YS İyilik Perileri 6.Bölüm

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,694
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Yapım şirketi
Alder Ve Yenisu Media Sunar
İyilik Perileri
6.Bölüm

### 1. Sahne: Melike Peri'nin Planı

**Yer:** Melike Peri'nin gizli çalışma odası.

**Karakterler:** Melike Peri, yardımcıları.

**Aksiyon:** Melike Peri, Betül Peri'nin Emir ile evlenmesinden dolayı kızgındır. Bu evliliği bozmak için bir plan yapar ve okulları hedef almaya karar verir. Yardımcılarına bu planı açıklar ve harekete geçmelerini ister.

**Diyalog:**

- Melike Peri: "Betül Peri'nin yaptığı hatayı herkes görecek. Okulları sırayla hedef alacağız ve çocuklar dönecek. Ancak tek bir şartla: boşanmak zorunda kalacaklar."

### 2. Sahne: Betül Peri ve Emir'in Mutluluğu

**Yer:** Betül Peri ve Emir'in evi.

**Karakterler:** Betül Peri, Emir.

**Aksiyon:** Betül Peri ve Emir, evliliklerinin ilk aylarını mutluluk içinde geçiriyorlar. Ancak, okullardan gelen kötü haberler huzurlarını bozuyor. Emir, Betül'ün peri olduğunu bilmemektedir.

- Betül Peri: "Emir, okullarda olan bitenler hakkında endişeliyim. Bu işin arkasında bir şey var."

- Emir: "Merak etme, bu durumu çözeceğiz. Kimse mutluluğumuzu bozamaz."

### 3. Sahne: Doson'un Şartı

**Yer:** Doso’nun malikanesi.

**Karakterler:** Doson, Melike Peri.

**Aksiyon:** Doson, Melike Peri'yi ziyaret eder ve çocukların dönmesi için tek bir şartı olduğunu söyler: Betül Peri ve Emir'in boşanması. Melike Peri bu teklifi kabul eder ve planını buna göre yapar.

- Doson: "Melike Peri, çocuklar geri dönecek ama sadece Betül Peri ve Emir boşanırsa. Bu şartı kabul ediyor musun?"

- Melike Peri: "Kabul ediyorum. Planımı buna göre yapacağım."

### 4. Sahne: Betül Peri ve Emir'in Kararı

**Yer:** Betül Peri ve Emir'in evi.

**Karakterler:** Betül Peri, Emir.

**Aksiyon:** Betül Peri ve Emir, Doson'un şartını öğrenirler ve zor bir karar vermek zorunda kalırlar. Boşanmayı kabul edip çocukları kurtarmak mı, yoksa birlikte kalıp mücadele etmek mi?

- Betül Peri: "Emir, bu durumda ne yapmalıyız? Çocukları kurtarmak için boşanmalı mıyız?"

- Emir: "Hayır, Betül. Birlikte daha güçlüyüz. Bu oyunu bozacağız."

### 5. Sahne: Betül Peri'nin Sırrı

**Yer:** Betül Peri'nin gizli peri odası.

**Karakterler:** Betül Peri.

**Aksiyon:** Betül Peri, gizlice peri odasına gider ve Melike Peri'nin planını bozmak için sihirli hazırlıklar yapar. Emir'e gerçeği söylemeden onu korumak için çalışır.

- Betül Peri: (Kendi kendine) "Emir'e gerçeği söyleyemem. Onu korumak için her şeyi yapmalıyım."

### 6. Sahne: Son Karşılaşma

**Yer:** Melike Peri'nin gizli çalışma odası.

**Karakterler:** Betül Peri, Emir, Melike Peri, Doson.

**Aksiyon:** Betül Peri ve Emir, Melike Peri'nin gizli çalışma odasına sızar ve yüzleşirler. Betül Peri, sihirli yeteneklerini gizlice kullanarak Melike Peri ve Doson'un planlarını bozamaz

Başka okuldaki öğrenciler kaybolur

Tam lgs sırasında

Öğretmenler şok

Sıra Yks olanlarda

hepsini farklı yerlere gitti çocukların LGS sınavı olan çocuklar için

6.Bölümün sonu
@12.Adam @Angelica @xemrexxx @Dosi
@serhatt @xemrexxx @RüzgarGülü

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Angelica

RüzgarGülü

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,539
Puanı
561
Çocuklar o kadar sene hazırlandı bir sınava girecek belki hayatlarının sınavı onda da geldin perilerle yok ettin @Keith Long bu ne biçim dizi travma yarattın. Eskiden OKS Anneleri vardı TV de onu hatırladım :D

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,694
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Çocuklar o kadar sene hazırlandı bir sınava girecek belki hayatlarının sınavı onda da geldin perilerle yok ettin @Keith Long bu ne biçim dizi travma yarattın. Eskiden OKS Anneleri vardı TV de onu hatırladım :D
Melike perinin işi
Emir ile Betül evlendi diye
Melike hem Betülün ikiz kardeşi Hem Emir’e aşık Melike oyüzden yaptı bu sihri @RüzgarGülü

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,694
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Vay be daha gençsin. Önün uzun daha belki bir gün senaryonu sahneye taşırlar.
İrlanda’da yayınlanabilir @RüzgarGülü
------

Ah ben sana kıyamam çok geçmiş olsun
Sokağın polislerinin konusu insanları çöp şiş yapan çeteydi
@Yakamoz-Asi dedi saat 00.00 da yayınlanmalı diye
birde üstüne Fenerbahçe beraberliği Samsuna karşı evde sinirden bomba gibi patladım @Angelica
------

@RüzgarGülü