Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Şans Kapıyı Çalınca | ATV

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    25

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,632
Puanı
1,060
Hekimoğlu'nun AB grubu kurtaracaktır diziyi sezon boyunca.

Menajerimi Ara için çok sevindim, bu reytingleri korusun yeterlidir.

Baraj'ın reytinglerine şok oldum resmen. En son 8 reyting alan bir dizinin 2-3 ile geri dönmesini beklemiyordum.

Masterchef dizilere inat yükselmiş ve iki grupta 9+ almış. Ne diyelim ki yarılsın bazı kişiler. :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Menajerimi Ara tüm dizileri geçmiş ve gayet ortalama oranlarla geçmiş. :Z

Hekimoğlu düşmüş ama iyi kötü oranlar almış.

Baraj'a çok üzüldüm en son 7-8 reytingle giden dizi 2 küsurlarla dönmemeliydi..

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Ben de Öğretmen’in düşük gideceğini düşünüyorum. Düşükten kastım 4-5 bandında gider bence. Baraj büyük ihtimalle toparlanamaz. Toparlansa bile oranları FOX’a yetmez bir sürü yayın bekleyen iş var...
Öğretmen biter baraj bitmez aga.öğretmen zaten düşüşteydi senaryosu falan rezaletti en son barajdan da kötü başlayabilir

• Olmamış
Reactions: Gerekli24

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
Ha bir de şunu söyleyeyim Baraj için Fatih Portakal desteğiyle iyi başladı deyince tepki gösterenleri listeye bakmaya davet ediyorum. İlk vakaların çıktığı ve insanların evlere kapanıp haber izlemeye başladığı bir dönemde başladığı için kendisinden sonra yayınlanan işe de olumlu destek sağlamıştı şimdiki halini gördük. FOX yine en çok izlenen haber olur ama Fatih Portakal gideceği ve artık böyle bir destek olmayacağı için her FOX dizisi bu kadar yüksek başlamaz.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Ha bir de şunu söyleyeyim Baraj için Fatih Portakal desteğiyle iyi başladı deyince tepki gösterenleri listeye bakmaya davet ediyorum. İlk vakaların çıktığı ve insanların evlere kapanıp haber izlemeye başladığı bir dönemde başladığı için kendisinden sonra yayınlanan işe de olumlu destek sağlamıştı şimdiki halini gördük. FOX yine en çok izlenen haber olur ama Fatih Portakal gideceği ve artık böyle bir destek olmayacağı için her FOX dizisi bu kadar yüksek başlamaz.
Saçmalama ne alaka :A Ferhat ile Şirin de Fatih'in arkasından başlıyordu niye düşüktü :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Fatih’in elbet etkisi olmuştur ama hiçbir dizi haber etkisiyle 7-8 bandında başlamaz. O zaman o çok sevdiğin Öğretmen de Fatih etkisiyle 10 aldı. :A

Ara bariz bir şekilde kötü etkiliyor tüm dizileri Hekimoğlu da düşmüş. :D

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: Aserat and denizz19

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
Fatih’in elbet etkisi olmuştur ama hiçbir dizi haber etkisiyle 7-8 bandında başlamaz. O zaman o çok sevdiğin Öğretmen de Fatih etkisiyle 10 aldı. :A

Ara bariz bir şekilde kötü etkiliyor tüm dizileri Hekimoğlu da düşmüş. :D
Şunu demek istiyorum FOX çok izlendiği için ciddi bir reklam kapasitesi var ve akşam da haberden sonra diziyi açık bırakan bir kitle illa vardır diziyi merak eden kitlenin üstüne ekstra katkı sağlıyor. Direkt haber yüzünden yüksek başladı demiyorum ama etkisi olduğunu inkar edemeyiz. Tabii ki gerisi Mucize Doktor gibi senaryoyu iyi devam ettirmeye veya Kurşun, Ferhat ile Şirin gibi salmaya bağlı. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Şunu demek istiyorum FOX çok izlendiği için ciddi bir reklam kapasitesi var ve akşam da haberden sonra diziyi açık bırakan bir kitle illa vardır diziyi merak eden kitlenin üstüne ekstra katkı sağlıyor. Direkt haber yüzünden yüksek başladı demiyorum ama etkisi olduğunu inkar edemeyiz. Tabii ki gerisi Mucize Doktor gibi senaryoyu iyi devam ettirmeye veya Kurşun, Ferhat ile Şirin gibi salmaya bağlı. :A
Ben ne diyorum sen ne diyorsun. :A Ben Öğretmen’den bahsediyorum sen adını bile anmadın bu mesajda. :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
Ben ne diyorum sen ne diyorsun. :A Ben Öğretmen’den bahsediyorum sen adını bile anmadın bu mesajda. :A
Öğretmen de Fatih Portakal olmasa 7-8 falan alırdı ama 10 almayabilirdi onu söylemeye çalışıyorum. :A Hepimiz iyi reyting bekliyorduk ama beklentimizin üstüne çıkıp 10+ alınca şok yaşamıştık Portakal effect işte. :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,932
Puanı
1,060
"Menajerimi Ara" için çok sevindim. Menajer kadrosuna bayılıyorum, özellikle Canan Ergüder'in hareketleri jest mimiklerine. :bhr: Umarım yükselişini devam ettirir.

"Hekimoğlu" ortalama oranlar almış kendini devam ettirecek oranlar almasını isterim Ebru Özkan için.

"Baraj" hak ettiği yerde, iki yeteneksiz kişiye başrol verirsen olacağı budur, Sumru Yavrucuk'a yazık oldu.