Şu An Ne Düşünüyorsun?

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,159
Puanı
1,061
Bir hafta daha biter. Ne bir adım ileri gidebildik, ne olanlar bizi mutlu etti. Hayat, taşlar koymayı seviyor, onu birkez daha anladık bu hafta.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,593
Puanı
1,061
@Angelica ikincisini at esas bombayı sona sakladım. :A

Estetik değil makyajını yapamamışlar ebrunun ondan :D
------

İşte geldi @xemrexxx :A

Böyleleri benim cemiyetimden olamaz. :A

Hayatımı ve bu son 4 haftamı düşünüyordum. Hani bazen TV de film izlersin, akşamın tadını çıkarırsın ve her şey güzeldir. Sonra pat diye elektrik kesilir ve olaylar zincirinin sonu gelmez. Koltuğundan kalkarken dizini çarparsın, karanlıkta yürürken sivri bir şeye basarsın, sonra yer kaygandır, kayar düşer kafanı çarparsın falan. Hayat da böyle işte. Üst üste gelir her şey. Başladı mı, durmaz. Önce elemanın ayrılır gider işler sana kalır. Ertesi gün annen kazayla düşer parmağını kırar, ameliyat olmak zorunda kalır. Ofisteki yıl sonu işleri yetmezmiş gibi, yıl başlar başlamaz şirket sahibi sebepsiz patronunu kovar o işlerde sana kalır. Tam buna da şükür eyvallah dersin, yeni patronun gelen gideni aratır misali lavuğun biri çıkar, yüzde bir olan ümidini eksi bir yapar.

Yani kısaca.. hayat en usta hırsızdır..

Allah yardımcın olsun...
Gençken @Angelica ve @Dosi yani 20.yüzyılın sonları 21.yüzyılın başı gibi :A

@Alos @The_Erinch @DarkLegenD @Zeyno

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,593
Puanı
1,061
Ne güzel susuyordun sen yaa :A
@serhatt da kameralara yakalanmış :A
Screenshot_20230223_171429_com.instagram.android.jpg

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,593
Puanı
1,061

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,159
Puanı
1,061
Sizede oluyor mu bilmiyorum ama son zamanlarda nedense çok şey bana çok garip gelir oldu. Millet bu kadar mı değişti, bu kadar mı düşüncesiz oldu diyorum hep. Normal olanı beklerken, aslında tam tersi olur oldu. Ben mi yanlışım diye şüphe etmeye başladım. Dünyadaki doğru mu değişiyor, yoksa millet bu kadar cahil mi kaldı...

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Başarılı bir analiz. Bu analizi yapanın @MEnes olduğunu düşünüyorum, kullanılan kelimelerin sofistikesinden bu kanıya vardım… @Maskeli Fedai @MasacRE
Bu çok net @MEnes ya. O sapıklığını bu tarz süslü cümlelerle yapmayı sever. Tam bir şovmendir :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,593
Puanı
1,061
"Peki hiç anal denedin mi?" sorusu bekledim...

Başarılı bir analiz. Bu analizi yapanın @MEnes olduğunu düşünüyorum, kullanılan kelimelerin sofistikesinden bu kanıya vardım… @Maskeli Fedai @MasacRE

Beni düşünmen için ne tür cümleler kullanmalıyım?..
@MEnes @MasacRE @Maskeli Fedai

Bu çok net @MEnes ya. O sapıklığını bu tarz süslü cümlelerle yapmayı sever. Tam bir şovmendir :A
@Maskeli Fedai ortada yok bu masaya 4.olmuş olabilir :X

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
İftiranın da bu kadarı... Ben o analizlerimi ve süslü cümlelerimi böyle konularda kullanır mıyım hiç canım yoldaşlarım... Ben sadece SANAT için yaparım bunu... Gerçek SANAT... @Maskeli Fedai

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
İftiranın da bu kadarı... Ben o analizlerimi ve süslü cümlelerimi böyle konularda kullanır mıyım hiç canım yoldaşlarım... Ben sadece SANAT için yaparım bunu... Gerçek SANAT... @Maskeli Fedai
Hadi hadi yeme bizi. O süslü cümlelerini kimler için kullandığını en iyi biz biliriz biz :A @Sherlock

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and MEnes