­čç╣­čçĚ Koronavir├╝s (COVID-19) - T├╝rkiye'den Son Geli┼čmeler | Genel Yorum Konusu Ôśú´ŞĆ | #MaskeTak ­čśĚ / #A┼č─▒Ol ­čĺë

Emre Ozansoy

Konu Edit├Âr├╝
Kat─▒l─▒m
26 A─čustos 2017
Reaksiyon puan─▒
34,829
Puan─▒
1,060
E3dD4xsXoAADPeS

DarkLegenD

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
24 A─čustos 2014
Reaksiyon puan─▒
15,811
Puan─▒
1,060
Ya┼č
22
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
A├ž─▒n karde┼čim komple randevular─▒ t├╝m ya┼č gruplar─▒na, isteyen a┼č─▒n─▒ yapt─▒rs─▒n, istemeyen de ├Âylece beklesin. Hi├žbir devletin "yauvvv, bunlar bizi g─▒s─▒r yapmaya ├žal─▒┼č─▒yor, oyun ├žok b├Ây├╝k, elon maske de i┼čin i├žinde" diyen tiplerle u─čra┼čacak h├óli ve vakti yok.

• G├╝ld├╝rd├╝n
  • Be─čendim
Reactions: 12.Adam and bazinga

Emre Ozansoy

Konu Edit├Âr├╝
Kat─▒l─▒m
26 A─čustos 2017
Reaksiyon puan─▒
34,829
Puan─▒
1,060
SON DAK─░KA!

Yar─▒ndan itibaren G─▒da ├╝retim ve da─č─▒t─▒m sekt├Âr├╝ ile kafe, lokanta ve restoran ├žal─▒┼čanlar─▒ da a┼č─▒lama programa dahil ediliyor.
------

Berber ve kuaf├Ârler de yar─▒ndan itibaren a┼č─▒lama programa dahil ediliyor.

Son d├╝zenleme:

emreemreu

S├╝per Mod.
Kat─▒l─▒m
10 ┼×ubat 2011
Reaksiyon puan─▒
4,118
Puan─▒
910
SON DAK─░KA!

Yar─▒ndan itibaren G─▒da ├╝retim ve da─č─▒t─▒m sekt├Âr├╝ ile kafe, lokanta ve restoran ├žal─▒┼čanlar─▒ da a┼č─▒lama programa dahil ediliyor.
------

Berber ve kuaf├Ârler de yar─▒ndan itibaren a┼č─▒lama programa dahil ediliyor.
Tra┼č olacakt─▒m neyse a┼č─▒ olsun berberler ondan sonra olurum. :A

Emre Ozansoy

Konu Edit├Âr├╝
Kat─▒l─▒m
26 A─čustos 2017
Reaksiyon puan─▒
34,829
Puan─▒
1,060
eNab─▒z sistemine "A┼č─▒ ├žal─▒┼čmas─▒ i├žin g├Ân├╝ll├╝ ol" se├žene─či geldi.

1623346542263.png

• Be─čendim
Reactions: bazinga

DarkLegenD

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
24 A─čustos 2014
Reaksiyon puan─▒
15,811
Puan─▒
1,060
Ya┼č
22
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
A├ž─▒n karde┼čim komple randevular─▒ t├╝m ya┼č gruplar─▒na, isteyen a┼č─▒n─▒ yapt─▒rs─▒n, istemeyen de ├Âylece beklesin. Hi├žbir devletin "yauvvv, bunlar bizi g─▒s─▒r yapmaya ├žal─▒┼č─▒yor, oyun ├žok b├Ây├╝k, elon maske de i┼čin i├žinde" diyen tiplerle u─čra┼čacak h├óli ve vakti yok.
Farkl─▒ ya┼č gruplar─▒ ve farkl─▒ meslek gruplar─▒n─▒n a┼č─▒ya a├ž─▒lmas─▒ndan m─▒d─▒r nedir bilmiyorum da hayvan gibi yo─čunluk var randevularda. Anneme -a┼č─▒ oldu─ču g├╝nden- 43 g├╝n sonras─▒na s─▒ra alabildik. Komplo teoriyenli─činin fayda getirmedi─čini mi anlad─▒n─▒z, ne oldu, ne de─či┼čti?

bazinga

Admin
Kat─▒l─▒m
1 ┼×ubat 2007
Reaksiyon puan─▒
44,348
Puan─▒
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bug├╝n 1. doz a┼č─▒y─▒ olanlar─▒n say─▒s─▒ 20 milyonu ge├žmi┼č. :Z Yani yeti┼čkinlerin %33'├╝ a┼č─▒ olmu┼č oldu. Son 6 ayda hasta olanlar─▒ da eklersek bu say─▒ daha da y├╝ksek. ─░n┼čallah kurtulmam─▒za az kald─▒ yeter ki herkesi a┼č─▒ya ikna edip bir anda a┼č─▒r─▒ gev┼čeyecek ┼čeyler yapmayal─▒m. ─░kinci dozu da fazla geciktirmemek laz─▒m. ─░ngiltere aray─▒ fazla a├žt─▒ ve yine vakalar ├žok artmaya ba┼člad─▒...

Yi─čitt

Emekli
Kat─▒l─▒m
9 Aral─▒k 2013
Reaksiyon puan─▒
46,620
Puan─▒
1,061
─░yile┼čen say─▒s─▒n─▒n vaka say─▒s─▒n─▒ da ge├žmesi laz─▒m, bu durumda aktif vaka say─▒s─▒ artmaya devam ediyor maalesef... Tabi ┼ču an tablo ├žok iyi. A─č─▒r hasta say─▒s─▒ ve vefat say─▒s─▒n─▒n d├╝┼č├╝┼č├╝ s├╝r├╝yor. Vaka say─▒s─▒ 5-6 aras─▒ bir m├╝ddet daha gidip gelecek gibi g├Âr├╝n├╝yor, aman daha da artmas─▒n.

1 Temmuz sonras─▒ b├╝y├╝k ├Âl├ž├╝de a├ž─▒l─▒m olur diye tahmin ediyorum. ─░lk doz a┼č─▒lar─▒n vurulmas─▒yla %50-55 oran─▒ yakalanacak gibi. Ek olarak ├çin a┼č─▒s─▒n─▒n yeni part─▒ da gelmi┼č ya da gelmek ├╝zere diye okumu┼čtum. Baz─▒ vatanda┼člar─▒m─▒z da ├çin a┼č─▒s─▒n─▒ bekliyor, bu ┼čekilde ├Ânemli ├Âl├ž├╝de a┼č─▒ say─▒s─▒ sa─člayaca─č─▒z gibi.

• Be─čendim
Reactions: Angelica

HeisenBerg

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
22 Kas─▒m 2011
Reaksiyon puan─▒
3,255
Puan─▒
910
Ya┼č
21
A┼č─▒ ├ž─▒km─▒┼č bana da haftaya olaca─č─▒m Biontech'i. ┼×a┼č─▒rd─▒m beklemiyordum a├ž─▒k├žas─▒. Kronik rahats─▒zl─▒─č─▒m yok ve 21 ya┼č─▒nday─▒m. :A

• Harika
  • G├╝ld├╝rd├╝n
Reactions: 12.Adam and bazinga

xdragxx

S├╝per Mod.
Kat─▒l─▒m
26 ┼×ubat 2011
Reaksiyon puan─▒
17,676
Puan─▒
1,060
Ya┼č
26
A┼č─▒ ├ž─▒km─▒┼č bana da haftaya olaca─č─▒m Biontech'i. ┼×a┼č─▒rd─▒m beklemiyordum a├ž─▒k├žas─▒. Kronik rahats─▒zl─▒─č─▒m yok ve 21 ya┼č─▒nday─▒m. :A
Nas─▒l ├ž─▒k─▒yor sana? :A Hangi ko┼čulu kar┼č─▒l─▒yorsun ki?

• G├╝ld├╝rd├╝n
Reactions: 12.Adam

HeisenBerg

Favori ├ťye
Kat─▒l─▒m
22 Kas─▒m 2011
Reaksiyon puan─▒
3,255
Puan─▒
910
Ya┼č
21
Benim akl─▒ma bile gelmiyor bakmak iyi bakm─▒┼čs─▒n demek :A
Bana da annem dedi gen├žlere ├ž─▒k─▒yormu┼č bir bak ne alaka falan dedim oflay─▒p puflay─▒p a├žt─▒m bakt─▒m ├ž─▒km─▒┼č. :A
------

├ťniversiteli de─čil misin sen? :A
Evet ama arkada┼člar─▒ma soruyorum kimseye ├ž─▒kmam─▒┼č. :A Belki ─░stanbul'da olmam fakt├Ârd├╝r.

• G├╝ld├╝rd├╝n
Reactions: 12.Adam and xdragxx

bazinga

Admin
Kat─▒l─▒m
1 ┼×ubat 2007
Reaksiyon puan─▒
44,348
Puan─▒
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bana da annem dedi gen├žlere ├ž─▒k─▒yormu┼č bir bak ne alaka falan dedim oflay─▒p puflay─▒p a├žt─▒m bakt─▒m ├ž─▒km─▒┼č. :A
------

Evet ama arkada┼člar─▒ma soruyorum kimseye ├ž─▒kmam─▒┼č. :A Belki ─░stanbul'da olmam fakt├Ârd├╝r.
─░stanbul'daki ├╝niversitelilere a├žm─▒┼č olabilirler ├Âncelikli olarak. Kalabal─▒k ┼čehir ve a┼č─▒ imkan─▒ daha fazla diye. :A

• G├╝ld├╝rd├╝n
Reactions: 12.Adam