Şu An İndirimde Ne Var? (Popüler Sıcak Fırsatlar) 🔥 📉

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Utanmasam koydukları 20 limitin tamamını değerlendirecektim ama 8 paketle yetindim. :A
Kasada arkamızda bir adam vardı neredeyse arabayı çikolatalarla doldurmuştu, kasiyer de limit olduğunu söyledi benim de öyle haberim oldu. :A Adam bakkalmış toplu alım yapmaya gelmiş. :A

Bence 8 paket gayet yeterli ya iyi yapmışsın. :A

• Güldürdün
Reactions: bazinga

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Kasada arkamızda bir adam vardı neredeyse arabayı çikolatalarla doldurmuştu, kasiyer de limit olduğunu söyledi benim de öyle haberim oldu. :A Adam bakkalmış toplu alım yapmaya gelmiş. :A

Bence 8 paket gayet yeterli ya iyi yapmışsın. :A
O limitleri yapmaları çok mantıklı. Yoksa çakal bakkallar 3 liraya alıp 5-6 liraya satacaklar. :A

Damak'lar falan bitmeye başlamıştı ben baktığımda da şimdiye temizlenmiş olabilir pek çok çeşit. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Nasıl oluyor bu FastPay ödemesi hiç kullanmadım o tip uygulamalar. Zaten kartımda temassız özelliği de yok ilkel insanlar gibi şifre girerek ödeme yapıyorum. :A
Kullandığın kartlardan birisini kaydediyorsun uygulamaya, sonra uygulamanın direkt ana ekranında yer alan "QR ile öde" seçeneği ile temassız bir şekilde ödemeni gerçekleştiriyorsun kasada. :A DenizBank'a ait bir kartın varsa çok daha kolay oluyor kaydetmesi falan. :A

Hem korona riskini de azaltıyor, gerçi senin pek öyle bir derdin kalmadı artık ama olsun her türlü daha hijyenik bir yöntem. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
O limitleri yapmaları çok mantıklı. Yoksa çakal bakkallar 3 liraya alıp 5-6 liraya satacaklar. :A

Damak'lar falan bitmeye başlamıştı ben baktığımda da şimdiye temizlenmiş olabilir pek çok çeşit. :A
Aynen öyle kendilerini kurnaz zannedenler için iyi olmuş ama farklı zaman dilimlerinde de gidip alırlar kesin. :A

Damak az kalmıştı bizim burada da annem ne bulduysa aldı Torku falan. :F

• Güldürdün

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Kullandığın kartlardan birisini kaydediyorsun uygulamaya, sonra uygulamanın direkt ana ekranında yer alan "QR ile öde" seçeneği ile temassız bir şekilde ödemeni gerçekleştiriyorsun kasada. :A DenizBank'a ait bir kartın varsa çok daha kolay oluyor kaydetmesi falan. :A

Hem korona riskini de azaltıyor, gerçi senin pek öyle bir derdin kalmadı artık ama olsun her türlü daha hijyenik bir yöntem. :A
Kullanayım o zaman ben de ya, temassız kart almakla uğraşmaktan daha mantıklı ve daha hijyenik dediğin gibi. :A

Aynen öyle kendilerini kurnaz zannedenler için iyi olmuş ama farklı zaman dilimlerinde de gidip alırlar kesin. :A

Damak az kalmıştı bizim burada da annem ne bulduysa aldı Torku falan. :F
Evet ayrı zamanlarda gitme konusu ayrı bir şey. :A Karta göre mi acaba limit kartsız alınabiliyorsa dediğin gibi kılık değiştirip falan gidebilirler. :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Kullanayım o zaman ben de ya, temassız kart almakla uğraşmaktan daha mantıklı ve daha hijyenik dediğin gibi. :A
Kesin kullan ama temassız kart da al bence artık. :A Zaten bildiğim kadarıyla adresine gönderiyorlar kartının temassız özelliğinin bulunduğu versiyonunu, ekstra bir çaba harcamana gerek kalmıyor. :A

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Kesin kullan ama temassız kart da al bence artık. :A Zaten bildiğim kadarıyla adresine gönderiyorlar kartının temassız özelliğinin bulunduğu versiyonunu, ekstra bir çaba harcamana gerek kalmıyor. :A
Uygulamadan baktım yapamayınca uğraşmadım. :A Galiba kredi kartı gerekiyor. Ben banka kartı kullanmayı tercih ediyorum alışverişler için. :D

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Benim elimde olsa maaş konusu keşke. Ama ortalık çok düşük maaş veren patronlarla dolu. :(
İşin şakası bir yana haklısın maalesef, kuzenim de yeni başladı mühendis olarak 2600 alıyor. :(

Ben şimdi YLSY için çabalıyorum eğer başarabilirsem devlet yurtdışına gönderiyor yüksek lisans yapıyorsun sonra burada işin hazır oluyor.

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Geçen @bazinga sana bahsetmiştim bu telefondan.. Katlanabilir Samsung Galaxy Z Flip şok indirime girmiş. :Z

Hepsiburada'da 16.999,99TL'den 7.999,99TL'ye düşmüş. :A

1611484459650.png

• Güldürdün

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
  • Güldürdün
Reactions: mrt-06

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Geçen @bazinga sana bahsetmiştim bu telefondan.. Katlanabilir Samsung Galaxy Z Flip şok indirime girmiş. :Z

Hepsiburada'da 16.999,99TL'den 7.999,99TL'ye düşmüş. :A

Ekli dosyayı görüntüle 98285
Tam fiyatı ne kadar çok düşmüş diyecektim ki aklıma Galaxy Z Fold2'nin (19,999,00 TL tam olarak. :A) ve S21'in çıkmış olduğu geldi. :A

Şaka bir yana yine de çok sert düşmüş fiyatı, Android işletim sistemli telefonlar çok daha hızlı değer kaybediyor ve asla değişmiyor bu durum. Çok sık model çıkmasıyla ve alternatifin çok olmasıyla da doğrudan bağlantılı tabii. :D

• Harika

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710
  • Beğendim