🟡🔴 Galatasaray - Genel Sohbet & Transfer Konusu | ⭐️⭐️⭐️⭐️

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,185
Puanı
1,060
Bereket versin :A Kaan Ayhan o kadar da olağanüstü bir transfer değil ki, bir Merih ya da Çağlar hatta Ozan Kabak bile olsa tamam ama Kaan ortalama bir isim. Yine de yerli sınırı olunca o bölgeye gelebilecek en ekonomik ve mantıklı transferlerden biri olur tabii..
Milli takımın sağ bekine burun kıvırmak tam sana göre bir hareket.. :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Milli takımın sağ bekine burun kıvırmak tam sana göre bir hareket.. :A
bize sağ bek için değil stoper için alınacak. Gerçi sağ bek de Allaha emanet olduğu için daha çok orada oynar eğer gelirse :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Yeni yönetimin ilk haftası geride kaldı, ilk 10 günde şöyle böyle yıldırım transferler yapacağız vaadinde bulunan yönetimden halen ortada fol yok yumurta yok yumurtaları koyacak KAP yok... KAP beklerken Arda Turan, Emre Akbaba filan o tür KAP’larla aklımızla dalga geçmezler umarım.

Daha Onyekuru ve Gedson’u takıma katamadık. Ki bunlar geçen sezondan olan isimler, kemik kadroya sol bek, sağ kanat, on numara ve dos transferleri yapılmadan, stoper takviyesi gelmeden huzur yok ne taraftara ne yönetime...

Ama Galatasaray’ın transfer yapmaktan önce göndermesi, kurtulması gereken Falcao, Feghouli ve Diagne gerçeği var. Bir de Babel, geçen sezon ayakta kalan isimlerden biri olmasına rağmen yaşı ve maaşı nedeniyle ondan da kurtulursak çok iyi olur.

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,185
Puanı
1,060
Yeni yönetimin ilk haftası geride kaldı, ilk 10 günde şöyle böyle yıldırım transferler yapacağız vaadinde bulunan yönetimden halen ortada fol yok yumurta yok yumurtaları koyacak KAP yok... KAP beklerken Arda Turan, Emre Akbaba filan o tür KAP’larla aklımızla dalga geçmezler umarım.

Daha Onyekuru ve Gedson’u takıma katamadık. Ki bunlar geçen sezondan olan isimler, kemik kadroya sol bek, sağ kanat, on numara ve dos transferleri yapılmadan, stoper takviyesi gelmeden huzur yok ne taraftara ne yönetime...

Ama Galatasaray’ın transfer yapmaktan önce göndermesi, kurtulması gereken Falcao, Feghouli ve Diagne gerçeği var. Bir de Babel, geçen sezon ayakta kalan isimlerden biri olmasına rağmen yaşı ve maaşı nedeniyle ondan da kurtulursak çok iyi olur.

Galatasaray'da transfer hareketliliği devam ediyor. Sarı kırmızılılarda gelecek isimler kadar, gidecek futbolcular da merak ediliyor.

Galatasaray'da, transfer hareketliliği sürüyor. Yönetim, PSV Eindhoven maçına kadar birkaç oyuncuyu kadroya katmak istiyor.
Sarı kırmızılılarda transfer kadar, yolların ayrılması beklenen isimler de merak ediliyor.
Ekonomik gerekçelerle satılması gündemde olan ilk isim Christian Luyindama. Sakatlıkları nedeniyle beklentileri karşılayamayan Demokratik Kongolu savunmacı için 5 milyon euro bonservis bedeli belirlendi.
27 yaşındaki futbolcu için gelen tekliflerin 2 milyon euro civarında olduğu dile getiriliyor.
Galatasaray'da satılması gündemde olan diğer futbolcu Diagne. Geride kalan sezonunun ikinci yarısını kiralık olarak Premier Lig’de geçiren Senegalli futbolcuya henüz resmi teklif gelmediği öğrenildi.
Yönetimin, Diagne için 6 milyon euro bonservis bedeli belirlediği kaydedildi.
Bu arada Galatasaray'da iç transfer görüşmelerinde sona gelindi. Arda Turan'ın dışında Emre Akbaba ile da anlaşma sağlandığı belirtildi.
Her iki futbolcunun kontratlarının hazırlandığı ve önümüzdeki günlerde resmi sözleşmeye imza atacakları gelen haberler arasında.

• Beğendim

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi

Mazbata alınalı 8 gün oldu, 8 gündür bahaneler bahaneler başka bir şey yok ortada... 10 gün içinde şöyle böyle yapacağız vaadiyle gelip de daha dakika 1 gol yemek çok talihsiz bir başlangıç olacak... Artık hareketlenin 7-8 gün sonra UEFA listesi verilecek da, nedir bu uyuşukluk? Transferler yapılmaz ve bu sebeple PSV’ye madara olursak, yeni yönetim 19 Hazirandaki tüm karizması ve kredisini daha taraftarın önüne çıkmadan tüketmenin eşiğine gelecek...

Hani kasa işini hallederek gelecektiniz? 10 gün içinde bam bam bam olacaktı hani nerede transferler?

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Sonunda geldi çok şükür diyecektik ama heves kursakta kalacak anlaşılan... Beşiktaş için geldiyse ve BJK'ye giderse cidden çok üzülürüm.. Terim'in istemediği haberleri hep doğru değildir diye düşündüm, böyle yaşta hızda kalitede ve takıma yüksek düzeyde bağlılığı olan bir isme karş ahde vefasızlık yapmaz diye düşündüm... Ama eğer söylentiler doğruysa ve Onyekuru BJK'ye giderse Terim ciddi manada gözümden düşer. Arda'lar, Babeller, 2.ligden transferler... Neymiş yabancı sınırıymış, ne yabancı sınırı iç transferde? O kadar giden yabancı isim oldu, Onyekuru yabancı sınırına takılacak bir isim değildi........

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Maalesef Onyekuru %90 BJK’de. Tekrar diyorum bu transfer yatarsa Terim benim gibi Terimci birinin bile gözünden düşer ve bu vefasızlığın vebali büyük olur. Benim bildiğim Terim böyle bir şey yapmazdı, umarım hayal kırıklığına uğramayız... Tek ben diyor olsam abartıyorum diyeceğim ama GS taraftarının çoğu Onyekuru’yu çok istiyorsa demek ki ortada transferi şart bir isim var demektir...

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Maalesef Onyekuru %90 BJK’de. Tekrar diyorum bu transfer yatarsa Terim benim gibi Terimci birinin bile gözünden düşer ve bu vefasızlığın vebali büyük olur. Benim bildiğim Terim böyle bir şey yapmazdı, umarım hayal kırıklığına uğramayız... Tek ben diyor olsam abartıyorum diyeceğim ama GS taraftarının çoğu Onyekuru’yu çok istiyorsa demek ki ortada transferi şart bir isim var demektir...
Yahu bu da şuna döndü :A Mecnun'a demişler ulan senin deli gibi koştuğun Leyla bu mu çirkin bu Mecnun da demiş ki sen bir de onu benim gözümden gör.
Tamam iyi futbolcu da vallaha senin abarttığın kadar değil hele hele Terim'in gözden düşmesi bu sebeple olursa bilemiyorum :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Yahu bu da şuna döndü :A Mecnun'a demişler ulan senin deli gibi koştuğun Leyla bu mu çirkin bu Mecnun da demiş ki sen bir de onu benim gözümden gör.
Tamam iyi futbolcu da vallaha senin abarttığın kadar değil hele hele Terim'in gözden düşmesi bu sebeple olursa bilemiyorum :A
Yok Onyekuru’nun kredisi cidden çok yüksek ve hep yarım kalmış bir hikayesi olduğu için içimizde ukte oldu çünkü. Onyekuru’nun en büyük kredisi 2018-19 sezonunda takımı şampiyon yapan isimlerden biri olması, başrollerden biri olması. İkincisi ise Kadıköy’deki o malum koşusu ve golü, belki Bir gole kahraman ilan edilir mi denilecek ama o golün etkisi bir başkaydı :A

Fakat olay sadece geçmişle alakalı değil. Bu adam sürekli bizde yarım sezon oynadı son dönemde ve 6-7 ay futbol oynamadan, kamp yemeden gelip ayağının tozuyla bize 6-7 puandan daha fazlasını kazandırdı. 15 maç, 9 maçı ilk 11’de ve 5 gol, yaptırdığı kaç penaltı var saymıyorum bile. Babel ise 37 maç, 22’i ilk 11’de ve yalnızca 8 gol..

