­ččí­čö┤ Galatasaray - Genel Sohbet & Transfer Konusu | ԺɴŞĆԺɴŞĆԺɴŞĆԺɴŞĆ

Araf

Emekli
Kat─▒l─▒m
25 Temmuz 2011
Reaksiyon puan─▒
17,936
Puan─▒
1,060
Galatasaray, PSV'yi elemesi durumunda Celtic - Midtjylland galibiyle kar┼č─▒la┼čacak; elenmesi durumunda ise, St. Johnstone ile kar┼č─▒la┼čacak.

@Tolstoyevski, @Sherlock, @Maskeli Fedai, @MasacRE, @MEnes, @Polat ┼×a┼čmaz, @Felon, @Bully, @S.G.A.T., @Frank Slade, @BesaleT ve di─čer Galatasaray taraftarlar─▒.
Bir s├╝rpriz olmazsa St. Johnstone'la kar┼č─▒la┼č─▒r─▒z.
St. Johnstone'u yeneriz herhalde :A

Hi├ž belli olmuyor bu i┼čler, ge├žmi┼čte ne facialara tan─▒k olduk :A

Aynen, Molde facias─▒ gibi. Biz de o s─▒rada bizden iyi olmayan bir tak─▒ma yenilmi┼čtik. :A
Galatasaray'─▒n rakibi St. Johnstone oldu.

Araf

Emekli
Kat─▒l─▒m
25 Temmuz 2011
Reaksiyon puan─▒
17,936
Puan─▒
1,060
Galatasaray'─▒n kendi evinde PSV'ye yenildi─či 2-1 ma├ž sonras─▒:

1627506937282.png

@Tolstoyevski, @Sherlock, @Maskeli Fedai, @MasacRE, @MEnes, @Polat ┼×a┼čmaz, @Felon, @Bully, @S.G.A.T., @Frank Slade, @BesaleT ve di─čer Galatasaray taraftarlar─▒.

• Be─čendim
Reactions: Maskeli Fedai

Tolstoyevski

S├╝per Mod.
ÔÖź MusicSurvivor ┼×ampiyonu ÔÖź
Konu Sahibi
Kat─▒l─▒m
14 Temmuz 2014
Reaksiyon puan─▒
36,012
Puan─▒
1,061
Ya┼č
24
Sic Mundus Creatus Est ­čĆ┤ÔÇŹÔśá´ŞĆÔśá´ŞĆ­čŹé
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Galatasaray'─▒n kendi evinde PSV'ye yenildi─či 2-1 ma├ž sonras─▒:

Ekli dosyay─▒ g├Âr├╝nt├╝le 106367

Tag─▒ a├ž─▒p TT listesine getirenler a─č─▒rl─▒kl─▒ olarak BJK ve k─▒smen de FB taraftarlar─▒ ve bir de tag─▒ kullanarak cevap yazan GS'liler. Ancak kayda de─čer bir ┼čey de─čil, klasik Twitter geyi─či. Ne zaman ki Arena'da Terim i├žin istifa tezahuratlar─▒ y├╝kseilir, o zaman kayda de─čer olur i┼čte.

Ben Fatih Terim'e sonuna dek g├╝veniyorum, buradan ├ž─▒karacak olan da kendisidir. ┼×u kadroyu kime verirsek verelim daha ├Âteye gidemezdi, ge├žen sezondan bile daha geride bir kadro. Terim'in ele┼čtirilecek y├Ânleri var, ├Âzellikle yard─▒mc─▒ antren├Âr ve idman disiplini hakk─▒nda. Ama yine de bu tak─▒ma ondan daha iyisi ┼ču an yok.

Bir de ┼ču Rumen lobisi can s─▒kmaya ba┼člad─▒... Cikuldau'ya 6.5 Milyon Euro'dan sonra Morutan'a da 10 Milyon verirsek ├žok b├╝y├╝k ve gereksiz bir kumar oynanm─▒┼č olunur. Bu paralara Gedson ve Halil'in bonservisi al─▒nabilirdi. Hele Berkan Kutlu i├žin 4 Milyon Euro konu┼čuluyor, ki bu da skandal. Onyekuru gibi bir isme 4 Milyon vermeyip paray─▒ b├Âyle ├žar├žur etmek...

Onyekuru ve Mostafa ilk geldiklerinde tak─▒r tak─▒r oynuyorlard─▒, GS idman─▒ yedik├že geriye gittiler. ┼×imdi Diagne aya─č─▒n─▒n tozuyla gol att─▒ ├ž├╝nk├╝ aylarca Premier Lig idman─▒ yemi┼č, ama 1-2 aya o da eski hallerine d├Âner ├ž├╝nk├╝ GS idman─▒ yemek b├Âyle bir ┼čey. O y├╝zden ┼ču idman olay─▒na acilen ├ž├Âz├╝m bulunmal─▒. Mostafa Mohamed gibi bir cevheri bu y├╝zden ad─▒m ad─▒m kaybediyoruz ne yaz─▒k ki... Gedson Fernandes ise bu olayda istisna, ilk geldi─činde biraz k├Ât├╝yd├╝ ama GS'de idman yedik├že ve ma├ža ├ž─▒kt─▒k├ža y─▒ld─▒zla┼čt─▒ nedense...

• Be─čendim
Reactions: Araf

DarkLegenD

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
24 A─čustos 2014
Reaksiyon puan─▒
16,929
Puan─▒
1,060
Ya┼č
22
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
┼×u kadroyu kime verirsek verelim daha ├Âteye gidemezdi, ge├žen sezondan bile daha geride bir kadro.
Eline kadro versen ne olacak onu anlam─▒yorum. Ge├žen y─▒l son 10 haftaya santrforsuz giren tak─▒m─▒n elinden ┼čampiyonlu─ču alamad─▒ bu adam. BJK son 10-15 ma├ž─▒na ├ž─▒karken kenardan oyuna girebilecek ta┼č ├žatlasa 1(bir) tane h├╝cumcu oyuncusu oluyordu, SY buna ra─čmen g├╝zel oyun oynatarak ┼čampiyonluk kazand─▒. Elinde Halil Dervi┼čo─člu, Mostafa Mohamed, Kerem Akt├╝rko─člu, Gedson Fernandes, Emre K─▒l─▒n├ž, Feghouli, Belhanda, Etebo, Onyekuru falan bunlar─▒n hi├ž ama hi├žbiri yoktu.

Yahu delirtmeyin beni. Bu adam─▒n eline kadro versen ne olacak neeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

• Olmam─▒┼č
Reactions: Tolstoyevski

Polat ┼×a┼čmaz

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
15 Aral─▒k 2011
Reaksiyon puan─▒
33,375
Puan─▒
1,061
  • G├╝ld├╝rd├╝n

Tolstoyevski

S├╝per Mod.
Konu Sahibi
Kat─▒l─▒m
14 Temmuz 2014
Reaksiyon puan─▒
36,012
Puan─▒
1,061
Ya┼č
24
Web Sitesi
Eline kadro versen ne olacak onu anlam─▒yorum. Ge├žen y─▒l son 10 haftaya santrforsuz giren tak─▒m─▒n elinden ┼čampiyonlu─ču alamad─▒ bu adam. BJK son 10-15 ma├ž─▒na ├ž─▒karken kenardan oyuna girebilecek ta┼č ├žatlasa 1(bir) tane h├╝cumcu oyuncusu oluyordu, SY buna ra─čmen g├╝zel oyun oynatarak ┼čampiyonluk kazand─▒. Elinde Halil Dervi┼čo─člu, Mostafa Mohamed, Kerem Akt├╝rko─člu, Gedson Fernandes, Emre K─▒l─▒n├ž, Feghouli, Belhanda, Etebo, Onyekuru falan bunlar─▒n hi├ž ama hi├žbiri yoktu.

Yahu delirtmeyin beni. Bu adam─▒n eline kadro versen ne olacak neeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Tamam.

Araf

Emekli
Kat─▒l─▒m
25 Temmuz 2011
Reaksiyon puan─▒
17,936
Puan─▒
1,060
Tag─▒ a├ž─▒p TT listesine getirenler a─č─▒rl─▒kl─▒ olarak BJK ve k─▒smen de FB taraftarlar─▒ ve bir de tag─▒ kullanarak cevap yazan GS'liler. Ancak kayda de─čer bir ┼čey de─čil, klasik Twitter geyi─či. Ne zaman ki Arena'da Terim i├žin istifa tezahuratlar─▒ y├╝kseilir, o zaman kayda de─čer olur i┼čte.

Ben Fatih Terim'e sonuna dek g├╝veniyorum, buradan ├ž─▒karacak olan da kendisidir. ┼×u kadroyu kime verirsek verelim daha ├Âteye gidemezdi, ge├žen sezondan bile daha geride bir kadro. Terim'in ele┼čtirilecek y├Ânleri var, ├Âzellikle yard─▒mc─▒ antren├Âr ve idman disiplini hakk─▒nda. Ama yine de bu tak─▒ma ondan daha iyisi ┼ču an yok.

Bir de ┼ču Rumen lobisi can s─▒kmaya ba┼člad─▒... Cikuldau'ya 6.5 Milyon Euro'dan sonra Morutan'a da 10 Milyon verirsek ├žok b├╝y├╝k ve gereksiz bir kumar oynanm─▒┼č olunur. Bu paralara Gedson ve Halil'in bonservisi al─▒nabilirdi. Hele Berkan Kutlu i├žin 4 Milyon Euro konu┼čuluyor, ki bu da skandal. Onyekuru gibi bir isme 4 Milyon vermeyip paray─▒ b├Âyle ├žar├žur etmek...

Onyekuru ve Mostafa ilk geldiklerinde tak─▒r tak─▒r oynuyorlard─▒, GS idman─▒ yedik├že geriye gittiler. ┼×imdi Diagne aya─č─▒n─▒n tozuyla gol att─▒ ├ž├╝nk├╝ aylarca Premier Lig idman─▒ yemi┼č, ama 1-2 aya o da eski hallerine d├Âner ├ž├╝nk├╝ GS idman─▒ yemek b├Âyle bir ┼čey. O y├╝zden ┼ču idman olay─▒na acilen ├ž├Âz├╝m bulunmal─▒. Mostafa Mohamed gibi bir cevheri bu y├╝zden ad─▒m ad─▒m kaybediyoruz ne yaz─▒k ki... Gedson Fernandes ise bu olayda istisna, ilk geldi─činde biraz k├Ât├╝yd├╝ ama GS'de idman yedik├že ve ma├ža ├ž─▒kt─▒k├ža y─▒ld─▒zla┼čt─▒ nedense...
Bu ko┼čullar alt─▒nda zaten Fatih Terim'den ba┼čkas─▒ Galatasaray'─▒ yukar─▒ ta┼č─▒yamaz; ancak bir hata var, o da san─▒r─▒m y├Ânetime ait. ├çok kritik bir d├Ânemde y├Ânetim de─či┼čikli─čine gidildi ve gelen ba┼čkan ne yaz─▒k ki se├žilece─čini kendisi bile bilmiyordu, sonu├ž olarak olanlar oldu, yani ba┼čka a├ž─▒klamas─▒ yok. Ali Ko├ž bile geldi─či anda ba┼čar─▒s─▒z olsa bile belli bir ┼čekilde kendini g├Âsterdi, yanl─▒┼č g├Âsterse de g├Âsterdi ama ┼čimdilik Burak Elmas'ta o yok. ┼×imdilik diyorum, belki oynayaca─č─▒ kumar tutar. Ger├ži ekonomik y├Ânden de Galatasaray'─▒ da zorluyor b├Âyle, s─▒k─▒nt─▒ ya┼čayabilirsiniz.

Maskeli Fedai

Favori ├ťye
Euro 2020 Tahmin ┼×ampiyonu
Kat─▒l─▒m
31 May─▒s 2012
Reaksiyon puan─▒
32,555
Puan─▒
1,059

PSV'nin kadrosunu bize verseler yine elenirdik. Tart─▒┼čma bitmi┼čtir :A

• Be─čendim
Reactions: DarkLegenD

mesmeso

Moderat├Âr
Kat─▒l─▒m
27 Kas─▒m 2016
Reaksiyon puan─▒
7,362
Puan─▒
710
Ya┼č
21

DarkLegenD

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
24 A─čustos 2014
Reaksiyon puan─▒
16,929
Puan─▒
1,060
Ya┼č
22
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Hac─▒ bu rakamlar do─čruysa cidden ├žok a─č─▒r be. Hadi bonservis neyse de maa┼č olarak fazla veriliyor. Bundan sonra ┼čampiyonun direkt CL yapamayaca─č─▒na g├Âre ├žok b├╝y├╝k riskler al─▒n─▒yor. 3-4 milyon bonservis verilse neyse de 10 cidden fazla.
Alkolik yazd─▒ysa do─črudur. ÔťŹ´ŞĆÔťŹ´ŞĆ

• Be─čendim
Reactions: mesmeso

Tolstoyevski

S├╝per Mod.
Konu Sahibi
Kat─▒l─▒m
14 Temmuz 2014
Reaksiyon puan─▒
36,012
Puan─▒
1,061
Ya┼č
24
Web Sitesi
  • Be─čendim

mesmeso

Moderat├Âr
Kat─▒l─▒m
27 Kas─▒m 2016
Reaksiyon puan─▒
7,362
Puan─▒
710
Ya┼č
21
Alkolik yazd─▒ysa do─črudur. ÔťŹ´ŞĆÔťŹ´ŞĆ
GS'nin transferde tarz─▒n─▒ ├Âvd├╝k ama ayn─▒ d├Ânem i├žinde bu d├Âneme kadar pek de tercih edilmeyen pazardan 2 tane y├╝ksek bonservisli oyuncu al─▒yorsan o i┼čte bir s─▒k─▒nt─▒ var.

• Be─čendim

Araf

Emekli
Kat─▒l─▒m
25 Temmuz 2011
Reaksiyon puan─▒
17,936
Puan─▒
1,060
Burak Elmas: "Falcao ve Feghouli ile konu┼čtum, g├Âr├╝┼čt├╝m. G├╝zel hizmetleri oldu. Fakat, bu ├╝cret yap─▒s─▒yla bu maliyetle Galatasaray'─▒n yeni finansal yap─▒lanmas─▒ ├žer├ževesinde maa┼člar─▒n─▒ ├Âdemek m├╝mk├╝n de─čil. Kul├╝p bulmalar─▒n─▒ istedim."

Araf

Emekli
Kat─▒l─▒m
25 Temmuz 2011
Reaksiyon puan─▒
17,936
Puan─▒
1,060

├Âmer karata┼č

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
24 Mart 2015
Reaksiyon puan─▒
1,895
Puan─▒
205
Sofiane Feghouli:

Ekli dosyay─▒ g├Âr├╝nt├╝le 106682

Radamel Falcao:

Ekli dosyay─▒ g├Âr├╝nt├╝le 106683

B├╝y├╝k ihtimalle Feghouli'nin yolu ─░spanya'ya; Falcao'nun yolu ise, Suudi Arabistan, Katar ya da ABD'ye d├╝┼čecek. Tabii ki bu iki oyuncunun gitmek istemesi durumunda bu ger├žekle┼čecek gibi g├Âr├╝n├╝yor.

@Tolstoyevski, @Sherlock, @Maskeli Fedai, @MasacRE, @MEnes, @Polat ┼×a┼čmaz, @Felon, @Bully, @S.G.A.T., @Frank Slade, @BesaleT, @├Âmer karata┼č, @Cervantes ve di─čer Galatasaray taraftarlar─▒.
┼ču anda olimpiyakos ihtimali artt─▒

• Be─čendim