🇹🇷 Koronavirüs (COVID-19) - Türkiye'den Son Gelişmeler | Genel Yorum Konusu ☣️ | #MaskeTak 😷 / #AşıOl 💉

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,947
Puanı
710
Haydi bismillah arkadaşlar. Plandemiyle mücadeleye aktif şekilde başlıyoruz Allah'ın izniyle.

Yazdıgın şeyleri ironi mi değil mi diye düşünür oldum :A
------

Asi, her ne kadar koruyor deseler de, kendin de önlemini almazsan korumaz.
Bircok kisi taniyorum asi olup da tekrar hastalanan.
Asi'nin simdiye kadar gördügüm iki faydasi var, biri hastalanirsan hastaligi hafif geciriyorsun. Digeri de asi olunca eline sertifika veriyorlar, istedigin yere gidebiliyorsun.

Asi, hastaligi öldürmek icin hic bir zaman yeterli olmayacak.
Zaten yeterli değil malesef..

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,754
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
E-yFVSUXIAEppPx

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,754
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
SON DAKİKA

Tüm kamu kurumlarına aşı zorunluluğu getirildi. Aşı yaptırmak istemeyenler haftada 2 kez PCR testi olmak zorunda.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Bugün okulda korona çıktığını öğrendim, 1000 kişi mecburen her yerde iç içe... Tablonun vahimliği...

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Eee durum nedir, sınıfı mı kapatmışlar yoksa sadece o kişi mi karantinaya alınmış? (b) Okuldaki durumları merak ediyorum doğrusu...
Sınıfı kapatma durumu yok, hatta ben bu bahsettiğim olayı dün duydum ama bugün kesin bilgi söylendi. Sabah da aynı sınıftan birisiyle gitmiştim.

2 kişi olursa sınıf kapanıyor diyenler var, hiç kapanmıyor diyenler var ama o kadarı başımıza gelmediği sürece bilemeyeceğiz.

• Beğendim
Reactions: Yiğitt

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,754
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Eee durum nedir, sınıfı mı kapatmışlar yoksa sadece o kişi mi karantinaya alınmış? (b) Okuldaki durumları merak ediyorum doğrusu...
Sınıfı kapatma durumu yok, hatta ben bu bahsettiğim olayı dün duydum ama bugün kesin bilgi söylendi. Sabah da aynı sınıftan birisiyle gitmiştim.

2 kişi olursa sınıf kapanıyor diyenler var, hiç kapanmıyor diyenler var ama o kadarı başımıza gelmediği sürece bilemeyeceğiz.
Bakanın açıklaması:

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Aşı etkisi net şekilde gözüküyor. Hala aşı olmayarak toplum sağlığını riske atanlar için ne desek boş... Onlara rağmen gelecek yaza kadar virüsten çok büyük ölçüde kurtulacağımızı düşünüyorum. Toplumun giderek daha büyük bir kısmı hastalığı geçiriyor. Aşı olanlar hafif, olmayanlar ağır şekilde geçirmeye devam edecekler. Bağışıklık kazanmamış gittikçe daha az kişi kalacak...