🕵️40.000'ler Kulübündeyim - (Dosi- Zeynep)🕵️

O da benim gibi meteliksiz kalmış :F
O zaman hafta sonuna kadar bekleyin, o şekilde paranız olur. Bende de para yok, transfer olmuyor oyuncu, kalıyor öyle. Hafta sonu olunca işler değişebiliyor, aynı anda bütün oyuncular gidebiliyor. :D

• Beğendim
Reactions: Dosi
O zaman hafta sonuna kadar bekleyin, o şekilde paranız olur. Bende de para yok, transfer olmuyor oyuncu, kalıyor öyle. Hafta sonu olunca işler değişebiliyor, aynı anda bütün oyuncular gidebiliyor. :D
İnşallah. Alıp satma terapi gibiydi. Boşluğa düştüm :A

• Güldürdün
Reactions: Araf
@Tolstoyevski'de para varsa o senden alır, sen de ondan alırsın, olay biter. :)
O da benim gibi meteliksiz kalmış :F

Şu an @Dosi ile tam olarak bu haldeyiz, duruma göre bunu profil fotosu yapabilirim orada :A

images

• Güldürdün
Reactions: Araf and Dosi
1.29m kupa maçından geldi :A yoksa ekmeğimde olmayacaktı :F
Batsın böyle adaletsiz kapitalist düzen, resmen masum masum bakakaldık elimizdeki üç kuruşa sıkıca sığınarak:A

Yarınki galibiyetle birlikte biraz olsun moral kazanırız. Umarım gece transferler satılır yeter artık 3-4 gün oldu ve birçok takımın transferi yapılıyor bize kuruş yok :A

• Güldürdün
Batsın böyle adaletsiz kapitalist düzen, resmen masum masum bakakaldık elimizdeki üç kuruşa sıkıca sığınarak:A

Yarınki galibiyetle birlikte biraz olsun moral kazanırız. Umarım gece transferler satılır yeter artık 3-4 gün oldu ve birçok takımın transferi yapılıyor bize kuruş yok :A
Orhan Babadan, Batsın bu dünya dinlemek şart oldu :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski
@Dosi Herseferinde @dreamy Yorum yapmış diyorum yaaa avatara baktıkça :D :D :D

Survivor’ın bitmesini böyle bekliyorum ama maşallah bitecek gibi durmuyor Temmuza kadar... :A

images

Neyse survivor’ın başka bir sebepten dolayı yeri ayrıdır ve realite şovları pek sevmesem de saygıda kusur edemem...

• Güldürdün
Orhan Babadan, Batsın bu dünya dinlemek şart oldu :A
Zaten arabesk bataklığına battık kaç gündür hiç almayayım diyeceğim ama gece büyük ihtimalle efkar yine oraya sürükler.. :A Kaç gündür Selahattin Özdemir’e battım, onu dinlemiş miydin daha önce :A

• Güldürdün
Survivor’ın bitmesini böyle bekliyorum ama maşallah bitecek gibi durmuyor Temmuza kadar... :A

images

Neyse survivor’ın başka bir sebepten dolayı yeri ayrıdır ve realite şovları pek sevmesem de saygıda kusur edemem...
Survivor'ın bitmesine gerek yok. Yarın normale dönerim :A siz Mikasayı bana layık görmediniz. Yarından itibaren sadece Acun olacak uzun süreli @MasacRE @MEnes @The_Erinch @Sherlock

Zaten arabesk bataklığına battık kaç gündür hiç almayayım diyeceğim ama gece büyük ihtimalle efkar yine oraya sürükler.. :A Kaç gündür Selahattin Özdemir’e battım, onu dinlemiş miydin daha önce :A
Yok onu bilmiyorum. Ben sadece Aydın Aydın bilirim :A @xdragxx

Survivor'ın bitmesine gerek yok. Yarın normale dönerim :A siz Mikasayı bana layık görmediniz. Yarından itibaren sadece Acun olacak uzun süreli @MasacRE @MEnes @The_Erinch @Sherlock
Ekmeğinin peşinde olan köpekçiği koyman daha huzur verici olur madem kapitalizme karşıyız ve kapitalist kulüpler eziyor bizi :A

Civciv de iyi gerçi. DARK’ı hatırlatıyor malum. :A

• Güldürdün