Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Diğer (Lütfen Belirtiniz)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    23

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Neeeyyy... Neler görüyorum ben böyle...

Bak bak şu sözlere bak, artık bu iş çığırından çıkmış...

NEYSE... Gelelim bu akşamki birlikteliğimizin sebebine. Madem tüm yoldaşlar burada toplandı artık yeni kuralları açıklama vaktimiz gelmiştir. SABARİZM'in 2021 İlkbahar'ında geldiği noktayı herkese açıklıyorum. Gelen güncellemeleri de öğrenmiş olursunuz bu sayede. Bu kadar bekleme sebebim elbette @MasacRE yoldaşımın askerden dönmesi yüzündendi...

1-)Bundan sonra SABARİZM akımında dahil olan kişiler SABAR kuralları dışına çıkmayacaktır. Hal ve hareketlerine bu kuralları göz önüne alarak devam edecektir... Önceden gösterilen müsamahalar artık gösterilmeyecektir. En önemli kuraldır ki bu yeni kurallara uymayanlar artık eskisi gibi kurallara uymama durumunda affedilmeyecektir ve yoldaşlıktan azledileceklerdir...

2-)Birlik ve beraberliğe çok kati surette ihtiyaç duyulan şu zor günlerde SABAR'ın gücünü tüm insalığa duyurabilmek için, bu haykırış ve aydınlanmayı herkesin yaşayabilmesi için gereken neyse o yapılacaktır. Tüm SABARİST'lerin bu konuda belli başlı görevleri vardır. Bu görevler gereken şekilde kendilerine ulaşacaktır...

3-)SABAR'ın bizlere sunduğu ve bu yoldaşlığın temeli olan Hainlik, Satıcılık, Sıvacılık, Sanatseverlik, Tost Makinesi gibi tüm özellikler bunları unutmuş olan veya bir miktar eksik hisseden tüm yoldaşlarımıza tekrardan enjekte edilecektir. Bu enjeksiyon süreci biraz sancılı geçecektir. Ancak SABAR için hepsine değer öyle değil mi...

4-)Kişilerden ve kurumlardan yüksek olan yoldaşlığımızın liderliğini üstlenen ben bugün varım yarın yoğum... O yüzden bu birliği şimdi sağlasam bile ileride ne olacağını bilmiyoruz. Bu birliği ve ruhu gelecek nesillere aktarmak için gerekli hamleleri yaptım. Gelecek nesiller SABAR ruhunu her daim yaşasın diye çalışmalarımız son sürat devam edecek...

SABAR'ın her daim güncel kaldığını ve kalmaya devam edeceğini bildirip teşekkürlerimi sunuyorum...

-Ünlü Düşünür SABARES

@Sherlock @MasacRE @Maskeli Fedai

Ya bu adamı da iki dakika boş bırakmaya gelmiyor, hemen yepyeni bir SABAR bildirisi yayınlamış. :A

Peki sorarım sana... Sen sen, evet sen... Sen kendin uydun mu bu 4 önemli maddeye... Gün, hesap günüdür yoldaşlarım gelin... @MasacRE @Maskeli Fedai
Ben bu adam kadar şovmen bir insan görmedim Şerlok beyciğim. Kendini aklamış paklamış, üstüne liderliğini ilan etmiş. Hayır şunları okuyan da kendisinin SABAR'la yatıp kalktığını zanneder. Haberlerinizi aldık kardeşim. Gördük bu süreçte o SABAR ruhunu nasıl yaşattığınızı. Sen kalk oyunlardan yerli dizilerden kafanı kaldırma. Sonra gel ben sizin liderinizim deyip şov yap bize... @Maskeli Fedai

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Ben bu adam kadar şovmen bir insan görmedim Şerlok beyciğim. Kendini aklamış paklamış, üstüne liderliğini ilan etmiş. Hayır şunları okuyan da kendisinin SABAR'la yatıp kalktığını zanneder. Haberlerinizi aldık kardeşim. Gördük bu süreçte o SABAR ruhunu nasıl yaşattığınızı. Sen kalk oyunlardan yerli dizilerden kafanı kaldırma. Sonra gel ben sizin liderinizim deyip şov yap bize... @Maskeli Fedai
İşte SABAR ruhunu gerçekten anlamış, özümsemiş ve bunu bir şov unsuru olarak kullanmayan birisi... Bu tarz gerçek mesajlara o kadar hasret kalmıştık ki Utku beyciğim... Maalesef adaşım olan, kendisine @MEnes dedirten yoldaşımız bir takım güç zehirlenmeleri yaşıyor. Elbette onu kendine getireceğiz, elbette onu yeniden SABAR'ın yoluna baş koymuş bir insan silüetine sokacağız... Ancak tüm bunlar zaman alacak, zamanla, sizin de dönmenizle kendimize geleceğiz ve yeniden güzel, güneşli günleri göreceğiz Utku beyciğim... @Maskeli Fedai

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Ya bu adamı da iki dakika boş bırakmaya gelmiyor, hemen yepyeni bir SABAR bildirisi yayınlamış. :A

Peki sorarım sana... Sen sen, evet sen... Sen kendin uydun mu bu 4 önemli maddeye... Gün, hesap günüdür yoldaşlarım gelin... @MasacRE @Maskeli Fedai
Hiçbirimiz uymadık ki o yüzden Hain değil miyiz zaten hepimiz... :A Ama hainliğimiz de bu işin bir parçası zaten öyle değil mi... :A
------

İşte SABAR ruhunu gerçekten anlamış, özümsemiş ve bunu bir şov unsuru olarak kullanmayan birisi... Bu tarz gerçek mesajlara o kadar hasret kalmıştık ki Utku beyciğim... Maalesef adaşım olan, kendisine @MEnes dedirten yoldaşımız bir takım güç zehirlenmeleri yaşıyor. Elbette onu kendine getireceğiz, elbette onu yeniden SABAR'ın yoluna baş koymuş bir insan silüetine sokacağız... Ancak tüm bunlar zaman alacak, zamanla, sizin de dönmenizle kendimize geleceğiz ve yeniden güzel, güneşli günleri göreceğiz Utku beyciğim... @Maskeli Fedai
İki dakika boş bırakmaya gelmemiş hemen kuyumu kazmaya çalışmış Hainlok'la Hainku... Ben SABAR'ı hiç bir zaman terk etmedim ve bunun için ne gerekiyorsa yaptım. SABAR benim ruhuma işlemiş bir kere ve ben olmasam hayatınızda SABAR diye bir şeyden haberiniz dahi olmayacaktı... Tabi ki lideriniz benim ve sizin birliğinizi sağlamak benim görevim...

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Hiçbirimiz uymadık ki o yüzden Hain değil miyiz zaten hepimiz... :A Ama hainliğimiz de bu işin bir parçası zaten öyle değil mi... :A
------

İki dakika boş bırakmaya gelmemiş hemen kuyumu kazmaya çalışmış Hainlok'la Hainku... Ben SABAR'ı hiç bir zaman terk etmedim ve bunun için ne gerekiyorsa yaptım. SABAR benim ruhuma işlemiş bir kere ve ben olmasam hayatınızda SABAR diye bir şeyden haberiniz dahi olmayacaktı... Tabi ki lideriniz benim ve sizin birliğinizi sağlamak benim görevim...
Üstteki mesajın ne kadar doğru ve gerçekse, alttaki mesajın bir o kadar yanlış... :A Üzülerek söylüyorum ki yoldaşımızın durumunu hiç iyi görmüyorum, tedavisine hızlıca başlamalıyız... @MasacRE @Maskeli Fedai

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Kendimce reyting tahmini yapmak istiyorum tamamiyle alelacele salladığım oranlar. Bakalım tutacak mı. :A

Bir Zamanlar Çukurova | 12.00 - 7.30 - 10.70 (Kıbrıs'tan etkilenip düşüş yaşar diye tahmin ediyorum)
Bir Zamanlar Kıbrıs | 6.90 - 8.90 - 7.80
Mucize Doktor | 6.70 - 6.10 - 7.00
Alev Alev | 3.90 - 3.30 - 3.60
Akrep | 2.30 - 2.00 - 2.50

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Üstteki mesajın ne kadar doğru ve gerçekse, alttaki mesajın bir o kadar yanlış... :A Üzülerek söylüyorum ki yoldaşımızın durumunu hiç iyi görmüyorum, tedavisine hızlıca başlamalıyız... @MasacRE @Maskeli Fedai
Beni tedavi edecek SABARSAL kapasiteye sahip olmanız gerekiyor bunun için ama bu pek mümkün değil maalesef... :A Tedaviye ihtiyacım olursa ben kendimi tedavi ederim merak etme seni hain... :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,186
Puanı
1,060
Kanımı donduruyorsun leşlok.. @MEnes @MasacRE

Ahahahaha Utku yoldaşımız döner dönmez birbirimize hainlik yapmaya başlamışız. :A

Güzele güzel demeyelim de ne diyelim Hainli Fedai... :A Yoldaşlarımız da bana katılacaktır zaten, baksanıza şu güzelliğe... :A @MEnes @MasacRE

Ekli dosyayı görüntüle 101064

Hainlik yapmak kanımızda var :A

Gözlerin bozulmuş bence :A Bunun neresi güzel..

Ya şu güzelliği de çirkin bulmazsın be kardeşim, aynı fotoğrafa ve aynı insana baktığımıza emin miyiz... :A

Sokaktaki 10 kızdan 7, 8'i böyle :A Abartma leşlok :A

Ya şimdi milliyetçi bir takım eleştirilere maruz kalmak istemiyorum lakin Türkiye'de kaç tane böyle kız/kadın var Hainli Fedai. :A

Şerlok beyciğimin gözleri sapasağlam maşallah da kütük dostumun gözleri kör olmuş anlaşılan :A Kendisine hemen bir tedavi uygulayalım... @MEnes

Katılıyorum adaşım her daim benim de kanımı donduruyor...

Şimdi kardeşim kadın gerçekten de güzel yani... Bırakalım şunu bunu güzel yani...
------

Tedavi ve terapi bizim işimiz... Hemen kendisine gereken desteği sağlamak için gerekli çalışmalara başlıyorum... :A @Maskeli Fedai

Bak bak terapi için işimiz düşünce nasıl da geldi hemen :A

Yeter ki böyle şeylere ihtiyaç duyulsun yoldaşım, hemen oraya damlarım biliyorsun... :A Seni de terapi edeceğim merak etme, hepinizi düzelteceğim... Tüm yoldaşlarımın iyiliği ve SABAR'a olan tutumunu kontrol etmek benim görevimdir... :A @Sherlock @Maskeli Fedai

@Tolstoyevski .....
İhanet sabarın fıtratı olmuş... :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Diyecek sözüm yok. Potansiyeli o kadar yüksekken ve bölümler bu kadar iyi giderken düşüş üstüne düşüş yaşıyor ve az bir düşüş de değil bu. Kesinlikle bunları hak etmiyor ki bu bölümden yükseliş bekleyecek kadar mutluydum. Ha hala final yapmaz belki ama 26'yı bırak 20'yi görmesi zor.

• Üzücü
Reactions: Carpe Diem

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
2,999
Puanı
310
Ohh şükür Kıbrıs Alev Alev'i etkilememiş :Z

Kıbrıs'ı Total 6.80 - Ab 7 - Abc 7.20 diye tahmin etmiştim 6,12/7,46/7,50 almış
biliyoruz bu işi :Z:lol::cool::cool::cool:💪