‘8. Gün’ Final Yapıyor!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,219
Puanı
1,061
@MasacRE-'nin iddia ettiği gibi Turuncu Dikdörtgen'e bela okumayacağım çünkü o kanalı sevmemek için sevdiğim bir dizinin erken final yapmasına gerek yok. :A Gülizar meselesinde Mavi Top'a kızmamın nedeni reytinglerin pek kötü olmaması ve 13'e az kala bitmesiydi ama bu dizi geçen hafta 2 reytingin bile altına düşünce 10. bölümü görmesinin bile zorlaştığını anlamıştım.

Sina Koloğlu yazısında ATV sahip çıkacak demişti ama bu tür duyumlar hiçbir zaman doğru çıkmıyor. Hem nereye kadar çıkabilirdi ki? Sadece kararın bu kadar erken alınmasını beklemiyordum. Ve en azından '8. Gün 8. bölümü göremedi' tarzı yorumların önüne geçmek için iki bölüm daha verilmesini istiyordum. Zaten ATV'nin elinde başka dizi de yok filmle geçiştirmek yerine bu imkanı verseydi bari. Günü değiştirilebilirdi mesela ama hiçbir çaba göstermeden bu kararı almak çok acımasızca.

Günü sıkıntılıydı kabul ediyorum ama en büyük sorun kanaldaydı. Kırgın Çiçekler, Kanatsız Kuşlar, Sen Anlat Karadeniz, Aşk ve Mavi, Cennet'in Gözyaşları gibi 3. sınıf diziler izleyen bir izleyici kitlesine fazla geleceği belliydi. Keşke Star veya Show'da olsaydı. Bu yüzden kanaldan çok Ay Yapım'a kızgınım.

Ve tabii bu güzelim kadroya çok yazık oldu. Burcu Biricik'in Hayat Şarkısı'ndan sonraki projesinin sadece 6 bölüm sürmesine mi üzüleyim yoksa Buğra Gülsoy'la uyumlarını daha fazla göremeyecek olmaya mı. Kısacası içimizde kalan çok şey olacak, umarım güzel bir şekilde bağlamayı başarırlar ve bir de ona üzülmeyiz. Panel izleyicilerine Elma'lı dizilerle iyi seyirler, ben bu diziyi tercih ettiğim için gayet memnunum. :)

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,876
Puanı
1,061
Ay Yapım ve ATV dizi tutturamıyor artık, geçin bu işleri. 8. Gün, BŞAG, Analar ve Anneler, Al Yazmalım, Son bunların örnekleri. Kara Para Aşk da 1 reytingle final yapmıştı, zorlama devam etti. Bi Karadayı tuttu, Ezel de zaten Show'dan geçmişti. Bir daha yapmasın ATV böyle diziler, gitsin NTC Medya ile çalışsın. :A

Neyse Ay Yapım ve Kanal D artık dizi çekebilir, anladı ATV'den hayır gelmeyeceğini. Çöküşünü ancak D kurtarır. :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,678
Puanı
1,060
Bu konuda Atv'yi suçlamıyorum.
6 bölümlük kaliteli mini bir dizi izlemiş olacağız.
Final kararını bence yapımcı vermiştir. Gün değişikliği denenmeliydi.
Atv' de iki boş gün vardı ve bence yapımcı kendisi Pazartesiyi tercih etmiştir. Yanlış gün kurbanı olacağı belliydi. 2 tane benzer tarzda diziye 3. dizi olarak ve geç gelmiş olarak dezavantaj olduğunu biliyorduk.
Ben kısa ve kaliteli dizileri tercih ederim. 13 bölüm olsaydı keşke ama demekki yapımcı böyle uygun gördü.
@MEnes @Forumdash

Atv de de suç var canım gün değişikliğine gitmeliydi kanal sanırım yapımcı gün değişikliği istemiş ama kanal ısrarla Pazartesi olacak demiş inad ederlerse dizinin sonu bulur işte

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
Aaa ben @Forumdash beye demiştim ayoll Haberin Cumartesi çıkıcağını bile :A :A :A @kerem @Yiğitt @Aserat @MasacRE- @serhatt

76rZna.png

bBdRX0.png

Bu konuda Atv'yi suçlamıyorum.
6 bölümlük kaliteli mini bir dizi izlemiş olacağız.
Final kararını bence yapımcı vermiştir. Gün değişikliği denenmeliydi.
Atv' de iki boş gün vardı ve bence yapımcı kendisi Pazartesiyi tercih etmiştir. Yanlış gün kurbanı olacağı belliydi. 2 tane benzer tarzda diziye 3. dizi olarak ve geç gelmiş olarak dezavantaj olduğunu biliyorduk.
Ben kısa ve kaliteli dizileri tercih ederim. 13 bölüm olsaydı keşke ama demekki yapımcı böyle uygun gördü.
@MEnes @Forumdash

Hepsi @Aserat'in gudubetliğindendir:A Onca kere dedim cuma olsun. Bomboş gün diye ama dinleyen kim? AvM kaç alıyor?

AB'de 30lara kadar düşen KK'yı bitirmeyen kanal yönetimine de bişey demiyorum artık :T:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Hepsi @Aserat'in gudubetliğindendir:A Onca kere dedim cuma olsun. Bomboş gün diye ama dinleyen kim? AvM kaç alıyor?

AB'de 30lara kadar düşen KK'yı bitirmeyen kanal yönetimine de bişey demiyorum artık :T:
AvM daha yeni 2 haftadır düşük ama yine iyi, 5 küsür. 8. gün başlarken reytingi 7-8 arasıydı.
Asıl 8. gün perşembe iyi giderdi. Avluda yoktu, alırdı daha iyi oran.

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,685
Puanı
1,061
Ay Yapım ve ATV dizi tutturamıyor artık, geçin bu işleri. 8. Gün, BŞAG, Analar ve Anneler, Al Yazmalım, Son bunların örnekleri. Kara Para Aşk da 1 reytingle final yapmıştı, zorlama devam etti. Bi Karadayı tuttu, Ezel de zaten Show'dan geçmişti. Bir daha yapmasın ATV böyle diziler, gitsin NTC Medya ile çalışsın. :A

Neyse Ay Yapım ve Kanal D artık dizi çekebilir, anladı ATV'den hayır gelmeyeceğini. Çöküşünü ancak D kurtarır. :A
Show, Star ve Puhu TV bize yetiyor mavi renkle kaliteyi bozmak istemiyoruz :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Allah belanı versin turuncu dikdörtgen. Allah belanı versin turuncu dikdörtgen. Allah belanı versin turuncu dikdörtgen. Allah belanı versin turuncu dikdörtgen. Allah belanı versin turuncu dikdörtgen. Allah belanı versin turuncu dikdörtgen. Allah belanı versin turuncu dikdörtgen. Allah belanı versin turuncu dikdörtgen. Allah belanı versin turuncu dikdörtgen. Allah belanı versin turuncu dikdörtgen. Allah belanı versin turuncu dikdörtgen.

Hayat sarkisinin laneti sürüyor:A ayni mesajda hem @Aserat a hem @Yiğitt e laf attim resmen markaligimi konusturmsum yine :A @Çiğdem- @xBUGRAx @Forumdash @Dosi @serhatt @kerem
Etiketsiz haliyle geçmiş MasacRE seni güldürüde :A :A