🟡🔴 Galatasaray - Genel Sohbet & Transfer Konusu | ⭐️⭐️⭐️⭐️

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,016
Puanı
610
Takım olarak Galatasarayı tutuyorum ama pek takip etmiyorum. Çok önemli bir maç olursa sonucuna bakmam yeterli oluyor.
Kazanmasını bilmek rahatlatıyor.:)

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Güne bir GS tutkunu efsane bırakalım... Az kaldı bu kez olacak...

BE48900B-07C8-4476-BF21-AB94C5FC8FCF.jpeg

• Beğendim
Reactions: Ege Bartu

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Onyekuru bitti diyorlar
KAP gelmeden inanmamak gerekiyor transfer döneminde ama tetikte kalmaya devam...

Onyekuru, Gedson’a da GS aşısı aşılamış. Gedson da bizi istiyor. O ve Benfica’dan arkadaşı Fiorentina ( Florentino) da gelirse muhteşem olur gençlik ve dinamizm bakımından...

013114D1-60F7-4171-A640-0815E161460C.jpeg

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,341
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,613
Puanı
860
"Yönetime gelişiminizin ilk 10 gününde önemli transferler yapacağız, PSV maçına hazırlıklı olacağız" vaadinde bulunan ve henüz siftah yapmamış olan yeni yönetimin 6.gününde transfer haberlerini bekliyorumdur...

257901_10150281482321900_1349011_o.jpg
Pazartesi günü Barış Alper'i açıklayacaksınız.

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Pazartesi günü Barış Alper'i açıklayacaksınız.
PTT’den milyon Eurolar verilerek alınan transferler içime sinmiyor. 2 milyon Euro üstüyse cidden çok para ve gereksiz, zaten sol kanatta çok isim var. Onyekuru’nun yerine değildir umarım :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,613
Puanı
860
PTT’den milyon Eurolar verilerek alınan transferler içime sinmiyor. 2 milyon Euro üstüyse cidden çok para ve gereksiz, zaten sol kanatta çok isim var. Onyekuru’nun yerine değildir umarım :A
Bizden 3 milyon € isteyen Oflu başkan sizle 1.5 + bir oyuncu karşılığında anlaşma yapmışlar. PTT'nin en iyisiydi bu çocuk. Avcı çok istiyordu onu. Bende baya istiyordum. Bu sene işimize çok yarardı. İyi de para kazandıracak potansiyeli vardı.

• Beğendim

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Bizden 3 milyon € isteyen Oflu başkan sizle 1.5 + bir oyuncu karşılığında anlaşma yapmışlar. PTT'nin en iyisiydi bu çocuk. Avcı çok istiyordu onu. Bende baya istiyordum. Bu sene işimize çok yarardı. İyi de para kazandıracak potansiyeli vardı.
Yine de bizim aciliyet gereken transferlerden değil, orta saha ve sol bek şu an en acili. Neyse daha 10 gün olmadı, bu hafta içi 3-4 kap gelecektir diye umut ediyorum hele ki Gedson-Fiorentino-Onyekuru ve sol bek transferi UEFA listesine yazdırılırsa iyi iş çıkarılmış olunur...

• Beğendim
Reactions: mesmeso

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Oyuncunu görselini seni etiketleyerek paylaştım.Tepki göstermedin. @Tolstoyevski
Bildirim kaynamış olmalı araya yoksa bilirsin geçmem es kolay kolay :A

Şu transfer iyi hoş ama Onyekuru'nun yerini asla tutmaz... Onyekuru'yu almayıp bu adama 1.5 Milyon Euro bayıldılarsa yine yanlış. Yabancı sınırı olsa bile Onyekuru bu takımın olmazsa olmazları arasında. Senelerdir doğru düzgün yaz kampı yemeden göçebe bir oraya bir burada oynamasına rağmen ayağının tozuyla bile katkıda bulunmuştu. Yaz kampı yemiş bir Onyekuru bu takıma çok daha fazlasını verecektir... Hem yaşı hem tekniği hızı hem de GS'ye olan sadakatinden dolayı Onyekuru'ya kafayı taktık, gelmezse vebali büyük olur...

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Kaan Ayhan'ın ihtimali oldukça yüksek gözüküyor transfer bakımından. Açıkçası milli takımdan pek beğendiğim bir oyuncu değil, gözü kapalı güven vermiyor. Ama gerçekçi şartları düşünürsek Luyindama canlı bombasındansa Kaan Ayhan bu lig adına yeterli olabilir, Marcao ile iyi bir ikili form yakalayabilirler.

• Olmamış
Reactions: 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,341
Puanı
1,060
Kaan Ayhan'ın ihtimali oldukça yüksek gözüküyor transfer bakımından. Açıkçası milli takımdan pek beğendiğim bir oyuncu değil, gözü kapalı güven vermiyor. Ama gerçekçi şartları düşünürsek Luyindama canlı bombasındansa Kaan Ayhan bu lig adına yeterli olabilir, Marcao ile iyi bir ikili form yakalayabilirler.
Diss'im oyuncunun transfer ihtimaline sana değil.

• Güldürdün

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Diss'im oyuncunun transfer ihtimaline sana değil.
Bereket versin :A Kaan Ayhan o kadar da olağanüstü bir transfer değil ki, bir Merih ya da Çağlar hatta Ozan Kabak bile olsa tamam ama Kaan ortalama bir isim. Yine de yerli sınırı olunca o bölgeye gelebilecek en ekonomik ve mantıklı transferlerden biri olur tabii..

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam