kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Hmm senin anlattıklarına göre değerlendirirsem orada Mart sonu gibi bu iş biter bence.. yani bitmeden kastım kontrol altına alınır Çin'deki gibi.
Uzun bir süre Corona ile yaşayacağız maalesef, bunu kabullenip ona göre toplumsal düşünemli ve hareket etmeliyiz. Başka türlü virüsü yenmemize ayak bağı olur.

• Beğendim
Reactions: mrt-06

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
SON DAKİKA!

Brezilya, Sinovac aşısının etkili ve güvenilir olduğunu açıkladı. Sinovac aşısının Faz-3 çalışmasını tamamlayan ilk ülke Brezilya oldu. Çalışmanın verileri yarın paylaşılacak. Brezilya'da Ocak ayından itibaren Sinovac aşısı ile geniş çaplı aşılama başlayacak.

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Samsung lobisi yine kudurmuş. Bir virüsle Apple kalitesi nasıl benzeştirilir, kınıyorum..

SON DAKİKA!

Brezilya, Sinovac aşısının etkili ve güvenilir olduğunu açıkladı. Sinovac aşısının Faz-3 çalışmasını tamamlayan ilk ülke Brezilya oldu. Çalışmanın verileri yarın paylaşılacak. Brezilya'da Ocak ayından itibaren Sinovac aşısı ile geniş çaplı aşılama başlayacak.
Mart sonu bu iş biter diyorum, ne diyorsunuz. :A @DarkLegenD @kerem

olumsuz yorum yapmayın lütfen evet biter diyin 🥺

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
  • Olmamış

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Samsung lobisi yine kudurmuş. Bir virüsle Apple kalitesi nasıl benzeştirilir, kınıyorum..

Mart sonu bu iş biter diyorum, ne diyorsunuz. :A @DarkLegenD @kerem

olumsuz yorum yapmayın lütfen evet biter diyin 🥺
Avrupa veya gelişmiş ülkeler güle oynaya eskiye dönerken biz -resmi olmasa da- 1.000 ölüm bildirmeye devam ederiz. Köpek gibi yanılmak, 2021 Eylül'ünde otobüs kapılarını yalayarak kampüse ayak basmak istiyorum.

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Avrupa veya gelişmiş ülkeler güle oynaya eskiye dönerken biz -resmi olmasa da- 1.000 ölüm bildirmeye devam ederiz. Köpek gibi yanılmak, 2021 Eylül'ünde otobüs kapılarını yalayarak kampüse ayak basmak istiyorum.
Avrupa normale dönüyor mu ki, bizden farkları yok sanıyordum. :D

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
"Mart-Nisan-Mayıs gibi çatır çatır aşılama işlemlerini tamamlayıp eskiye dönerler." demek istiyorum.
Cümlen düşük olmuş anlamamışım. :A

İşte bu tamemen aşı etkisi ve mutasyona uğrayan virüsün ne derece etki etmesine de bağlı. 70 kat bulaşıcı deniyor...

Müfradatımızdan kaldırılmıştı mutasyon, evrim falan. Yeni nesil bilmez belki :)

• Beğendim
Reactions: DarkLegenD

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Cümlen düşük olmuş anlamamışım. :A

İşte bu tamemen aşı etkisi ve mutasyona uğrayan virüsün ne derece etki etmesine de bağlı. 70 kat bulaşıcı deniyor...

Müfradatımızdan kaldırılmıştı mutasyon, evrim falan. Yeni nesil bilmez belki :)
Cümleye Mart'ta/Gelecekte kelimeleriyle başlarsan düşük olmaz. Zaten gelecekten bahsediyoruz.

Benim ölçütüm yöneticilerin, aşının yararından veya mutasyonun etkisinden bağımsız olarak, işi eline yüzüne bulaştırma ihtimalleri.

Evrim mevrim gibi kelimeleri dillendirmeni tavsiye etmem. Mesajın silinebilir, ceza alabilirsin. Yazacaksan da "*v*im" şeklinde yaz bence. Keyfimden demiyorum, seni düşündüğüm için.

• Beğendim

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Cümleye Mart'ta/Gelecekte kelimeleriyle başlarsan düşük olmaz. Zaten gelecekten bahsediyoruz.

Benim ölçütüm yöneticilerin, aşının yararından veya mutasyonun etkisinden bağımsız olarak, işi eline yüzüne bulaştırma ihtimalleri.

Evrim mevrim gibi kelimeleri dillendirmeni tavsiye etmem. Mesajın silinebilir, ceza alabilirsin. Yazacaksan da "*v*im" şeklinde yaz bence. Keyfimden demiyorum, seni düşündüğüm için.
Bu saatte kafam fazla çalışmıyor koyamam başına Martı falan kusura bakma. :A

Bu dediğini sabah bir doktor da demişti, kötü yönetilirse aşılar da heba olur diye.

• Beğendim
Reactions: DarkLegenD