Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Diğer (Lütfen Belirtiniz)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    23

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,608
Puanı
860
Tahminlerde ben gaza gelip yüksek yazmışım ama yine de bu günde güzel bir başlangıç yapmış. Aksiyon sahnesi biraz daha fazla olsa AB'de liderlik ile açılış yapabilirdi. İnternette yorumlar da olumluydu. Bu hafta bol tekrar ile gelecek hafta hem yükseliş yaşayıp hem de yeni diziye kimseyi kaçırmayabilir.

Çukurova Total'de sağlam bir kayıp yaşamış. Kıbrıs için direkt onun rakibi demiştim ama diziden hiç Total havası da alamadım. Çukurova kendi kitlesi ile devam edecek gibi.

Mucize Doktor güzel düşüş yaşamış. Haftaya da sağlam düşüş yaşar. Bu düşüşler olmasa belki yeni sezon gelirdi ama şimdilik final ihtimali daha yüksek gibi.

Alev Alev artık finali ne zaman yapacağını kararlaştırıyordur. Haftaya yeni dizi girince belli olur.

Akrep böyle düşerse kanal parası neyse verip garanti anlaşmasını bozabilir. Bu şekilde daha az zarar ederler.

Haftaya ilk bölümü görmeden yine de kesin konuşmak istemiyorum ama Camdaki Kız bu hafta başlamayarak bence büyük hata yaptı. Haftaya potansiyelinin altında oranlarla başlaması muhtemel gibi.

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Kıbrıs beklediğimden 1 tık düşük almış.
Mucize Doktor boş günün ekmeğini yiyordu. Camdaki Kız'ın da gelmesiyle 4-5 bandına düşmesi yakındır.
Alev Alev de Çukur ile birlikte mayıs sonunda final yapsın bence. Reytingleri düşse bile Show, Ay Yapım toleransıyla sezon sonuna kadar götürür diye düşünüyorum.

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,327
Puanı
860
Mucize Doktor resmen boşluktan izleniyormuş :A bakalım Camdaki Kız gelince ne olacak :A Camdaki Kız'ın ortalığı ayağa kaldıracağını düşünmüyorum 5,6 alır oturur aşağı :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,937
Puanı
1,061
Kıbrıs güzel başlasa da abartılı reyting almamış neyse ki. Pazar boşluğu ve BZÇ+MD'li perşembe aynı şey olmadığı için Teşkilat gibi şişmeyeceği belliydi. Yavaş yavaş yaz geldiği için çift haneleri görür mü emin değilim ama gelecek hafta AB zirvesini alacağı kesin.

Bu reytinglerden sonra Camdaki Kız için iyice umutlandım. :Z Eski dizilerden sıkılan kitleye ilaç olabilecek bir iş ve belli ki BZK günün boşluğunu tek başına dolduramayacak. Kitlelerinin de farklı olduğunu düşünürsek uzun süredir devam eden BZÇ-MD rekabeti yerine iki taze dizinin zirve yarışını görürsek şaşırmayalım. Kısaca asıl kıyamet bu hafta değil gelecek hafta kopacak diyebiliriz. :A

Mucize Doktor'un düşüşüne ne yazık ki şaşırmadım çünkü şu anda yeni dizilere izleyici kaptırmaya en müsait yapım o. Eski havasından çok uzaklaştı ve sanki artık zorla devam ediyormuş gibi bir izlenim veriyor. Eğer CK da önemli oranda reyting çalarsa mayıs sonunda güzel bir finalle bitirilmesi taraftarıyım yoksa 3. sezonda nefesi yetmez.

A*ev A*ev laneti bu hafta da yırtmış.ss Gerçi onun asıl celladı sonraki hafta geleceği için son kez 3-4'lü reytinglerin tadını çıkarsın nasılsa kaderi bu sezondaki diğer Show dizileri gibi arşivin tozlu raflarına gitmek olacak. :Z Zaten Demet Evgar da Kırmızı Oda 2. sezona gelsin zaten yeter burada vaktini harcadığı. :A

Akrep de iyice çökmüş. Kaderi gelecek hafta belli olur ama 26 bölümün tamamlananacağını sanmıyorum açıkçası.

Temcit pilavı Çukurova'nın boşluk hakimiyeti de yavaştan son bulacak anlaşılan. Tahmin edildiği gibi Kıbrıs'tan ciddi şekilde etkilenmiş ve Total'de kolay kolay zirveyi kaptırmasa da diğer gruplarda işi zor olacak. Merakla 9 Nisan sabahını bekliyorum. :Z

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Bir Zamanlar Kıbrıs - çok güzel bir açılış yapmış,bence daha çok hak ediyordu ve 2 bölümden umarım almaya başlayacak o oranları ama yinede zor bir günde BZÇ ve MD gibi sağlam kitlelere sahip olan dizilere karşı güzel bir açılış yaptı.

Bir Zamanlar Çukurova - total'de düşmüş ama açıkcası daha çok bekliyordum yinede seyirci bırakmamış bakalım gelecek hafta CK geliyor o etkileyecek mi diziyi ama bu reytinglerle kanal ve yapımcı neden yeni sezon onayı vermişler şaşırmamak lazım.

Mucize Doktor
- Çukurova'dan daha çok etkilenmiş gibi duruyor eğer CK de biraz reyting koparsa diziden ve 5'e kadar düşerse yeni sezon gelmeyebilir.

Alev Alev - bu gidişle yeni sezon çok zor.

Akrep - Star sezona nasıl başladıysa öyle devam ediyor tutan bir işi yok,kanalın yeni sezon için çok işi var Show TV ile birlikte en zor durumda olan kanallar 2021-22 sezonu için.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Bir Zamanlar Çukurova AB'de yükseliş yaşayarak kıl payı zirveyi kaptırmamış ama haftaya iner. Dizinin oranları çok yüksek. Daha önce de dedim, Total ve ABC1 grubunda 5 reyting düşme lüksü var. O kadar düşmez ama düşsede yeni sezon için yeterli oran olur.

Bir Zamanlar Kıbrıs güzel bir açılış yapmış. Haftaya AB grubunda zirve gelir.
Diğer dizilere yorumum yok :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,924
Puanı
1,060
Kıbrıs güzel başlasa da abartılı reyting almamış neyse ki. Pazar boşluğu ve BZÇ+MD'li perşembe aynı şey olmadığı için Teşkilat gibi şişmeyeceği belliydi. Yavaş yavaş yaz geldiği için çift haneleri görür mü emin değilim ama gelecek hafta AB zirvesini alacağı kesin.

Bu reytinglerden sonra Camdaki Kız için iyice umutlandım. :Z Eski dizilerden sıkılan kitleye ilaç olabilecek bir iş ve belli ki BZK günün boşluğunu tek başına dolduramayacak. Kitlelerinin de farklı olduğunu düşünürsek uzun süredir devam eden BZÇ-MD rekabeti yerine iki taze dizinin zirve yarışını görürsek şaşırmayalım. Kısaca asıl kıyamet bu hafta değil gelecek hafta kopacak diyebiliriz. :A

Mucize Doktor'un düşüşüne ne yazık ki şaşırmadım çünkü şu anda yeni dizilere izleyici kaptırmaya en müsait yapım o. Eski havasından çok uzaklaştı ve sanki artık zorla devam ediyormuş gibi bir izlenim veriyor. Eğer CK da önemli oranda reyting çalarsa mayıs sonunda güzel bir finalle bitirilmesi taraftarıyım yoksa 3. sezonda nefesi yetmez.

A*ev A*ev laneti bu hafta da yırtmış.ss Gerçi onun asıl celladı sonraki hafta geleceği için son kez 3-4'lü reytinglerin tadını çıkarsın nasılsa kaderi bu sezondaki diğer Show dizileri gibi arşivin tozlu raflarına gitmek olacak. :Z Zaten Demet Evgar da Kırmızı Oda 2. sezona gelsin zaten yeter burada vaktini harcadığı. :A

Akrep de iyice çökmüş. Kaderi gelecek hafta belli olur ama 26 bölümün tamamlananacağını sanmıyorum açıkçası.

Temcit pilavı Çukurova'nın boşluk hakimiyeti de yavaştan son bulacak anlaşılan. Tahmin edildiği gibi Kıbrıs'tan ciddi şekilde etkilenmiş ve Total'de kolay kolay zirveyi kaptırmasa da diğer gruplarda işi zor olacak. Merakla 9 Nisan sabahını bekliyorum. :Z
BZÇ nerede ciddi düşüş yaşamış 1 reytinglik düşüşü ciddiye mi alıyorsun, BZÇ için hiçbir şey demek bu kayıp, fesatlığından gözün dönmüş iyice. :A AB'de artmış bile, geçen hafta kaybettiği zirveyi yeni rakibine rağmen almış, çatlamaya devam. Camdaki ecünnü BZÇ'nin özetiyle yarışır ancak. :A

• Beğendim
Reactions: Atlass

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,632
Puanı
1,060
Bir Zamanlar Çukurova AB'de yeni rakibine rağmen yükselmiş, tebrikler.

