🟡🔴 Galatasaray - Genel Sohbet & Transfer Konusu | ⭐️⭐️⭐️⭐️

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Galatasaray, PSV'yi elemesi durumunda Celtic - Midtjylland galibiyle karşılaşacak; elenmesi durumunda ise, St. Johnstone ile karşılaşacak.

@Tolstoyevski, @Sherlock, @Maskeli Fedai, @MasacRE, @MEnes, @Polat Şaşmaz, @Felon, @Bully, @S.G.A.T., @Frank Slade, @BesaleT ve diğer Galatasaray taraftarları.
Bir sürpriz olmazsa St. Johnstone'la karşılaşırız.
St. Johnstone'u yeneriz herhalde :A

Bir zahmet yenin. :A

Hiç belli olmuyor bu işler, geçmişte ne facialara tanık olduk :A

Aynen, Molde faciası gibi. Biz de o sırada bizden iyi olmayan bir takıma yenilmiştik. :A
Galatasaray'ın rakibi St. Johnstone oldu.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Galatasaray'ın kendi evinde PSV'ye yenildiği 2-1 maç sonrası:

1627506937282.png

@Tolstoyevski, @Sherlock, @Maskeli Fedai, @MasacRE, @MEnes, @Polat Şaşmaz, @Felon, @Bully, @S.G.A.T., @Frank Slade, @BesaleT ve diğer Galatasaray taraftarları.

• Beğendim
Reactions: Maskeli Fedai

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Galatasaray'ın kendi evinde PSV'ye yenildiği 2-1 maç sonrası:

Ekli dosyayı görüntüle 106367

Tagı açıp TT listesine getirenler ağırlıklı olarak BJK ve kısmen de FB taraftarları ve bir de tagı kullanarak cevap yazan GS'liler. Ancak kayda değer bir şey değil, klasik Twitter geyiği. Ne zaman ki Arena'da Terim için istifa tezahuratları yükseilir, o zaman kayda değer olur işte.

Ben Fatih Terim'e sonuna dek güveniyorum, buradan çıkaracak olan da kendisidir. Şu kadroyu kime verirsek verelim daha öteye gidemezdi, geçen sezondan bile daha geride bir kadro. Terim'in eleştirilecek yönleri var, özellikle yardımcı antrenör ve idman disiplini hakkında. Ama yine de bu takıma ondan daha iyisi şu an yok.

Bir de şu Rumen lobisi can sıkmaya başladı... Cikuldau'ya 6.5 Milyon Euro'dan sonra Morutan'a da 10 Milyon verirsek çok büyük ve gereksiz bir kumar oynanmış olunur. Bu paralara Gedson ve Halil'in bonservisi alınabilirdi. Hele Berkan Kutlu için 4 Milyon Euro konuşuluyor, ki bu da skandal. Onyekuru gibi bir isme 4 Milyon vermeyip parayı böyle çarçur etmek...

Onyekuru ve Mostafa ilk geldiklerinde takır takır oynuyorlardı, GS idmanı yedikçe geriye gittiler. Şimdi Diagne ayağının tozuyla gol attı çünkü aylarca Premier Lig idmanı yemiş, ama 1-2 aya o da eski hallerine döner çünkü GS idmanı yemek böyle bir şey. O yüzden şu idman olayına acilen çözüm bulunmalı. Mostafa Mohamed gibi bir cevheri bu yüzden adım adım kaybediyoruz ne yazık ki... Gedson Fernandes ise bu olayda istisna, ilk geldiğinde biraz kötüydü ama GS'de idman yedikçe ve maça çıktıkça yıldızlaştı nedense...

• Beğendim
Reactions: Araf

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Şu kadroyu kime verirsek verelim daha öteye gidemezdi, geçen sezondan bile daha geride bir kadro.
Eline kadro versen ne olacak onu anlamıyorum. Geçen yıl son 10 haftaya santrforsuz giren takımın elinden şampiyonluğu alamadı bu adam. BJK son 10-15 maçına çıkarken kenardan oyuna girebilecek taş çatlasa 1(bir) tane hücumcu oyuncusu oluyordu, SY buna rağmen güzel oyun oynatarak şampiyonluk kazandı. Elinde Halil Dervişoğlu, Mostafa Mohamed, Kerem Aktürkoğlu, Gedson Fernandes, Emre Kılınç, Feghouli, Belhanda, Etebo, Onyekuru falan bunların hiç ama hiçbiri yoktu.

