🐍80.000'ler Kulübündeyim! 🐍 "serhatt"

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
63,104
Puanı
1,060
@Dosi dikkat ettim de önceden fark edip hemen açar ve sürpriz yapardın. :A Son konularımı hep ben açmışım, eski dikkatin artık yok mu acaba? :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,356
Puanı
860
Teşekkürleeeer. :Z
20211104_100106.png

• Harika
Reactions: serhatt

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,988
Puanı
1,060
@Dosi dikkat ettim de önceden fark edip hemen açar ve sürpriz yapardın. :A Son konularımı hep ben açmışım, eski dikkatin artık yok mu acaba? :A
Evet ben eski ben değilim maalesef :A yoksa @Cervantes ve @BARON男爵 'un 1. yıl dönümlerinide kaçırmazdım :(
Eskisi gibi forumda çok aktif değilim aslında. Yani aktif olsamda bildirimler ve yönetim işlerine bakıyorum. Sorumlu olduğum alanlara dikkatimi veriyorum. Açılan bazı konuları çok geç farkediyorum. İş hayatı beni yordu :A

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
63,104
Puanı
1,060
Evet ben eski ben değilim maalesef :A yoksa @Cervantes ve @BARON男爵 'un 1. yıl dönümlerinide kaçırmazdım :(
Eskisi gibi forumda çok aktif değilim aslında. Yani aktif olsamda bildirimler ve yönetim işlerine bakıyorum. Sorumlu olduğum alanlara dikkatimi veriyorum. Açılan bazı konuları çok geç farkediyorum. İş hayatı beni yordu :A
Eski detaycılığın ne zaman geri gelir? :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,988
Puanı
1,060
Eski detaycılığın ne zaman geri gelir? :A
Hiç bir fikrim yok :A
Şu ayın favori konusu sonrası kenara çekileceğim. Aylık o konular harici ufukta bir etkinlik görünmüyor. Dinlene dinlene forumda gezinirken belli eski ben olurum :A
Yalnız haftaya iş başlayınca yeniden aktifliğim yeni bir düzene geçer :A forumda kavga gürültü olmadığı sürece gündüz belirli saatlerde uğramam. Eskisi gibi klip konularınıda açmıyorum zaten. Hemen foruma gireyim konu açayım havasında olmam buyüzden :A

• Üzücü

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
63,104
Puanı
1,060
Hiç bir fikrim yok :A
Şu ayın favori konusu sonrası kenara çekileceğim. Aylık o konular harici ufukta bir etkinlik görünmüyor. Dinlene dinlene forumda gezinirken belli eski ben olurum :A
Yalnız haftaya iş başlayınca yeniden aktifliğim yeni bir düzene geçer :A forumda kavga gürültü olmadığı sürece gündüz belirli saatlerde uğramam. Eskisi gibi klip konularınıda açmıyorum zaten. Hemen foruma gireyim konu açayım havasında olmam buyüzden :A
Ay desene iyice kaybolacaksın. :A Yeni etkinlik bulalım sana, aklında bir şey vardır belki senin? :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,988
Puanı
1,060
Ay desene iyice kaybolacaksın. :A Yeni etkinlik bulalım sana, aklında bir şey vardır belki senin? :A
Aman yok kalsın. 2 sene aralıksız yapıp durdum :A
En Özlenilen Dizi'yi bu sene yapmadım. Gerçekten bu sene dinlemek istiyorum artık.
En Favori Şarkı'yı yaz öncesl yapıp, yaz sonrası En Favori Üye'yi yaparım. Başka anketli anketler olmasın. Klâsik yaptıklarım eğer daha forumdaysak 2023'e artık.
Yine günlük oluurm forumda. Sadece konu açmalar az olur.
Bu yaz TR'de olursam işte yokluğum ozaman belli olur :Z

• Beğendim