'de 3 reyting yükselmişsiniz. Zirveyi hediye ettik size işte. Ama medyapımın yeni dizisi (inş baraj olur) geldiğinde kadının yerini doldurucaktır merak etme. Yani zirveyi :)
Bu hesabın kim olduğu şimdi belli oldu işte :F :F @Aserat

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,773
Puanı
559
Bu hesabın kim olduğu şimdi belli oldu işte :F :F @Aserat
Kim mişim :D
Sadece Kerem'i tanıyorum kadın ve medyapım sevdasından ötürü. Bende de ikisi olduğu için o olduğumu düşünebilirsiniz ama cidden fake değilim :oops:
Bir de ben ay yapımı daha çok seviyorum aslında ama son yıllarda medyapım daha iyi :X

• Harika
Reactions: kerem

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
Geçen hafta o dizi final yaptığı için düştü ki bu da izleyicilerinin benzer olduğunun büyük kanıtı. O bitince de doğal olarak yükseldi. Kimse bunu inkar etmiyor ama o haftadan önce Kadın yayındayken AB'de 7-8 alıp 2. olmuşluğu da vardı. Neyse uzatmak istemiyorum "Kadın ailesi"yle size mutluluklar. :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Ramo düşecek diyenlere inat yükselmiş neredeyse EDHO'yu da geçecekmiş, bakalım haftaya zirve gelecek mi? Tebrikler..

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Kim mişim :D
Sadece Kerem'i tanıyorum kadın ve medyapım sevdasından ötürü. Bende de ikisi olduğu için o olduğumu düşünebilirsiniz ama cidden fake değilim :oops:
Bir de ben ay yapımı daha çok seviyorum aslında ama son yıllarda medyapım daha iyi :X
Ruh ikizimi buldum sanirim. :F

Neyse hosgeldin aramiza, bir tek beni taniyormussun sevindim. :Z Medyapim'in sahibiyim zaten. :A

Ana sayfaya tikla ve "Tanisma & Kaynasma" kisminnda konu ac, kendini tanit ki seninle tanisalim. :D