Yahu delirtmeyin beni. Bu adamın eline kadro versen ne olacak neeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

• Olmamış
Reactions: Tolstoyevski

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,495
Puanı
1,061
  • Güldürdün

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Eline kadro versen ne olacak onu anlamıyorum. Geçen yıl son 10 haftaya santrforsuz giren takımın elinden şampiyonluğu alamadı bu adam. BJK son 10-15 maçına çıkarken kenardan oyuna girebilecek taş çatlasa 1(bir) tane hücumcu oyuncusu oluyordu, SY buna rağmen güzel oyun oynatarak şampiyonluk kazandı. Elinde Halil Dervişoğlu, Mostafa Mohamed, Kerem Aktürkoğlu, Gedson Fernandes, Emre Kılınç, Feghouli, Belhanda, Etebo, Onyekuru falan bunların hiç ama hiçbiri yoktu.

Yahu delirtmeyin beni. Bu adamın eline kadro versen ne olacak neeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Tamam.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Tagı açıp TT listesine getirenler ağırlıklı olarak BJK ve kısmen de FB taraftarları ve bir de tagı kullanarak cevap yazan GS'liler. Ancak kayda değer bir şey değil, klasik Twitter geyiği. Ne zaman ki Arena'da Terim için istifa tezahuratları yükseilir, o zaman kayda değer olur işte.

Ben Fatih Terim'e sonuna dek güveniyorum, buradan çıkaracak olan da kendisidir. Şu kadroyu kime verirsek verelim daha öteye gidemezdi, geçen sezondan bile daha geride bir kadro. Terim'in eleştirilecek yönleri var, özellikle yardımcı antrenör ve idman disiplini hakkında. Ama yine de bu takıma ondan daha iyisi şu an yok.

Bir de şu Rumen lobisi can sıkmaya başladı... Cikuldau'ya 6.5 Milyon Euro'dan sonra Morutan'a da 10 Milyon verirsek çok büyük ve gereksiz bir kumar oynanmış olunur. Bu paralara Gedson ve Halil'in bonservisi alınabilirdi. Hele Berkan Kutlu için 4 Milyon Euro konuşuluyor, ki bu da skandal. Onyekuru gibi bir isme 4 Milyon vermeyip parayı böyle çarçur etmek...

Onyekuru ve Mostafa ilk geldiklerinde takır takır oynuyorlardı, GS idmanı yedikçe geriye gittiler. Şimdi Diagne ayağının tozuyla gol attı çünkü aylarca Premier Lig idmanı yemiş, ama 1-2 aya o da eski hallerine döner çünkü GS idmanı yemek böyle bir şey. O yüzden şu idman olayına acilen çözüm bulunmalı. Mostafa Mohamed gibi bir cevheri bu yüzden adım adım kaybediyoruz ne yazık ki... Gedson Fernandes ise bu olayda istisna, ilk geldiğinde biraz kötüydü ama GS'de idman yedikçe ve maça çıktıkça yıldızlaştı nedense...
Bu koşullar altında zaten Fatih Terim'den başkası Galatasaray'ı yukarı taşıyamaz; ancak bir hata var, o da sanırım yönetime ait. Çok kritik bir dönemde yönetim değişikliğine gidildi ve gelen başkan ne yazık ki seçileceğini kendisi bile bilmiyordu, sonuç olarak olanlar oldu, yani başka açıklaması yok. Ali Koç bile geldiği anda başarısız olsa bile belli bir şekilde kendini gösterdi, yanlış gösterse de gösterdi ama şimdilik Burak Elmas'ta o yok. Şimdilik diyorum, belki oynayacağı kumar tutar. Gerçi ekonomik yönden de Galatasaray'ı da zorluyor böyle, sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059

PSV'nin kadrosunu bize verseler yine elenirdik. Tartışma bitmiştir :A

• Beğendim
Reactions: DarkLegenD

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Hacı bu rakamlar doğruysa cidden çok ağır be. Hadi bonservis neyse de maaş olarak fazla veriliyor. Bundan sonra şampiyonun direkt CL yapamayacağına göre çok büyük riskler alınıyor. 3-4 milyon bonservis verilse neyse de 10 cidden fazla.
Alkolik yazdıysa doğrudur. ✍️✍️

• Beğendim
Reactions: mesmeso

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
  • Beğendim
Reactions: DarkLegenD

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,482
Puanı
280
Sofiane Feghouli:

Ekli dosyayı görüntüle 106682

Radamel Falcao:

Ekli dosyayı görüntüle 106683

Büyük ihtimalle Feghouli'nin yolu İspanya'ya; Falcao'nun yolu ise, Suudi Arabistan, Katar ya da ABD'ye düşecek. Tabii ki bu iki oyuncunun gitmek istemesi durumunda bu gerçekleşecek gibi görünüyor.

@Tolstoyevski, @Sherlock, @Maskeli Fedai, @MasacRE, @MEnes, @Polat Şaşmaz, @Felon, @Bully, @S.G.A.T., @Frank Slade, @BesaleT, @ömer karataş, @Cervantes ve diğer Galatasaray taraftarları.
şu anda olimpiyakos ihtimali arttı

• Beğendim