Şu An Ne Düşünüyorsun?

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Hahahah :F harbiden :F
Dur kivirayim :A 'Zeynep Bastık'in Felaket' şarkısını ne güzel seslendirdiğini düşünüyorum'

Nedense video yerine yazı paylaştım. başıma gelecekleri bildim herhalde :F
O şarkıyı severim bu arada. :A
Sonunda zevkimiz kavuştu. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
O şarkıyı severim bu arada. :A
Sonunda zevkimiz kavuştu. :A
Türkçe şarkıda zevkimiz iyi oluyor genelde. yabancida ayrı düşüyoruz :A
Bergen - Sen Affetsen Ben Affetmem en sevdiğim sarkilardan biri. Şansına o hafta oy vermeyi bırakmıştım :F

• Güldürdün
Reactions: Ahmed

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Türkçe şarkıda zevkimiz iyi oluyor genelde. yabancida ayrı düşüyoruz :A
Bergen - Sen Affetsen Ben Affetmem en sevdiğin sarkilardan biri. Şansına o hafta oy vermeyi bırakmıştım :F
Bu hafta umarım en az 5 vermişsindir, yarın en merak etdiğim oylardan. :A Etiket yağmuruna hazır ol. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Bu çok iyiymiş, eski ama ben yeni izledim. :A Mert-e düşmeye devam. :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Blu TV dondurduğum aboneliğimi geri açtım, içinde dolanınca biraz hayal kırıklığı yaşadım ve kendilerine azarlar nitelikte bir mail attım. :A @xBUGRAx @Özgür @serhatt @alperuz @Çiğdem @Forumdash @bazinga @Harunnn60 @MasacRE @Maskeli Fedai @Tolstoyevski @Aserat

"Merhabalar, ben Blu TV'yi uzun zamandır kullanıyorum ama fazlaca da hesabımı donduruyorum. Çünkü Film ve drama dizisi olarak içeriğiniz oldukça güzel olsa da yabancı komedi dizileri olarak bir o kadar zayıf; Mom, Big Bang Theory, FRIENDS vs. ya da Pretty Little Liars, Gossip Girl tarzı gençlik dizilerinin eklenmesi gerekiyor. Bu şekilde sadece takip ettiğim birkaç dizinin sezonu eklendiğinde, aboneliğimi geri açtığım bir platform olarak kalacak. Umarım içerik geliştirme anlamında mesajım dikkate alınır, Netflix'tense yerli Blu TV'nin daha çok tercih edilmesi sevindirir. :)"

Ekleme, cevap da gelmiş. :A

"Merhaba ,

Öncelikle BluTV'ye olan ilginiz için çok teşekkür ederiz:) Siz değerli kullanıcılarımızın önerileri bizler için çok değerli.

İçerik ekibimize talebinizi iletiyor olacağız."

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Blu TV dondurduğum aboneliğimi geri açtım, içinde dolanınca biraz hayal kırıklığı yaşadım ve kendilerine azarlar nitelikte bir mail attım. :A @xBUGRAx @Özgür @serhatt @alperuz @Çiğdem @Forumdash @bazinga @Harunnn60 @MasacRE @Maskeli Fedai @Tolstoyevski

"Merhabalar, ben Blu TV'yi uzun zamandır kullanıyorum ama fazlaca da hesabımı donduruyorum. Çünkü Film ve drama dizisi olarak içeriğiniz oldukça güzel olsa da yabancı komedi dizileri olarak bir o kadar zayıf; Mom, Big Bang Theory, FRIENDS vs. ya da Pretty Little Liars, Gossip Girl tarzı gençlik dizilerinin eklenmesi gerekiyor. Bu şekilde sadece takip ettiğim birkaç dizinin sezonu eklendiğinde, aboneliğimi geri açtığım bir platform olarak kalacak. Umarım içerik geliştirme anlamında mesajım dikkate alınır, Netflix'tense yerli Blu TV'nin daha çok tercih edilmesi sevindirir. :)"
20 lira vermeye değecek bir içerikleri yok gerçekten. İyi yazmışsın. :A

• Güldürdün
Reactions: mrt-06

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Blu TV dondurduğum aboneliğimi geri açtım, içinde dolanınca biraz hayal kırıklığı yaşadım ve kendilerine azarlar nitelikte bir mail attım. :A @xBUGRAx @Özgür @serhatt @alperuz @Çiğdem @Forumdash @bazinga @Harunnn60 @MasacRE @Maskeli Fedai @Tolstoyevski

Ekleme, cevap da gelmiş. :A

"Merhaba ,

Öncelikle BluTV'ye olan ilginiz için çok teşekkür ederiz:) Siz değerli kullanıcılarımızın önerileri bizler için çok değerli.

İçerik ekibimize talebinizi iletiyor olacağız."
TWD izleriz @MasacRE @Harunnn60 :F :F :F

• Güldürdün
Reactions: MasacRE and mrt-06

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

mrt-06

Süper Mod.