🕵️40.000'ler Kulübündeyim - (Dosi- Zeynep)🕵️

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Tamam. Yakında komple silerim ozaman :A :A
Hani biz bayram öncesi konuşacaktık? :F
Sil sil yok et gitsin, ne yapacaksın zaten böyle kan dondurucu bir adamla konuşup... :A :A

Sahi öyle bir şey vardı ama fırsat oluşmadı sanırım... :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Sil sil yok et gitsin, ne yapacaksın zaten böyle kan dondurucu bir adamla konuşup... :A :A

Sahi öyle bir şey vardı ama fırsat oluşmadı sanırım... :A
Sildim :)
IMG_20200525_173917.jpg

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
vnn
Aynen. Bir manzara fotosunda görüntüyü bozan bir detay varsa ya da çirkin bir kaya ortasında görünüyorsa silinebiliyor :))
Telefonun kendi özelliği mi, ben onu bir uygulama aracılığıyla yapabiliyorum anca. Telefonun kendisindeyse çok kullanışlı bir özellik. :))

• Beğendim
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Telefonun kendi özelliği mi, ben onu bir uygulama aracılığıyla yapabiliyorum anca. Telefonun kendisindeyse çok kullanışlı bir özellik. :))
Evet telefonun kendi özelliği. Misal ağaçlar arasındaki binanın bir kısmını görmek istemeyip silsem yeşil renk oluyor ve sırıtmıyor.Ogün tek tek bakındım her ayar ne işe yarıyor diye. En çok onu sevdim. Fotoyu kesmeye gerek kalmadan hal edebiliyoruz :))

• Beğendim

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Evet telefonun kendi özelliği. Misal ağaçlar arasındaki binanın bir kısmını görmek istemeyip silsem yeşil renk oluyor ve sırıtmıyor.Ogün tek tek bakındım her ayar ne işe yarıyor diye. En çok onu sevdim. Fotoyu kesmeye gerek kalmadan hal edebiliyoruz :))
Benim uygulamada da ona benzer bir şeyler yapıyor ama tam istediğim verimi vermeyebiliyor. Senin uygulama gerçekten çok iyiymiş. :)) SİLMEK için birebir diyebiliriz... :)))

• Harika

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Benim uygulamada da ona benzer bir şeyler yapıyor ama tam istediğim verimi vermeyebiliyor. Senin uygulama gerçekten çok iyiymiş. :)) SİLMEK için birebir diyebiliriz... :)))
1 senedir ha bugün alacağim ha yarın alacağım diye diye bekledim sonra turnayı 12'den vurdum. Sahip olmayı düşündüğüm hafızanın 3 katı nasip olu. Geçende başka bir özeliği keşfettim. İnanılmaz keyif aldım :))

• Harika

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
1 senedir ha bugün alacağim ha yarın alacağım diye diye bekledim sonra turnayı 12'den vurdum. Sahip olmayı düşündüğüm hafızanın 3 katı nasip olu. Geçende başka bir özeliği keşfettim. İnanılmaz keyif aldım :))
Seni mutlu ediyorsa ötesi yok, uzun süre böyle keyif alarak, kazasız belasız, düşürmeden kullanmaya devam edersin umarım... :))

• Harika

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Google fav10 yazıp boşluk bıraktığın vakit önerilerden biri de fav10 dosi :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Seni mutlu ediyorsa ötesi yok, uzun süre böyle keyif alarak, kazasız belasız, düşürmeden kullanmaya devam edersin umarım... :))
İnşallah. Evde yedekte başka telefonun kırılmaz camı vardı ve şansıma bu telefonuma uydu. Onu da taktırdım. Bu ara evden çıkmadığım için telefon uzun süre darbe yemez gibi :))

• Beğendim