🕵️40.000'ler Kulübündeyim - (Dosi- Zeynep)🕵️

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,282
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
  • Güldürdün
  • Harika
Reactions: Angelica and Dosi

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Evet şimdi açıklamama başlayayım :

Bu sene tamamen troll amaçlı başladım izlemeye. Mert'i o amaçla destekledim ama sonra gerçek desteklemeye başladım. Survivor'u izledikçe Ersin'i destekledim ve maalesef ilginç bir şekilde veda etti. Geçen senede Hikmeti desteklediğimde öyle olmuştu o yüzden bu kez o sıralar sevmediğim Nisa'da şansımı denedim ve başarılı da oldum çünkü kız bir kaç gün yarışamadı :F
Ben konuda Nisa ve gönüllüleri 'desteklerken' gönlüm ünlülerden yanaydı :A Mert elenince nedense izlemedim programı ve bugün izlerken ilk kez bu kez gerçekten gönüllüler alsın istedim😊
Şuan Nisa'ya herhangi bir gıcık kapma durumum yok. Ünlülerde sadece Elif'i seviyorum. Çok düzgün biri ve böyle kişiler kolay kolay kazanmazlar.
Gönüllülerde Barış hariç hepsine okeyim.
Sırada elenecek kişi @xemrexxx 'nin sarı papatyası olur. En son Mert böyle agresifleştiğinde Yol görünmüştü. Acun takımlar karma olacak diye çok dillendirdiğine göre ünlüler kesinlikle 3 kişi kalacak ki bence kalmalıda. Haftalık takım karıştırma kısmını pek anlamadım. Konseyler ve eleme adayları ozaman bir garip olabilir. Göreceğiz zamanla.
Biz senelerdir yarışmalarda @MasacRE ile aynı kişiyi desteklediğimizde o kişi muhakkak kazanıyor :A şu aşamada Elif harici net bir adayım yok gibi 🤗
Kalan 4 kızda bana antipatik gelmiyor. Evrim'i de seviyorum @dreamy
Karma olduklarında favorim daha net belirlenir :A
@Sherlock @Maskeli Fedai @DarkLegenD @The_Erinch @Tolstoyevski @Emre Ozansoy @Angelica @Özgür @alperuz
Ersin'in gidişinden sonra Nisa'yı desteklemeye başlayınca böyle bir amacın olduğunu tahmin etmiştim zaten :A Neyse ki yaptığın işe yaramadı, reisim gümbür gümbür devam ediyor yoluna :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Kolu kanadı olmayan uçamaz. :A @MasacRE
Şerlok beyciğim yavaş :A @Maskeli Fedai
5d448ddc18c7731bb8547993.jpg