📌 ⭐ 2021 Fav10 Enleri Belli Oldu🏅

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Alınmaların o dönem meşhurdu, bilmezmiyiz :A @xdragxx
Belkide bu yüzden yaklaşık 1 ay sonrası ara vermiştin :A
Aynı şey senin için geçerli eğer benim için böyleyse, hatta "benim yüzümden mi gittin" diye sormuşluğun var. :A Gidişime alınmıştın. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Aynı şey senin için geçerli eğer benim için böyleyse, hatta "benim yüzümden mi gittin" diye sormuşluğun var. :A Gidişime alınmıştın. :A
Bence kesinlikle bundan dolayı gitmiştin :A biraz heyheylerin üstündeydi o dönem :A

• İlginç
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Bence kesinlikle bundan dolayı gitmiştin :A biraz heyheylerin üstündeydi o dönem :A
Aynen, üniversite dönemimde de ders çalışmak için değil, alındığım için gittim. :A Ders çalışmıyoruz hiç şimdi biz, sabah akşam alınıyoruz, ondan kaçıyoruz. :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Aynen, üniversite dönemimde de ders çalışmak için değil, alındığım için gittim. :A Ders çalışmıyoruz hiç şimdi biz, sabah akşam alınıyoruz, ondan kaçıyoruz. :A
Şimdi yine kaçar gidersin. Uzatmayayım :A :A

• İlginç

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Durduk yere yapmam bu bir, laf sokma durumu oluyor evet :A
Durduk yere yapıyorsun, içinde biriktirdiklerini laf sokmayla vuruyorsun, fark etmedin sanma ama merak etme, tartışmaya girmeyeceğim, gerek yok çünkü. Laflarını soktun, rahatladın ve bitti. :A
Kadınlar böyledir neylersin :A tribini, fırçasını atıp uzaklaşırlar :A @Yakamoz-Asi
Bırakalım rahatlasın, kendi kendine konuşup, içindekileri boşaltıp gitti. İçini boşaltmasa ilerleyen zamanlarda boşaltmaya çalışırdı, aradan çıkmış oldu. :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Durduk yere yapıyorsun, içinde biriktirdiklerini laf sokmayla vuruyorsun, fark etmedin sanma ama merak etme, tartışmaya girmeyeceğim, gerek yok çünkü. Laflarını soktun, rahatladın ve bitti. :A

Bırakalım rahatlasın, kendi kendine konuşup, içindekileri boşaltıp gitti. İçini boşaltmasa ilerleyen zamanlarda boşaltmaya çalışırdı, aradan çıkmış oldu. :A
1 buçuk sene içinde bırakmak benlik değil ama :A en fazla 1 hafta belki tutarım. O süre bile çok :A yanlış analiz.

• İlginç

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
1 buçuk sene içinde bırakmak benlik değil ama :A en fazla 1 hafta belki tutarım. O süre bile çok :A yanlış analiz.
Doğru analiz yapıyorum aslında, malzeme bulunca yapıştırdın işte. Her şey doğaçlama gelişti belki ama sonuç olarak içinde tuttuklarını dışa vurdun. :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Doğru analiz yapıyorum aslında, malzeme bulunca yapıştırdın işte. Her şey doğaçlama gelişti belki ama sonuç olarak içinde tuttuklarını dışa vurdun. :A
E ben bunları zaten sana ayrı demiştim. Ne alaka içimde tutma :A
Şimdiki yorumlarda uydu o ayrı :A alınma kısmına sen değindin. Es geçemedim :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
@MEnes sessizce ilk kategoriye göz at ve… say my n…

Bu senenin değerlendirmesini yaparım birazdan kendi adıma yani ama @DarkLegenD ’i sollamışız o yeter, boynuz kulağı geçmedi henüz :Z
Söyledim... :A
------

Teşekkürler 🤗 Sen ve @MEnes 'e extra tarife yapmasaydım belki bu listeler olmayacaktı :A
@Yakamoz-Asi 'ye bir miktar yardım etmiştim ama ona hazır taslak verilmedi ilk kez yapıldı diye :A
Ekstra tarifen işe yaradı evet, teşekkürler Zey... :A

• Güldürdün

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Bu sene o çıkışın devamı gelmeyecek büyük ihtimalle ama 2021 için beni bu dala layık gören herkese teşekkür ediyorum.

@bazinga 'nın şansına bak, hem birincilik hem de dereceye girdiği her kategoride hep birileri ile paylaşmış. Sadece benle olan kısımda 1 oy ile geçmiş beni. Sayım yaparken baya önde giderken ard arda liste atan @Cervantes @BARON男爵 ve @Gerekli24 'ün oyları ile beni geçti :A birisi benide yazsa orda da paylaşacaktı :A sabırlı kısmındaki birinciliğim yılllar sonra yok oldu :A
Bence büyük hata adminimiz daha önce de birinci olmalıymış :A
İyimser ve Duygusallıkta İlk 3 e adımı yazdırmışım..Birde en büyük süpriz kendi adıma gülümseten ise Edi ve Büdü ile Avatarda İlk 3 de yer almak oldu :Z:Z

Ama gerçekten gönülden beklediğim bir kategori vardı ama başaramamışım..Üzüldüm.:bilmem:

Uğraş gerektiren ve önemli bir etkinlikti, Emeğine ve özenine Sağlık @Dosi :ok::love1:

Kategorilerde dereceye giren herkesi tebrik ederim.

Özellikle
Yılının En İyi Çıkış Yapan Üyesi
- Gerekli24 -

2020 yılında forumumuza üye olan kısa sürede kaliteli yorumları ile dikkat çeken Gerekli24 en çok oyu alarak yılın en iyi çıkış yapan üyesi oldu.
1) Gerekli24 (21 Oy) @Gerekli24
2) @EmreCan (19 Oy) @EmreCan
3) @slhttnmtl (17 Oy) @slhttnmtl
4) Cervantes (13 Oy) @Cervantes
5) BARON男爵 (12 Oy) @BARON男爵

Bu kategori çok önemli..Forumun geleceği ve 10 yıllık yüzlerin arkasından gelecek isimler çok değerli.
Özellikle tebrikin için teşekkürler abim. Bankacı olunca geleceği yatırımı iyi düşünüyorsun :A
Avatarında benim kedi var. Kopya çekmek oluyor bu :A etkisini göstermiş :A @12.Adam @Yakamoz-Asi @Cervantes @Gerekli24
Kullanıcı adında 1 kez zirve oldum sadece :A yinede dereceye girmek güzel :A
Sen her sene 2. oluyordun. Bu kez kazanmana sevindim :A
@Tolstoyevski nin kız kulesi avatarı yeter :A Sana da vermiştim galiba ikiniz
En iyi çıkış yapan üyelerde @Gerekli24 tebrik ederim. Futbol yorumların ile bizlerle kaynaşman uzun sürmemişti. Yakında 2 senelik üye olmuş olacaksın :A

@BARON男爵 ve @Cervantes ikinizde daha üye olalı 1 sene olmasına rağmen iyi iz bırakıp dereceye girmiş oldunuz. Umarım forum aktifliğiniz hep devam eder :Z
Son zamanlarda zaten sadece futbola döndüm :A Teşekkürler :love1:

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Bu sene o çıkışın devamı gelmeyecek büyük ihtimalle ama 2021 için beni bu dala layık gören herkese teşekkür ediyorum.

Özellikle tebrikin için teşekkürler abim. Bankacı olunca geleceği yatırımı iyi düşünüyorsun :A

Adminden çok biz laf işitiyoruz ama. Tartışmalar vs hep bizim soğukkanlılığımız ile çözüldü. Sabırlı kısmını çok ama çok hakettim senelerce :A eskileri bilmiyorsun, bu yüzden normal :A 2. olmakta iyi

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,277
Puanı
1,060

Elbette sizler önemlisiniz.. Aylardır foruma üye olan yok.. Oluyorsada yazan yok... Yıllardır aynı insanlarla yaşamaya devam ediyor.. O yüzden sizler çok değerlisiniz.

• Harika
Reactions: Gerekli24

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Türkçeyi En İyi Kullanan Üye: @Araf @bazinga
Yılın En İyi Yöneticisi: @Dosi
En Güzel Avatarlı Üye: @Dosi
Konularını En Çok Beğendiğiniz Üye: @Dosi
En Çalışkan Üye : @Dosi
En İyi Yorumcu Üye : @Araf
En Güzel Kullanıcı Adı,En Filzoof Üye: @Tolstoyevski
Yılının En İyi Çıkış Yapan Üyesi : @Gerekli24
En Aktif Üye: @Emre Ozansoy
En Özlenilen Üye: @Bully

En Sabırlı Üye: @bazinga
En Geveze Üye: @serhatt
En İyimser Üye: @Angelica
En Karamsar/Eleştiri Yapan Üye: @DarkLegenD
En Duygusal Üye: @Angelica
En Fanatik Üye: @xdragxx
En Sinirli Üye: @DarkLegenD
En Ciddi Üye: @Araf @bazinga
En Tarafsız / Objektif Üye: @bazinga @Özgür

ile sıralamada bulunan herkese tebrikler..emeğine sağlık @Dosi keyifli etkinlik yapıldı herkese teşekkürler 🤗