Geçen sezon sıtmaya yakalandı, bu sezon covidiydi, daha sonra annesinin vefatıydı derken haliyle şanssızlık gereği formu düştüğü oldu. Ama yine de takıma verdiği katkı büyük, silah olarak özellikle ikinci devre oyuna girmesi büyük güç katar. Daha 24 yaşında ve adam cidden GS’ye çok bağlı, son ana kadar GS’yi bekliyor duruyor o kadar teklife rağmen.

Tüm bunların genel toplamı, yarım kalmış hikayesini tamamlanma ve GS’de kamp gördüğünü görme isteği derken haliyle transfer edilmesini bu yüzden çok istiyoruz... Sürekli Onyekuru meselesinin gündemde olması da arapsaçına dönmesinden dolayı olayın :A

• Güldürdün

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Ya bakma Tols'a abartıyor :A Onyekuru'nun 18-19 sezonunun ikinci yarısı dışında gram katkısı olmadı takıma. Kerem bile daha çok katkı sağladı, üstelik çok daha az süre almasına rağmen.

• Güldürdün

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Ya bakma Tols'a abartıyor :A Onyekuru'nun 18-19 sezonunun ikinci yarısı dışında gram katkısı olmadı takıma. Kerem bile daha çok katkı sağladı, üstelik çok daha az süre almasına rağmen.
Sana kalsa 2-3 maça Gedson’u da kapı dışarı ediyorduk ama şimdi kapısında yatıyoruz tekrar alabilmek için o yüzden ciddiye almyorum zira Messi gelse 2-3 maç formsuz oynasa takımdan gitsin diyecek bizim yangıncı tayfalardansın :A :bilmem:

E059216E-7F08-4632-A5AA-84FAC18356AC.gif

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
RvP yedek. Çok iyi oynadığı bir Avrupa maçından sonra yedek. Pereira çok iğrenç bir adamsın.

Sana kalsa 2-3 maça Gedson’u da kapı dışarı ediyorduk ama şimdi kapısında yatıyoruz tekrar alabilmek için o yüzden ciddiye almyorum zira Messi gelse 2-3 maç formsuz oynasa takımdan gitsin diyecek bizim yangıncı tayfalardansın :A :bilmem:

Ekli dosyayı görüntüle 104653
Burak Elmas seçileli daha iki hafta olmadı transfer nerde diye söyleniyorsun her yerde :A Hangimiz yangıncı tayfadanız. Onyekuru'yu gittiği hiçbir takım beğenmemiş ama evet aynen GS'nin tek sorunu Onyekuru :A

• Güldürdün

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Burak Elmas seçileli daha iki hafta olmadı transfer nerde diye söyleniyorsun her yerde :A Hangimiz yangıncı tayfadanız. Onyekuru'yu gittiği hiçbir takım beğenmemiş ama evet aynen GS'nin tek sorunu Onyekuru :A
Ben yönetim-transferler konusunda yangıncıyım, sen de futbolcular konusunda işte gel anlaşalım huzur içinde çözülsün :A

Yahu Onyekuru'yu 2018-19 şampiyonluğundan sonra keşke Diagne'ye verdiğimiz parayı buna verseydik diyorduk, alt tarafı 2 sene geçti ve o 2019'dan bu yana bir türlü GS'de tam oynayamadı hep yarım sezon hep aksilikler... Fiyatı 3-4 milyona indirmişiz, böyle bir ismi bu fiyata almamak vallahi de billahi de akıl tutulması olur ve çok pişman oluruz, doğruca da hocaya eksi yazar :A
------

Son düzenleme: