Şu An Hangi Şarkıyı Dinliyorsunuz? 🎧🎶🎵

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan bazinga
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Sözlerini anlamadim ama sonuna kadar dinledim şarkı modu yükseltiyor direk. Senin sayende bende dinledim teşekürler :D

Aslında şarkı ile gönderme mi yapılır diye girmiştim konuya :D
Benim şarkılarımda gönderme yok. Zaten Türkçe şarkı paylaşsam o an dinlediğimden paylaşmama rağmen altında mana aralamasınlar diye bende çok sevdiğim Helena’nın şarkılarını paylaşıyorum.
Klip paylaşayım da düz sohbete dönmesin :A

• Güldürdün
Reactions: RüzgarGülü
Benim şarkılarımda gönderme yok. Zaten Türkçe şarkı paylaşsam o an dinlediğimden paylaşmama rağmen altında mana aralamasınlar diye bende çok sevdiğim Helena’nın şarkılarını paylaşıyorum.
Klip paylaşayım da düz sohbete dönmesin :A
Çok çok ilginç ama iyi taktikmis. Eskiden anlamlı sözler ve şuan ne düşünüyorsun konularında gönderme yapardık :F
------

• Güldürdün
Reactions: Dosi
Çok çok ilginç ama iyi taktikmis. Eskiden anlamlı sözler ve şuan ne düşünüyorsun konularında gönderme yapardık :F
Anlamlı cümleler kısmına bile günümüzün atasözlerini paylaşıyorum. Onda da mana aranmasın lütfen ama bir iki kere normal bir paylaşım yaptım. Sanki gönderme olmuş gibi yanlış bir zamanlamaya denk gelmişti :A

En azından yaz sonrası olan hiç bir şarkı ve söz gönderme içermiyor :A

Bugün modum iyi.
Mod yükselten şarkıları paylaşmaya devam :A

• Güldürdün
Anlamlı cümleler kısmına bile günümüzün atasözlerini paylaşıyorum. Onda da mana aranmasın lütfen ama bir iki kere normal bir paylaşım yaptım. Sanki gönderme olmuş gibi yanlış bir zamanlamaya denk gelmişti :A

En azından yaz sonrası olan hiç bir şarkı ve söz gönderme içermiyor :A

Bugün modum iyi.
Mod yükselten şarkıları paylaşmaya devam :A
Modunun yüksek olması hoşuma gitti. Fener maçından sonra Twitter ve FB konusuna girmemek de beni soguttu yoksa Fenere çok kızgınım :D

• Güldürdün
Reactions: Dosi
Modunun yüksek olması hoşuma gitti. Fener maçından sonra Twitter ve FB konusuna girmemek de beni soguttu yoksa Fenere çok kızgınım :D

Fenerbahçeli olmama rağmen en ufak bir mod düşüklüğü olmadı bende.
Ben olumsuz şeylerin bile goygoyunu yapıyorum. Hayat böyle daha güzel :Z

• Güldürdün

Yaprak Dökümü'nün Kanal D'de haftaiçi her gün 11.00'de yayınlanacağı haberini görünce diziye olan aşkım ve özlemim depreşti 🥹 Yıl 2024, Yaprak Dökümü başlayalı 18, biteli 14 yıl oldu. Ama öyle büyük bir damga vurdu ki Türk dizi tarihine. Efsaneleşti. Unutulmazlar arasında adını altın harflerle yazdırdı.
Hâla yayınlanıyor, hâla izleniyor. Ben de yayınlandığı dönemde her bölümünü pür dikkat izlerdim.. En favori dizimdi. Hâla da öyle. Bendeki yeri çok başka ❤️ Kaç kere baştan sona izleyip bitirdiğimi unuttum artık :bhr:

Toygar Işıklı'nın Yaprak Dökümü için yaptığı sözlü veya sözsüz bütün eserlerini çok seviyorum. Hepsine bayılıyorum. Ama bu şarkı.. Ah bu şarkı.. Bu şarkıyı ne zaman duysam veya dinlesem tüylerim diken diken oluyor..

Ne günlerdi be... Çok güzeldi.. Bir daha geri gelmeyecek o güzel günlere selam olsun 🌹❤️

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Yakamoz-Asi