🕵️40.000'ler Kulübündeyim - (Dosi- Zeynep)🕵️

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
İyi boş yaptık ve beynimdeki şarj, haliyle iyi yemek gerekecek, üstüne çay, onun üstüne kahve, onun üstüne Türk kahvesi. Onun üstüne yine çay, bir kahve daha ve sabahın ilk ışıklarıyla uyku her günkü gibi :A
Çok iyi görsel :A
Boş yapmak işimiz :A

Moderatörün son düzenlenenleri:

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Adaşım şuan cevap yazıyor sanırım o mesajıma... Ortalıktan kayboldu baksana ya da kendini bir yerden aşağı mı attı acaba... :A @Sherlock
Nerede olduğu hakkında en ufak bir fikrim yok ama geri dönüşü muhakkak olacaktır. Çünkü onun adı ENES ve benim kopyam. Altta kalmaz ve her daim cevap verir... :A @Sherlock

Artık galeyana ve dolduruşa gelmeme kararı aldım, Hainsi hanımın bize oynamaya çalıştığı büyük oyunu fark ettim. Adaşımın deli olduğunu, kendisini tımarhane diye adlandırdığımız yere kapatmanın vakti geldiğini anladım. Yapacak bir şey yok, kaderde bu da varmış... @Dosi

Yarım edin de taşıyalım şunu yoldaşlarım. :A @MasacRE @Maskeli Fedai

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Artık galeyana ve dolduruşa gelmeme kararı aldım, Hainsi hanımın bize oynamaya çalıştığı büyük oyunu fark ettim. Adaşımın deli olduğunu, kendisini tımarhane diye adlandırdığımız yere kapatmanın vakti geldiğini anladım. Yapacak bir şey yok, kaderde bu da varmış... @Dosi

AHAHAHAHAHA, güldüm... :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Steins Gate benim için de bir numarada sanırım, özellikle sonlara doğru resmen erimiştik be... Geçen tekrardan başlamıştım, yeni sezona gelmek için ama eğitim engel olmuştu. Vakit bulayım nasıl SNK animede güncele geldim onda da geleceğim, belki yarın belki yarından da uzak ama elbet bir gün...

@Sherlock

Bunu ve SABAR ile alakalı tüm içerikleri de bırakma kararı aldım...

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059

@MEnes yoldaşıma laf eden kişinin de noral olmadığı gerçeği.. :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock and MEnes

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: Dosi and MEnes

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Kilosal olarak @Sherlock ile benim arasında hatları karıştırdın sanırım zira at gibi çevik, tığ gibi zayıf biriyiz :A

Ben acıyı neş’ede gizlemişim... arabesk bizi boğmuş çok mu... (Selahattin Özdemir, çık git artık içimden... :A )
Bu arada o kadar niyet ettik ama 1453.mesaj @Sherlock a nasip oldu... Bu adamın bu tarihle özel bir bağı var. 14.53’te mesaj atmalar, 14.53’te konu açmalar....

@Tolstoyevski dedik, kibar ve beyefendi bir kişilik dedik. Bana 'şişko' yakıştırması yapmış, herkes mi hain olur kardeşim... Yazık çok yazık... Üzerine de 1453 üzerinden sıvamaya çalışmış, rezilliğin bu kadarı...

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
@MEnes yoldaşıma laf eden kişinin de noral olmadığı gerçeği.. :A
O da biliyor neyin ne olduğunu da işte bak bu sefer de başka bir boş konusu ve teması bulmuş... :A Onun üstünden yürüyecek anladığım kadarıyla... :A

Son darbeyi de Hainli Fedai'den yedik, ah ah... Gece 04:00 sularında buralarda kimsecikler yokken yaptığımız boşları hemen unutmuş, paramparçayım... Yürüme falan yok, bıraktım o işleri...