🐍80.000'ler Kulübündeyim! 🐍 "serhatt"

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Bugüne kadar hep üşendim ama daha fazla üşenmenin alemi yok diyerekten dalayım. :A Çok tebrikler hayatım, çenen maşallah hala güçlü ve kuvvetli. :bhr: Sana kendimi vermek isterdim (çok parlak olduğum için) ama maalesef Çağatay'la idare et...

070120221245561306630-1.jpg

cagatay-ulusoy_7940.jpg

• Harika
Reactions: serhatt

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,919
Puanı
1,060
Bugüne kadar hep üşendim ama daha fazla üşenmenin alemi yok diyerekten dalayım. :A Çok tebrikler hayatım, çenen maşallah hala güçlü ve kuvvetli. :bhr: Sana kendimi vermek isterdim (çok parlak olduğum için) ama maalesef Çağatay'la idare et...

Ekli dosyayı görüntüle 113674
Ekli dosyayı görüntüle 113673
Ohaaaaaa üstteki fotoyu ilk kez görüyorum. :eek: Diğeri için ne desem az kalır, efsane zaten. :bhr:

Hediyelerim taş gibi, çok teşekkürler canım, kendini özel mesaj yolu ile hediye edebilirsin aramızda kalır. :A

• Harika
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Ohaaaaaa üstteki fotoyu ilk kez görüyorum. :eek: Diğeri için ne desem az kalır, efsane zaten. :bhr:

Hediyelerim taş gibi, çok teşekkürler canım, kendini özel mesaj yolu ile hediye edebilirsin aramızda kalır. :A
Ona ben de eridim ve hemen sana atmam gerektiği kanaatine vardım. :A

Bu kadar iltifatın üstüne beni görünce kötü manada kalp krizi geçirebilirsin. :A Şimdilik almasan iyi olur. :A

• Harika
Reactions: serhatt

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,919
Puanı
1,060

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Hahahahah yürüyen çene iyiymiş, teşekkür ederim de kabak tadı verdi ama yıllardır aynı hediye. :eek: Sen bana değil kendine hediye veriyorsun resmen. :bağır: @Dosi

Aynen. Fotodaki detaylar belli ediyor :A
@Dosi hatırlar, @serhatt bana bir kutlama konumda galiba son kutlama konumdu hediye vermemişti üşendiği için. Ben en azından elim boş gelmiyorum, evet hep aynı hediye ama olsun hiç yoktan iyidir :A @MasacRE

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,919
Puanı
1,060
@Dosi hatırlar, @serhatt bana bir kutlama konumda galiba son kutlama konumdu hediye vermemişti üşendiği için. Ben en azından elim boş gelmiyorum, evet hep aynı hediye ama olsun hiç yoktan iyidir :A @MasacRE
Ben bir kez vermedim sende bir kez bana hediye vermeyebilir yada iki kez üst üste aynı hediyeyi verebilirdin olup biterdi bunlar kabul ama sen her seferinde aynısı yapmayı adet haline getirdin...!!! PARLAK İSTİYORUM! @Dosi de vermedi zaten. :bağır: