🕵️40.000'ler Kulübündeyim - (Dosi- Zeynep)🕵️

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Ben de aynı düzlemde gidiyorum :A Depri yerini boşluğa bıraktı :A
Boşluk depriden daha iyidir :A
Bugün misafir gelecekti plan değişti. Yeğenim okuldan gelsin onun PC elime ulaşınca senin filmi aradan çıkarayım. Vakit doldurmuş olurum hem :Z

• Beğendim
Reactions: xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Boşluk depriden daha iyidir :A
Bugün misafir gelecekti plan değişti. Yeğenim okuldan gelsin onun PC elime ulaşınca senin filmi aradan çıkarayım. Vakit doldurmuş olurum hem :Z
Ya ben telefondan izlemeye alıştım :A Artık pcden film,dizi izleyemiyorum :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Ya ben telefondan izlemeye alıştım :A Artık pcden film,dizi izleyemiyorum :A
Aha benim yarama tuz bastın :A
Ben senelerdir sadece telefonlayım. Bu sene arada laptop elime geçti,film izleyince telefonu rahat bıraktım.
Dur şu alıntıları oku :A
yeni telefonuma YouTube'de klip izleyecek kadar kıyamıyorum bile :A eskisini belki bir iki film için zorlarım bilemedim :A zaman gösterecek artık.
eskisi beni bir süre daha götürebilirdi. Ben onu çok hor kullandım. İlk Oscar etkinliğine katıldığımda 37 film di galiba hepsini onda izledim :A 8 GB'lik 5 yıllık telefondu :A buna iyi davranmak istiyorum. Film falan izlemem ama bir kaç hafta sonra belki YouTube yi fazla kullanmaya başlayabilirim :A daha cicim aylarındayız :Z

• Güldürdün

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ne ara yazdın o kadar mesajı ya, aslında hemen hemen aynı dönem geldik ama sen kaybolup gittin, aktifleştin kayboldun falan. :D

Tebrikler, nice güzel mesajlarına ve Fav10'lu yıllarına... Nice kulüplere, sağlıkla, huzurla ve umutla mesajlara. :bhr: Kaliteli hediyelerini takdim edeyim. :A

1590406345733.png

• Harika

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Ne ara yazdın o kadar mesajı ya, aslında hemen hemen aynı dönem geldik ama sen kaybolup gittin, aktifleştin kayboldun falan. :D

Tebrikler, nice güzel mesajlarına ve Fav10'lu yıllarına... Nice kulüplere, sağlıkla, huzurla ve umutla mesajlara. :bhr: Kaliteli hediyelerini takdim edeyim. :A

Ekli dosyayı görüntüle 83761
İlk 1 buçuk sene anca 1000 mesajdaydım :A sonra freni patlamış kamyon gibi açıldım :F özellikle 2017 başlarında haftalık 1000 yazdığım oluyordu. Evet ya bol bol ara veren biriyim ve en az 6 ayı bulurdu 5000 yazmam ama bu korona tüm planlarımı altüst etti. Özellikle etkinlik yürüttüğümde mesajlarım baya oluyor. Enler listesini hal ettik ve sen yoktun :(

Taladro çok iyiymiş :bhr: ilk kez dinliyorum. Mükemmel :love1: diğeride hoş bir şarkı

Ya sana borcum çoğaldı. Ben yokken kulüplerin oluyor. Yazlarıda forumda olmuyorum oyüzden doğum günlerini de kaçırmaktayım. 9 veya 10 ağustostan galiba :A 10 olabilir çünkü bir akrabamınki aynı tarih ve huyunuzda benziyor :F
Bu sene bir ihtimal burdayız ve Tr de olsamda söz gelip seni hediyelere boğacağım eğer aramız bozulmazsa tabi :F

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
İlk 1 buçuk sene anca 1000 mesajdaydım :A sonra freni patlamış kamyon gibi açıldım :F özellikle 2017 başlarında haftalık 1000 yazdığım oluyordu. Evet ya bol bol ara veren biriyim ve en az 6 ayı bulurdu 5000 yazmam ama bu korona tüm planlarımı altüst etti. Özellikle etkinlik yürüttüğümde mesajlarım baya oluyor. Enler listesini hal ettik ve sen yoktun :(

Taladro çok iyiymiş :bhr: ilk kez dinliyorum. Mükemmel :love1: diğeride hoş bir şarkı

Ya sana borcum çoğaldı. Ben yokken kulüplerin oluyor. Yazlarıda forumda olmuyorum oyüzden doğum günlerini de kaçırmaktayım. 9 veya 10 ağustostan galiba :A 10 olabilir çünkü bir akrabamınki aynı tarih ve huyunuzda benziyor :F
Bu sene bir ihtimal burdayız ve Tr de olsamda söz gelip seni hediyelere boğacağım eğer aramız bozulmazsa tabi :F
Maşallah hafızaya bak, 9 Ağustos evet. :A Borç olarak niye düşünüyorsun, gördükçe kutluyoruz böyle. Yoksan tabi kutlayamazsın, o şekilde düşünme. :D

Enler listesini gördüm de yapamamışım ama müsait olursam (etkinliğe dahil olmayacak olsa da) gönüllü olarak düşüncelerimi paylaştığım bir enler listesi yaparım. :A

• Harika

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Maşallah hafızaya bak, 9 Ağustos evet. :A Borç olarak niye düşünüyorsun, gördükçe kutluyoruz böyle. Yoksan tabi kutlayamazsın, o şekilde düşünme. :D

Enler listesini gördüm de yapamamışım ama müsait olursam (etkinliğe dahil olmayacak olsa da) gönüllü olarak düşüncelerimi paylaştığım bir enler listesi yaparım. :A
Harika olur yapman :Z
Hafızam hala pırıl pırıl ama eskisinden baya uzaktayım o ayrı :A
Olsun şu forumda özene bezene bir kutlama mesajı yazmadığım nadir kişilerden birisin. Sana özel müzik zevklerimden birşeyler hediye edeceğim :Z

• Harika
Reactions: Yiğitt

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Ben eylülde xiami redmi 6 aldım 1200 liraya :A Yani üst segment telefonların 7'de biri fiyatına ama çok memnunum :D Eylülden beri hor kullanıyorum ama telefonun performansı hala düşmedi şimdilik :A
O telefondan baya iyi söz edilmekte. Ben de bir telefona çok para verilmesi taraftarı değilim. ben Samsung'u alırken arkadaşım iPhone aldı 2 katı fiyata ve o 4 sene ben ise 5 sene kullandım :Fn

• Güldürdün