Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Şans Kapıyı Çalınca | ATV

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    25

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
MasterChef’e bak, yine zirveyi almış karşısında üç dizi olmasına rağmen. Survivor’dan daha reytingli bir yarışma şu an.

Acun...

762E56FC-78F9-41A3-8ABF-2B875B19ECE6.jpeg

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Pandemi nedeniyle verilen ara belli ki tüm dizileri etkileyecek. Umarım Öğretmen de Baraj’la aynı kaderi yaşamaz. :(

Keşke FOX Baraj’ı Yeni Hayat gibi yapıp bekletseydi. Ağustos sonunda yayına başlardı. Bence daha iyi olurdu.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Menajerimi Ara iyi yükselmiş. Haftaya Çağatay etkisiyle daha da yükselir. :Z

• Harika
Reactions: STAR

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,067
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
  • İlginç
Reactions: cookies

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Pandemi nedeniyle verilen ara belli ki tüm dizileri etkileyecek. Umarım Öğretmen de Baraj’la aynı kaderi yaşamaz. :(

Keşke FOX Baraj’ı Yeni Hayat gibi yapıp bekletseydi. Ağustos sonunda yayına başlardı. Bence daha iyi olurdu.
Bence Öğretmen dizisi de bu oranlara benzer alacak, hiç ümidim yok maalesef. Zaten son oranlarında da düşüş görmüştük.

'Hekimoğlu' da düşük açmış ama toparlayabilme ihtimali var. TOTAL'i +4, AB'yi +5/6 bandına çıkarsa çok rahat kanalı kurtarır. 'Baraj' ne kadar toparlar bilmiyorum ama kanalın yeni sezon takvimi de epey dolu, o nedenle biraz daha işi zor.

• Beğendim
Reactions: Özgür

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,059
Puanı
410
Masterchef her yerde zirvede, soluksuz izledik tebrikler...

Serap Paköz tebrikler
TOTAL
31 GERCEGIN PESINDE STAR TV 1,13 7,32

AB
37 GERCEGIN PESINDE STAR TV 0,90 7,14

Didem kefeni yırtacak gibi, 50 ve 60'larda.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,278
Puanı
1,060
4 tane yeni diziye rağmen Masterchef 9 almış.... Zaten dün akşam Sadece 2 program tt oldu, Mc ve Ma oda ratinglere yansımış. Hekimoğlu ve Baraj Mc ve Ma çok müşteri kaptırmış. Beni ilgilendiren MC, BEN memnunum :) :)

• Beğendim
Reactions: offensive

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061
Menajerimi Ara harika gitmiş. :Z Zaten geçen hafta maç karşısında 4 reyting alması, yayın sonrası ve perşembe tekrarlarının iyi gitmesi derken az çok belliydi aslında yine de dönen diziler karşısında fazla yükselemez diye korkmuştum neyse ki Star ve Ay Yapım yine başardı. :Z

Sezonluk işlerin işi bayağı zor görünüyor Mucize Doktor, Çukurova gibi en çok izlenen işler bile birkaç reytinglik düşüşle başlarsa şaşırmamak lazım. Hekimoğlu fena gitmemiş aslında gelecek haftalarda yükselir. Ama Baraj için pek umut yok gibi. 2 bölüm verip 6 ay araya girmek çok büyük bir hataydı ama FOX'un reyting hırsı diziyi harcattı. Yeni Hayat gibi ilk bölüm bu hafta yayınlansa daha mantıklı olurdu oysa. Eğer böyle giderse yerine Kadın misali Kimsesizler gelebilir.

Bence Öğretmen dizisi de bu oranlara benzer alacak, hiç ümidim yok maalesef. Zaten son oranlarında da düşüş görmüştük.

'Hekimoğlu' da düşük açmış ama toparlayabilme ihtimali var. TOTAL'i +4, AB'yi +5/6 bandına çıkarsa çok rahat kanalı kurtarır. 'Baraj' ne kadar toparlar bilmiyorum ama kanalın yeni sezon takvimi de epey dolu, o nedenle biraz daha işi zor.
Öğretmen eylül sonu-ekim başı gibi başlayacak o zamana kadar dizi izleme alışkanlığı oturur. 21 Eylül'de okullar açıldıktan sonra reytingler de genel olarak artar o yüzden burun kıvırsak da geç başlaması daha mantıklı galiba.

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Baraj’dan bir düşüş bekliyordum açıkçası ama bu kadar ciddi bir düşüş beklemiyordum. Kanalın diziye çok şans vereceğini düşünmüyorum, sırada bekleyen dizileri var. Umarım ilk önce gün değişikliği şansı verilir.

Hekimoğlu da ortalama bir reyting almış. Umarım zamanla eskiye döner. Çok kaliteli bir medikal drama. Okuduğum yorumlarda Zeynep karakterinden şikayetçiler, benim de diziyi bırakma sebebim kendisi. Umarım bir karakter yüzünden harcanmaz.

Ve Menajerimi Ara... Ekibi tebrik ediyorum, genel anlamda çok başarılı bulduğum bir uyarlama çıkarıldı. Yazılan aşk sahnelerini ne kadar sevmesemde, benim salı tercihim belli oldu. Şöhret dünyasının arka yüzü ve eğlenceli tiplemeleriyle sezona damgasını vurur umarım. :bhr:

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059

Ben de Öğretmen’in düşük gideceğini düşünüyorum. Düşükten kastım 4-5 bandında gider bence. Baraj büyük ihtimalle toparlanamaz. Toparlansa bile oranları FOX’a yetmez bir sürü yayın bekleyen iş var...

• Beğendim
Reactions: Yiğitt

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Menajerimi Ara harika gitmiş. :Z Zaten geçen hafta maç karşısında 4 reyting alması, yayın sonrası ve perşembe tekrarlarının iyi gitmesi derken az çok belliydi aslında yine de dönen diziler karşısında fazla yükslemez diye korkmuştum neyse ki Star ve Ay Yapım yine başardı. :Z

Sezonluk işlerin işi bayağı zor görünüyor Mucize Doktor, Çukurova gibi en çok izlenen işler bile birkaç reytinglik düşüşle başlarsa şaşırmamak lazım. Hekimoğlu fena gitmemiş aslında gelecek haftalarda yükselir. Ama Baraj için pek umut yok gibi. 2 bölüm verip 6 ay araya girmek çok büyük bir hataydı ama FOX'un reyting hırsı diziyi harcattı. Yeni Hayat gibi ilk bölüm bu hafta yayınlansa daha mantıklı olurdu oysa. Eğer böyle giderse yerine Kadın misali Kimsesizler gelebilir.

Öğretmen eylül sonu-ekim başı gibi başlayacak o zamana kadar dizi izleme alışkanlığı oturur. 21 Eylül'de okullar açıldıktan sonra reytingler de genel olarak artar o yüzden burun kıvırsak da geç başlaması daha mantıklı galiba.
Bana göre mesele Eylül ya da Ekim’de başlaması değil ki. Geri dönen tüm işler düşük oranlarla başladı. :A