Şu An İndirimde Ne Var? (Popüler Sıcak Fırsatlar) 🔥 📉

Acılı derken o resimdeki paprikayı demiyorsun inş :A O çok hafif kalıyor ve evet çok güzel :X

Meksikalıyla konuşuyorsun suan :A
:X
d94d7d16-2084-4af2-b6c4-e2b0f2420815_1.c49048b70736ca18a9c74e36ae07f63f.jpeg

Ben bizim yalının köşesindeki organik marketten alışveriş yapıyorum,bizim markette ki indirimli ürünleri bile kanınızı satsanız alamazsınız :A

Boynerin kelebek indirimi güzel oluyor tün giyimi kelebekler alıyorum. 120 liraya levis pantolon yine Nike ayakkabı alabiliyorum güzel oluyor. Birde morhiponun indirimli ürünleri oluyor mağazalarda görüp deneyip alıyorum beden bulamazsam netten uygun fiyata sipariş edip birebir değiştiriyorum boynerde. Güzel oluyor :X

@mrt-06 A101'den geliyorum haberler güzel. Tadelle'nin maksi boyuna indirim gelmiş. 1.75 olmuş. :Z 8 tane kaptım hemen. Daha olsaydı daha alırdım muhtemelen. :A

Diğer marketlerde küçük boyu bile 2 TL ve zaten son zamlardan sonra çoğu çikolata 1.50 TL civarı. Bu fiyata Tadelle Maksi kaçmaz. :Z

@mrt-06 A101'den geliyorum haberler güzel. Tadelle'nin maksi boyuna indirim gelmiş. 1.75 olmuş. :Z 8 tane kaptım hemen. Daha olsaydı daha alırdım muhtemelen. :A

Diğer marketlerde küçük boyu bile 2 TL ve zaten son zamlardan sonra çoğu çikolata 1.50 TL civarı. Bu fiyata Tadelle Maksi kaçmaz. :Z
Yaaa buradaki A101 kapandı.Mesajı daha önce görseydim keşke dışardaydım.:/

Kaç gün devam ediyor acaba.:A

1-7 Eylül arası diyordu ben ilk gününde denk gelmişim ama marketi sıfırladım işte getirmezlerse başka anlamı kalmadı. :A
Anneme de BİM'den mesaj gelmiş yarın çılgın indirim varmış sanırım fiyat yükseltmeden önce son indirimler. Depolamak lazım iyi yapmışsın. :A

Dimes 3 hafta içinde 3.25'ten 4.50 Liraya fırladı. Tamek ise şu an +6.50 Lira.

Markalı meyve suları indirime girdiğinde buraya yazılırsa iyi olur.
Meyve sularına ben de çok şaşırıyorum. İnanılmaz zamlandılar. Bir kutu meyve suyu nasıl 6-7 lira olur insan gerçekten hayret ediyor...

Meyve sularına ben de çok şaşırıyorum. İnanılmaz zamlandılar. Bir kutu meyve suyu nasıl 6-7 lira olur insan gerçekten hayret ediyor...
Bizim Denizli'nin Zafer Gazozu da uçtu. 2 LT 5.15 Lira. Keşke meyve suları ile gazlı içeceklerin fiyatları yer değiştirse.