11 Şubat 2020 Salı Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    27

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
düz komedi işimi görmez, merak ettirecek, heyecan yaratacak dizi ve Yasak Elma tam öyle bir dizi :Z
Pazartesi ve Salı bu iki dizi bana yeterli. Başka dizileri arada izlerim :D
Niye öyle salt komedi dedin ki. Eski dizden karakterleri çağrarak gözlerini doldurup dramdan vuruyor. Karakteri beklerken heycan yapıyorsun :A

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,117
Puanı
560
EDHO Bu reytingleri aldığı sürece kanal diziyi 22.00 'da bitse yeridir dün dizi 22.45 de bitti ya reklamla 23.15 ramo 00.15'e kadar gidip bu reyting az gerçekten edho'ya bir süre ara vereceğim netten izleyeceğim izlediğim son bölüm iyi olmasına rağmen bir dersi hakediyor kanal ramoya gelicek olursak oranlarını arttıracaktır gerçekten derin konulu bir dizi ve hareketlenmeye başladı
Salı Günleri :
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz ❌
RAMO ✅

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,773
Puanı
559
Yeni uyelere artık yeni uye gözüyle bakmıyorum:F O kadar tanıdık bildik bi dille konuşmuş ki orjinal hesabı yerine fake uyelik açip gelmiş :F Kimsenin forumdakileri keklmesine izin vermicem. Gelsinler orjinal hesaplarıyla.
Niye fake hesap açayım ki bunun icin? Uzun zamandır pazartesi ve salının reytingleri için burada ne konuşulmuş diye bakıyorum ama aserat nickli şahıs her hafta kadını ve yasak elmayi ısrarla kötülüyor. Cevap vermek için hesap açmaya gerek duymamıştım ama bugün dayanamadım açtım. Dizi bitmiş, 12 reytingle final yapmış. Zirvede bitirmiş fakat hala kendisi dizinin tekrar reytinglerini eleştirip patladı diye kendince dalga geçmeye çalışıyor. Dizi bitmiş ya bitmiş. İlk 2 sezonunda 13-14 bandında reyting almış defalarca, utc'yi 3'e 5'e katlamış. Tonla dizi baslamasına rağmen hiçbirine zirveyi vermemiş. Hikayesi bitmiş 3.sezonuyla bile 7-8 reyting almayı başarmış ve finali de tüm gruplarda 10+ reytingle zirvede kapatmış. Fakat hala patladı diyebiliyor, troll de olsa insan utanır bunu demeye.

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
EDHO Bu reytingleri aldığı sürece kanal diziyi 22.00 'da bitse yeridir dün dizi 22.45 de bitti ya reklamla 23.15 ramo 00.15'e kadar gidip bu reyting az gerçekten edho'ya bir süre ara vereceğim netten izleyeceğim izlediğim son bölüm iyi olmasına rağmen bir dersi hakediyor kanal ramoya gelicek olursak oranlarını arttıracaktır gerçekten derin konulu bir dizi ve hareketlenmeye başladı
Salı Günleri :
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz ❌
RAMO ✅
Dizinin erken bittiğine sevinecek yerine kızıyorsun, ilginç. Herkes dizilerin sürelerinden ve uzun gittiğinden şikayetçi sana yetmiyor.

• Beğendim
Reactions: Sherlock and Aserat

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Niye fake hesap açayım ki bunun icin? Uzun zamandır pazartesi ve salının reytingleri için burada ne konuşulmuş diye bakıyorum ama aserat nickli şahıs her hafta kadını ve yasak elmayi ısrarla kötülüyor. Cevap vermek için hesap açmaya gerek duymamıştım ama bugün dayanamadım açtım. Dizi bitmiş, 12 reytingle final yapmış. Zirvede bitirmiş fakat hala kendisi dizinin tekrar reytinglerini eleştirip patladı diye kendince dalga geçmeye çalışıyor. Dizi bitmiş ya bitmiş. İlk 2 sezonunda 13-14 bandında reyting almış defalarca, utc'yi 3'e 5'e katlamış. Tonla dizi baslamasına rağmen hiçbirine zirveyi vermemiş. Hikayesi bitmiş 3.sezonuyla bile 7-8 reyting almayı başarmış ve finali de tüm gruplarda 10+ reytingle zirvede kapatmış. Fakat hala patladı diyebiliyor, troll de olsa insan utanır bunu demeye.
Sadece sana demiyorum forumun geçmişine dayanarak diyorum.Birçok kez yapıldı bu türde olaylar. Yukarda da acıklamamı yaptim. Kin kusup giden çok. Sen de kinini kusup gideceksindir muhtemelen. Sonra (varsa) orjinal hesabınla takılacaksin.

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Dizinin tekrar reytinglerine yapılmış bir yoruma neden bukadar tepki gösteriyorsun? :D

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Hekimoğlu hak ettiğin yere hoşgeldin. Sonunda Salı zirvesi de bilmem kaç sezonluk dizilerin egemenliğinden kurtuldu. Kocaman tebrikler. :Z

Ne oldu canım bir patladınız. Ama güzel patladınız. :A :Z

Ne patlaması zaten dediğimiz olmuş Kadın'ın reytingine muhtaç kalıp yükselmiş. :A İlahi adalet işlemeye devam. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: Forumdash

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Agzindan bal damliyor. Ne güzel konusuyorsun sen. :Z

• Harika
Reactions: phoebebuffay