‘8. Gün’ Final Yapıyor!

Reaksiyon puanı
174
Puanı
65
Mıllette demıs barı sezon sonuna kadar yayınlansın demıs.kanal en ıyısını yapmıs koysun paxartesıye sak ın tekrarını zaten aynı reytınglerı alır.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Lanet olsun klişe lobisi Türk televizyonlarına. Böyle muazzam düzeyde kaliteli bir iş ve 6 bölümde final veriyor ha. Ne diyeyim ki kan dondurucu leşliğinizde boğulun. Tv'de Çukur bittikten sonra dizi izlememe kararı alacağım gibi duruyor. 20'den fazla yabancı mis gibi 1 saatlik dizilerim var gider onları izlerim daha iyi. Hem 2 saatten fazla süreden kurtulurum hem de kalitesiz dizi dolu ekranlardan uzaklaşmış olurum. Zeka gerektiren ve sağlam senaryoya sahip müthiş bir diziydi. Atv denen çöp kanala ve seyirciye biraz fazla geldi. Gün tercihi de en başta yanlış yapıldı. Başka bir günde daha başarılı olabilirdi. Ne diyeyim bari finale kadar sırlar açığa çıksın yüzleşmeleri görelim sağlam oyunculuklar görelim bari. Bu muazzam hikaye en az 13 bölüm olmalıydı yazıklar olsun.
Sakin :A
Geride kalan bölümlerde bu tempo düşmez. Şuana kadar izlediğimiz hiç bir bölümde tempo düşmedi. Sinemaları 2 saat izliyoruz herşey başlayıp ve bitiyor. 2 bölüm 4 saat yapar ve rahatlıkla herşey açığa çıkıp yüzleşmeler olur.

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Sakin :A
Geride kalan bölümlerde bu tempo düşmez. Şuana kadar izlediğimiz hiç bir bölümde tempo düşmedi. Sinemaları 2 saat izliyoruz herşey başlayıp ve bitiyor. 2 bölüm 4 saat yapar ve rahatlıkla herşey açığa çıkıp yüzleşmeler olur.
Sakin olamıyorum böyle üst düzey, kaliteli diziler harcanıp leş diziler Tv'de devam ettikçe. Yüz Yüze vardı o da çok iyiydi mesela, 2 bölüm yayınlayıp kaldırdılar o daha büyük rezillikti. :A

Umudumu kesiyorum her geçen gün bu seyirci kitlesinden ve ülkenin sanatından. Bir de şu sansür muhabbeti zaten iyice soğuttu son zamanlarda. Temelli yerli dizileri bırakabilirim yakın gelecekte. Bir şeyde sansür oldu mu ondan ne keyif alabiliyorum ne de o işin izlenir yanı kalıyor. Bakalım nereye gidecek bu iş, sonumuz hayrola. :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Sakin olamıyorum böyle üst düzey, kaliteli diziler harcanıp leş diziler Tv'de devam ettikçe. Yüz Yüze vardı o da çok iyiydi mesela, 2 bölüm yayınlayıp kaldırdılar o daha büyük rezillikti. :A

Umudumu kesiyorum her geçen gün bu seyirci kitlesinden ve ülkenin sanatından. Bir de şu sansür muhabbeti zaten iyice soğuttu son zamanlarda. Temelli yerli dizileri bırakabilirim yakın gelecekte. Bir şeyde sansür oldu mu ondan ne keyif alabiliyorum ne de o işin izlenir yanı kalıyor. Bakalım nereye gidecek bu iş, sonumuz hayrola. :D
Aman boşver. Al sana şarkı armağan edeyim :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
İnanırım tabiki :A :A:A
O zaman buyur bu da sanat. :A :A
kasparkova2.jpg

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Hepsi @Aserat'in gudubetliğindendir:A Onca kere dedim cuma olsun. Bomboş gün diye ama dinleyen kim? AvM kaç alıyor?

AB'de 30lara kadar düşen KK'yı bitirmeyen kanal yönetimine de bişey demiyorum artık :T:
Daha bölüm yayınlanmadan son bölümü olur demiştim ayoll özellikle Cumartesi final konusu açılacağı çok içime doğmuştu sen bu işleri beceremiyorsun artık dükkanı kapa emeklilik yapmaya başla paraları kefenemi koyacan 70 yaşına gelmişsin maaş almak için hala emekli olmuyon :A :A :A