Şu An Ne Düşünüyorsun?

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Yarına Pazartesi...Çokkk derin düşünceleri içindeyimmmm :T::T:
Pazartesileri ben de sevmem haftanın ilk iş günü diye ama bu hafta okullar tatil. Yarın garanti evdeyim, diğer günler tatil olacakmıyım şimdilik belirsiz (toplantı, planlama vs haftası)
Korkum tüm hafta tatil olursam çalışmak zor gelecek :A alışmıştım iş temposuna ama ara verince sanki soğuyacak gibiyim :A

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Pazartesileri ben de sevmem haftanın ilk iş günü diye ama bu hafta okullar tatil. Yarın garanti evdeyim, diğer günler tatil olacakmıyım şimdilik belirsiz.
Korkum tüm hafta tatil olursam çalışmak zor gelecek :A alılmıştım iş temposuna ama ara verince sanki soğuyacak gibiyim :A
Her zaman bir sendromum vardır. Pazartesileri dönüşler zor gelir..Çalışanlar daha iyi anlar.
Pazartesileri birde banka herzaman yoğun olur... 2 gün kapalı olunca özlüyorlar ki bu sefer 3.5 gün kapalıydık..

Ama pazarteside bitti mi hafta bitiyor diyorum.

• Beğendim
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Her zaman bir sendromum vardır. Pazartesileri dönüşler zor gelir..Çalışanlar daha iyi anlar.
Pazartesileri birde banka herzaman yoğun olur... 2 gün kapalı olunca özlüyorlar ki bu sefer 3.5 gün kapalıydık..

Ama pazarteside bitti mi hafta bitiyor diyorum.
Pazartesileri en erken kalktığım gün, bununda etkisi var. Hele bazen alarm öncesi iş yerinden mesaj trafiği olunca uykum biraz daha bölünüyor :S
Cumartesileri de katıldığım bir organizasyon var yine erken kalkıp çıktığım bir gün. Bir tek Pazar günleri geç kalkıp tembellik yapıyorum.
Şimdilik %100 çalışıyorum ama zamanla onu azaltmayı planlıyorum. İkinci yarıda yaparım belki. Şimdilik çok çalışmaya ihtiyacım var :A

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,089
Puanı
1,061
Selin ablamın kadınlık kariyerine çok sonradan başlayıp @Çiğdem @Dosi @Angelica ve @Zeyno yu sollaması kaç puan :A :A tam @serhatt ve @xBUGRAx in hayali :A @Tolstoyevski @DarkLegenD @Maskeli Fedai @MasacRE @The_Erinch @Forumdash @ozmoturk @Emre Ozansoy @EmreCan @cookies @slhttnmtl @Özgür @Mircan Saye
Screenshot_20211101_091200.jpg