Mucize Doktor düşüş yaşamış. Haftaya Camdaki Kız gelince de düşebilir ama 5,50 - 6 bandından aşağı inmez gibi.

Akrep için üzgünüm, güzel dizi ama oranları felaket.

Bir Zamanlar Kıbrıs güzel başladı, haftaya AB'de 9-10 ile zirveyi alır diye düşünüyorum.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,937
Puanı
1,061
BZÇ nerede ciddi düşüş yaşamış 1 reytinglik düşüşü ciddiye mi alıyorsun, BZÇ için hiçbir şey demek bu kayıp, fesatlığından gözün dönmüş iyice. :A AB'de artmış bile, geçen hafta kaybettiği zirveyi yeni rakibine rağmen almış, çatlamaya devam. Camdaki ecünnü BZÇ'nin özetiyle yarışır ancak. :A
1 reytingle başlar 2-3 diye devam eder hiç belli olmaz. :A @Dosi 5 reytinge "lüksü varmış" diyor ya o zaman daha çok düşmesi sorun olmamalı senin için. :A

Camdaki Kız'ın asıl iddiası AB'de olur zaten ve sonraki haftalarda reytingler BZK - CK - BZÇ - MD diye sıralanır at fava bekle. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060
TRT dizileri neden şişirilerek başlatılıyor? :A

Camdaki Kız'ın işi zorlaşacak demiştim ben sana. Şimdi geldin mi dediğime. :A @Aserat

• İlginç
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,937
Puanı
1,061
TRT dizileri neden şişirilerek başlatılıyor? :A

Camdaki Kız'ın işi zorlaşacak demiştim ben sana. Şimdi geldin mi dediğime. :A @Aserat
10 küsür alsa belki ama hala boşta kitle var. MD'den, Alev Alev'den, hatta Çukurova'dan biraz daha kitle gideceğini de düşünürsek en az 4-5 reyting garanti. :Z

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,937
Puanı
1,061
Hayal etmek bedava tabii, sen de haklısın. :A
İlla yeni dizi başladığında diğerlerinden izleyici çalmak zorunda değil sonuçta TV izlemeyen kitle de var ve Camdaki Kız onları çekip kendi izleyicisini de oluşturabilir. Yani Kıbrıs yüksek alacak diye başka diziler düşük alacak diye kaide yok. :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,924
Puanı
1,060
1 reytingle başlar 2-3 diye devam eder hiç belli olmaz. :A @Dosi 5 reytinge "lüksü varmış" diyor ya o zaman daha çok düşmesi sorun olmamalı senin için. :A

Camdaki Kız'ın asıl iddiası AB'de olur zaten ve sonraki haftalarda reytingler BZK - CK - BZÇ - MD diye sıralanır at fava bekle. :A
Düşmesi için şansı var düşebilir yani bu kadar yüksek reyting almasa da olur. :A

Çok güveniyorsun ya, hayal kırıklığına uğramanı sabırsızlıkla bekliyorum. :A Camdaki ecünnünün camdan düşüşü çok hızlı ve sert olacak. :A :Z

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,937
Puanı
1,061
Düşmesi için şansı var düşebilir yani bu kadar yüksek reyting almasa da olur. :A

Çok güveniyorsun ya, hayal kırıklığına uğramanı sabırsızlıkla bekliyorum. :A Camdaki ecünnünün camdan düşüşü çok hızlı ve sert olacak. :A :Z
Canım bu kadar boş yapmak yormuyor mu ya ben okurken yoruluyorum. :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,924
Puanı
1,060
Mana mı? Sen ve mana? :F :F Ay yine iyi güldüm Allah seni ne yapmasın. :kiki: :kiki:
Kendinle karıştırma beni, hadi git mananın manasını öğren önce de kendinde zerre bulunmadığını bir idrak ediver :A

Yukarıda Çukurova ile ilgili yaptığın sözde "düşüş" yorumun kadar boş ve saçma bir şey var mı acaba. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,937
Puanı
1,061
Kendinle karıştırma beni, hadi git mananın manasını öğren önce de kendinde zerre bulunmadığını bir idrak ediver :A

Yukarıda Çukurova ile ilgili yaptığın sözde "düşüş" yorumun kadar boş ve saçma bir şey var mı acaba. :A
Bu dizinin asıl kitlesi Total mi Total. Onda da 1 reyting düşmüş mü düşmüş o yüzden düşüş yorumu yapmam çok normal. :A AB'de artmış diyorsun ama sadece 0.27 yükselebilmiş yani bu düşüşün yanında esamesi okunmaz. :A