🕵️40.000'ler Kulübündeyim - (Dosi- Zeynep)🕵️

İlkini tam anlamadım (anlaştık olarakta anlayabilirim :A) İkinci ise sevildin demek :bhr:
@Tolstoyevski kolay dil dedi baksana :) Ama nasip olursa istiyorum İskandinavyayı görmek... Hayırlısı ya...Dünya küçük... Takarım koluma @Tolstoyevski gelirim ama gelene kadar uçakta anlatabileceği binbir seneryo ile nasıl bir yolculuk olur orasını bilemiyorum :D :D

Bilmiyorum yok mu? Sanki @Araf öyle birşey demişti konuda, yoksa başkasımı :S
Takas sistemi nasıl olur? Sen onun oyuncusunu, o senin oyuncunu alır ve aldığınız oyuncular yüksek bonservis bedeliyle değil, kendi değeriyle olur. Yani aslında takas diye bir şey yok, sadece siz yaparsanız oluyor. :D

• Beğendim
Reactions: Dosi
Bilmiyorum yok mu? Sanki @Araf öyle birşey demişti konuda, yoksa başkasımı :S
Hayır yok bence, belki o aynı fiyatla alıp satmayı kastetmiştir Yoksa gözüme hiç takılmadı takaslama seçeneği :A

Ben forvet satacağım defansa ihtiyaç var. Eğer sende de durum tam tersiyse halledilir bir şekilde eğer değerleri de benzerse. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi
@Tolstoyevski kolay dil dedi baksana :) Ama nasip olursa istiyorum İskandinavyayı görmek... Hayırlısı ya...Dünya küçük... Takarım koluma @Tolstoyevski gelirim ama gelene kadar uçakta anlatabileceği binbir seneryo ile nasıl bir yolculuk olur orasını bilemiyorum :D :D
Hahah :F ya düşersek, gittiğimizde ya bizi almazlarsa. Ya başımıza birşey gelirse der sende vazgeçersin :A @Tolstoyevski

Hayır yok bence, belki o aynı fiyatla alıp satmayı kastetmiştir Yoksa gözüme hiç takılmadı takaslama seçeneği :A

Ben forvet satacağım defansa ihtiyaç var. Eğer sende de durum tam tersiyse halledilir bir şekilde eğer değerleri de benzerse. :A
Defansım çok ve 1 forvet eksiğim var. Olabilir :A

• Harika
Reactions: Tolstoyevski
Takas sistemi nasıl olur? Sen onun oyuncusunu, o senin oyuncunu alır ve aldığınız oyuncular yüksek bonservis bedeliyle değil, kendi değeriyle olur. Yani aslında takas diye bir şey yok, sadece siz yaparsanız oluyor. :D
Ama kasada para yoksa olmuyor mu?

Sonra uçaktayken dünyada nükleer bir felaket meydana gelir, güneş filan derken uçakta mahsur kalırız. :A @Dosi

• Güldürdün
Reactions: The_Erinch and Dosi
Hahah :F ya düşersek, gittiğimizde ya bizi almazlarsa. Ya başımıza birşey gelirse der sende vazgeçersin :A @Tolstoyevski

Düşüp de kurtulursak sıkıntı yok, Lost eğitimimiz var... :A Lost demişken... :A

Bu arada maşallah benden önce karamsarlık senaryoları yazmışsın üzüm üzüme baka baka artık, ben de yazdım ama birkaç saniye önce davranmış @Dosi :A 😱 @The_Erinch