11 Şubat 2020 Salı Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    27

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,465
Puanı
1,060
Hekimoğlu AB'de zirvede, iki grupta 9+ alarak mükemmel izlenmiş tebrikler.

Ramo'da çok iyi yükselmiş daha iyi bölümlerde EDHO'yu geçmesi muhtemel.

Kadın Özel FİYASKO :F

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
MD ve Hekimoğlu gibi hastane dizileri hiç benim tarzım değil. Amma millet çok özlemiş galiba bu formatda dizileri. Her ikisi çok iyi izleniyor. Kadının finali de en çok Hekimoğluna yaramış. AB-de 10 alacakmış neredeyse.

Ramo da iyi gidiyor EDHO karşısında. Özellikle daha çok hitap etdiği grup olan Totalde 8 almış.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
EDHO'nun dünkü bölümü 1 saat 30 dakika kadar sürmüş. Tabii televizyonda yayınlanan hali yine reklamlar, uzun özet derken geç saatlerde bitmiştir ama sevindirici gelişme. Bundan sonra bu ayarda devam etse güzel olur. :A

• Beğendim
Reactions: kerim yavuz

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Hekimoğlunun Özellikle AB de 1. olacağı sinyalleri belliydi..Ama Total eski dizilere daha sadık; kolay kolay sahiplenmiyor yeni dizileri.... Ama MD Totaldeki bu bağlılığı en sağlam kıran dizi oldu oda ayrı.

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
EDHO ilk başladığı noktadan çok uzakta olduğu için haliyle izleyici dağılmaya başlamış. Ben hala 7-8. bölüm gibi 10 reytingi göreceğimizi iddia ediyorum :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
Hekimoğlu hak ettiğin yere hoşgeldin. Sonunda Salı zirvesi de bilmem kaç sezonluk dizilerin egemenliğinden kurtuldu. Kocaman tebrikler. :Z

Boşlukçunun önde gideni bu Hekimoğlu. :A Millet tekrarına bakıyor zaten Salı açıp izlemiyor. :A
3 ay önce 9 reyting alan dizi MD'yle ortak bir sahne çekti diye reytingi düşüyor dediğiniz Kadın'ın kitlesine muhtaçsınız. :A

Bugünleri de gördük ya ölsem de gam yemem artık. Zaten anca Kadın'ın yokluğunda iş yapabilirdi. :Z @xBUGRAx @alperuz @serhatt @Özgür @Forumdash
Ne oldu canım bir patladınız. Ama güzel patladınız. :A :Z

• Harika
Reactions: Forumdash

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,773
Puanı
559
Hekimoğlu hak ettiğin yere hoşgeldin. Sonunda Salı zirvesi de bilmem kaç sezonluk dizilerin egemenliğinden kurtuldu. Kocaman tebrikler. :Z

Yani gerçekten sırf sana cevap vermek için üye oldum. Patladı dediğin dizi geçen hafta 12 reyting alarak son yılların en çok izlenen finali oldu. Bu mu patlayan dizi? En kötü zamanında bile 7 reytingin altına düşmedi, 3 SEZON SÜRMESİNE RAĞMEN.
İlk 2 sezonunda 13-14 reytingleri gördü.
Ya senin o çok sevdiğin utc? Daha 30.bölümlerde 3 küsür reytinglere düştü.
Hekimoğlu kadının sayesinde yükselmiş, garibim ilk defa zirve görmüş. Kadin varken geçen hafta aldigi reytingler belli. Totalde 5 ab'de 6. Neyse kudurmaya devam et sen.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Yani gerçekten sırf sana cevap vermek için üye oldum. Patladı dediğin dizi geçen hafta 12 reyting alarak son yılların en çok izlenen finali oldu. Bu mu patlayan dizi? En kötü zamanında bile 7 reytingin altına düşmedi, 3 SEZON SÜRMESİNE RAĞMEN.
Hekimoğlu kadının sayesinde yükselmiş, garibim ilk defa zirve görmüş. Kadin varken geçen hafta aldigi reytingler belli. Totalde 5 ab'de 6. Neyse kudurmaya devam et sen.
Yalnız şuan sende @Aserat a laf edip bizim dizimize laf atıyorsun :D

Yeni üyelerin gelmesini sağlayan @Aserat a selam olsun :A @Sherlock

edit: UTC yazısınida yeni gördüm :A

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: Aserat

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Yürü be, kim tutar seni. Helal sana. :Z @Aserat bu yorumdan sonra felc gecirdi. :A

• Sinir Bozucu
Reactions: Aserat

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060

Yani bana laf birakmamis yeni üyemiz. Kesinlikle kalici olmali burada. :Z:A @Forumdash @xBUGRAx @alperuz @Silinmiş Üye @serhatt @vadikızı @Yiğitt @Dosi @Özgür @Hachiko @Bully @Ahmed