🍒🍒65.000'ler Kulübüdeyim (Temmuz)| 70.000'ler Kulübündeyim (Ağustos)🍒🍒

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Hazır uplanmışken bir işim var :A (dinlerim sonra)

@MasacRE belki şimdi anlarsın
Ha şu mesele tamam :A Ne bileyim ben görmedim ki konuyu, etiket de etmemişsin zaten :A

O halde birbirinden mükemmel 65.000 mesajınızı kutluyorum Dosi hanım. Başarılarınızın devamını diliyorum :A

Bayadır hediye vermemiştim. İki tane şarkı hediyem olsun. Birisi avatarımdan, diğeri de yabancı şarkı :A

• Harika
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,936
Puanı
1,060
Ha şu mesele tamam :A Ne bileyim ben görmedim ki konuyu, etiket de etmemişsin zaten :A

O halde birbirinden mükemmel 65.000 mesajınızı kutluyorum Dosi hanım. Başarılarınızın devamını diliyorum :A

Bayadır hediye vermemiştim. İki tane şarkı hediyem olsun. Birisi avatarımdan, diğeri de yabancı şarkı :A

Teşekkürler baya vermeyip sadece 2 hediye demek ki :A İkisinide bilmiyorum. Sonra dinler yorumlarım. Bu arada 1 hafta olmadı konuyu açalı ve 1000 mesaj yazıldı bile :A 70.000 çok erken olur gibi ama açmayabilirim :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Teşekkürler baya vermeyip sadece 2 hediye demek ki :A İkisinide bilmiyorum. Sonra dinler yorumlarım. Bu arada 1 hafta olmadı konuyu açalı ve 1000 mesaj yazıldı bile :A 70.000 çok erken olur gibi ama açmayabilirim :A
Geceye baya trafiğin olacak dinleme bakımından :bilmem: :A

• Sinir Bozucu

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Evet sonunda gelebildim bu konuya... Uzun ve yorucu bir tatili bitirip foruma da uğrayabildğime göre seni hak ettiğin kutlama ile baş başa bırakıyorum Zey... Benim kadim dostum, bir çok konuyu çekinmeden konuşabildiğim ve sohbetinden her daim keyif aldığım dostum... Bu güzide ortamda (birlikte veya değil fark etmez...) nice huzurlu, mutlu, sağlık ve keyif dolu mesajlar yazmanı diliyorum... @Dosi

Bunlar da epik ve sanatsal hediyelerin olsun... İki hediye de SNK'dan ama olsun seversin sen...

Final sezonundaki en epik, en başarılı soundtracklerden...

Senin de korkutuculuğunu en iyi yansıtan karakter olmadan olmaz...

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Teşekkürler :bhr: yorumlar ve hediyeler harika.
Yalnız önemli bir şey unuttun :A bir 'tık'
Nice güzel sohbetlere ve umarım çok güzel sohbetlere. En kısa zamanda güzel haberler duyarız umarım :bhr:
Neden güldürdün attığım bende kalsın ama sen de biliyorsun, ah şu hızlılığım :bilmem: :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,936
Puanı
1,060
Evet sonunda gelebildim bu konuya... Uzun ve yorucu bir tatili bitirip foruma da uğrayabildğime göre seni hak ettiğin kutlama ile baş başa bırakıyorum Zey... Benim kadim dostum, bir çok konuyu çekinmeden konuşabildiğim ve sohbetinden her daim keyif aldığım dostum... Bu güzide ortamda (birlikte veya değil fark etmez...) nice huzurlu, mutlu, sağlık ve keyif dolu mesajlar yazmanı diliyorum... @Dosi

Bunlar da epik ve sanatsal hediyelerin olsun... İki hediye de SNK'dan ama olsun seversin sen...

Final sezonundaki en epik, en başarılı soundtracklerden...

Senin de korkutuculuğunu en iyi yansıtan karakter olmadan olmaz...

Nice güzel sohbetlere ve umarım çok güzel sohbetlere. En kısa zamanda güzel haberler duyarız umarım :bhr:
------

Neden güldürdün attığım bende kalsın ama sen de biliyorsun, ah şu hızlılığım :bilmem: :A
Çorba oldu :F neyse yeniden yaptım :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
------

Gerekeni yaptık ve tık olayını da çözdük. :A

Dediğin gibi nice güzel sohbetlere. :A Umarım duyarız, bakalım artık hayırlısı... :A

• Harika

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
------

Seni daha yorum yapmadan önce alıntılamışım 😱Tutamayacağım yine kendimi... İşte zaman mekan bükülmesi... İşte... Dün, bugün, yarın...Hepsi... @MEnes

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi