🟡🔴 Galatasaray - Genel Sohbet & Transfer Konusu | ⭐️⭐️⭐️⭐️

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Marcao konusu bizi bağlar, rakipler kendi işine baksın. Özrünü diledi, birkaç maç oynamaz ardından takıma geri döner. Sanki ülkedeki herkes sütten çıkmış ak kaşık.
Kendi iç işlerinden çok bizim iç işleri konuşuyorlar valla, olayı yine büyüklük meselesine getirmeyeceğim ama cidden en büyük Galatasaray olmalı ki ondan başkası konuşulmuyor. :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
1629220620415.png

Kerem Aktürkoğlu'nun paylaşımına Galatasaraylı futbolculardan destek yağıyor. Buradan da anlaşılacağı üzere Marcao'ya takım arkadaşları da cephe alacak.

@Tolstoyevski, @Sherlock, @Maskeli Fedai, @MasacRE, @MEnes, @Polat Şaşmaz, @Felon, @Bully, @S.G.A.T., @Frank Slade, @BesaleT ve diğer Galatasaray taraftarları.

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Ekli dosyayı görüntüle 107578

https://www.instagram.com/p/CSrPayYj3gS/
Kerem Aktürkoğlu'nun paylaşımına Galatasaraylı futbolculardan destek yağıyor. Buradan da anlaşılacağı üzere Marcao'ya takım arkadaşları da cephe alacak.

@Tolstoyevski, @Sherlock, @Maskeli Fedai, @MasacRE, @MEnes, @Polat Şaşmaz, @Felon, @Bully, @S.G.A.T., @Frank Slade, @BesaleT ve diğer Galatasaray taraftarları.

Bugün kadro dışı haberi gelir umarım. Kadro dışı bırakılırsa bir nebze içimiz soğuyacaktır.

• Beğendim
Reactions: Araf

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Bu kaos belki de şampiyonluğun fitilini ateşledi, bilemeyiz. :A
GS böyle kaoslardan kenetlenerek çıkmayı sever ama onlarınkisi de bir umut işte, maksat GS'nin zarara uğrama ihtimali o yüzden çal babam çal :A

• Güldürdün
Reactions: Maskeli Fedai

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Bugün kadro dışı haberi gelir umarım. Kadro dışı bırakılırsa bir nebze içimiz soğuyacaktır.
Marcao'yu en başta satacaktınız, bitecekti olay. Öfke sorunu var ve böyle şeyler yapabilecek potansiyele sahip, keşke satsaydınız. Türk futbolunda böyle manzaralar görmek yakışmıyor.

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Puaahahhahahaa bunu da büyüklüğe getirdiler puahahahhahahahahhaha.
Çok absürt bir olay olduğu için konuşuluyor olabilir mesela bu ihtimali hiç düşünmedin mi @Tolstoyevski
İç işi falan geçin bu çocuk milli takım futbolcusu Arda'ya yapsa gram umrumda olmazdı bu çocuğa yapılınca benim bile zoruma gitti. Aileden de Fenerli ve büyük ihtimalle kendisi de Fenerliymiş çocukken biz de bu sebeple karışıyoruz işinize gelirse :A

• Güldürdün

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Marcao'yu en başta satacaktınız, bitecekti olay. Öfke sorunu var ve böyle şeyler yapabilecek potansiyele sahip, keşke satsaydınız. Türk futbolunda böyle manzaralar görmek yakışmıyor.
Marcao'nun mental sorunları var. Mesela Melo da öyleydi deliydi filan ama saha içine yansıtmazdı olayı, idmanda vb. ederdi kavgasını. Sabri ile atışmışlığı var ama o takımı harekete geçirmek içindi, böyle bir saçmalığa asla girişmedi...

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
??? Yoo, gayet de yakışıyor, cuk diye oturuyor. :D

• İlginç
Reactions: Araf

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Puaahahhahahaa bunu da büyüklüğe getirdiler puahahahhahahahahhaha.
Çok absürt bir olay olduğu için konuşuluyor olabilir mesela bu ihtimali hiç düşünmedin mi @Tolstoyevski
İç işi falan geçin bu çocuk milli takım futbolcusu Arda'ya yapsa gram umrumda olmazdı bu çocuğa yapılınca benim bile zoruma gitti. Aileden de Fenerli ve büyük ihtimalle kendisi de Fenerliymiş çocukken biz de bu sebeple karışıyoruz işinize gelirse :A
FB'den çok GS'yi konuşuyorsunuz takip ediyorsunuz valla bunu senin özelinde demiyorum, bilhassa Twitter akımı adına diyorum ve kusura bakma hiç samimi gelmiyor, Emre Kılınç bu hareketi yapsaydı Kerem'e bu kadar olay olmayacağını hepimiz biliyoruz :A

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
FB'den çok GS'yi konuşuyorsunuz takip ediyorsunuz valla bunu senin özelinde demiyorum, bilhassa Twitter akımı adına diyorum ve kusura bakma hiç samimi gelmiyor, Emre Kılınç bu hareketi yapsaydı Kerem'e bu kadar olay olmayacağını hepimiz biliyoruz :A
Hangi paralel evrende Fenerliler Gs'i Fener'den çok takip ediyor?
Gayet de samimi. Ama siz böyle konuştukça insan az bile yapmış Marcao demek ki kendileri bunu normal görüyor diyor insan ister istemez.

• İlginç

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Hangi paralel evrende Fenerliler Gs'i Fener'den çok takip ediyor?
Gayet de samimi. Ama siz böyle konuştukça insan az bile yapmış Marcao demek ki kendileri bunu normal görüyor diyor insan ister istemez.
Her şeyden önce benim kadro dışı bırakılması gerektiğini defalarca belirttiğim ortada, daha birkaç mesaj üstte de tekrar etmişim bu durumu, hatta kadro dışı edilmezse Terim'in gözümden düşeceğini de belirtmişim.

Ama bu kadar GS iç işleriyle içli dışlı olmanız vallahi de billahi de samimi gelmiyor, GS ne kadar zarara uğrarsa o kadar kardır anlayışıyla güdüsüyle hareket ettiğinizi hepimiz biliyoruz o yüzden bu tartışmayı uzatmaya gerek yok sabaha dek çünkü senin de benim de fikrim değişmeyecektir bu konuda. :A

Umarım demiyorum ama olur da bir gün FB içinde böyle bir olay olursa, örneğin Mesut Özil ya da Gustava ya da Altay böyle bir hareket yaparsa bir "milli" futbolcuya, ancak o zaman test edilmiş ve görmüş oluruz ne kadar samimi olunduğunu söz konusu olay kendi başlarına da gelince...

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Her şeyden önce benim kadro dışı bırakılması gerektiğini defalarca belirttiğim ortada, daha birkaç mesaj üstte de tekrar etmişim bu durumu, hatta kadro dışı edilmezse Terim'in gözümden düşeceğini de belirtmişim.

Ama bu kadar GS iç işleriyle içli dışlı olmanız vallahi de billahi de samimi gelmiyor, GS ne kadar zarara uğrarsa o kadar kardır anlayışıyla güdüsüyle hareket ettiğinizi hepimiz biliyoruz o yüzden bu tartışmayı uzatmaya gerek yok sabaha dek çünkü senin de benim de fikrim değişmeyecektir bu konuda. :A

Umarım demiyorum ama olur da bir gün FB içinde böyle bir olay olursa, örneğin Mesut Özil ya da Gustava ya da Altay böyle bir hareket yaparsa bir "milli" futbolcuya, ancak o zaman test edilmiş ve görmüş oluruz ne kadar samimi olunduğunu söz konusu olay kendi başlarına da gelince...
Ya zamanında kendi takımlarında ırkçılık olayları olmuştu :A Hatırlatmasınlar şimdi o olayları :A

• Güldürdün

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Ya zamanında kendi takımlarında ırkçılık olayları olmuştu :A Hatırlatmasınlar şimdi o olayları :A
Çok iyi hatırlattın, taraftarları muz göstermişti siyahi bir futbolcuya Trabzon'dan, Emre Belözoğlu'nun yaptıkları zaten malum. Peki kadro dışı kalmış ya da sözleşmesi feshedilmiş miydi? :A

• Beğendim

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060

Seninle anlaşmam mümkün değil uzatmayacağım o yüzden. Zeki bir adam olduğunu bilmesem anlamıyorsun falan derim güler geçerim de hala Gs iç işi diyorsun.
------

Çok iyi hatırlattın, taraftarları muz göstermişti siyahi bir futbolcuya Trabzon'dan, Emre Belözoğlu'nun yaptıkları zaten malum. Peki kadro dışı kalmış ya da sözleşmesi feshedilmiş miydi? :A
Sözleşmesi o olaydan 1 ay sonra bitti ve uzatılmadı kendisi de Atletico Madrid'e gitti :A

• Beğendim

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Seninle anlaşmam mümkün değil uzatmayacağım o yüzden. Zeki bir adam olduğunu bilmesem anlamıyorsun falan derim güler geçerim de hala Gs iç işi diyorsun.
İkimiz de futbol konusunda fanatiğiz ve farklı zıt renklerdeyiz, bu yüzden zaten çoğunlukla bu tür tartışmalarda anlaşamamamız gayet doğal aslında...

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
İkimiz de futbol konusunda fanatiğiz ve farklı zıt renklerdeyiz, bu yüzden zaten çoğunlukla bu tür tartışmalarda anlaşamamamız gayet doğal aslında...
Senin yaptığın fanatiklik değil de neyse dediğin gibi olsun. Bir şeye takıp hep ordan yürümeye çalışmak açıklansa bile anlamamazlıktan gelme..

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Marcao konusu bizi bağlar, rakipler kendi işine baksın. Özrünü diledi, birkaç maç oynamaz ardından takıma geri döner. Sanki ülkedeki herkes sütten çıkmış ak kaşık.
Marcao'nun takımda oynaması rakiplerin işine gelir. :D Kendi takım arkadaşının ağzını burnunu kırmak için ta defanstan forvet bölgesine kadar koşan adamın Galatasaray'a vereceği zarar ortada. Biz Galatasaray'ın iyiliği için değil, olması gereken bu olduğu için görüş belirtiyoruz.

• Güldürdün