Gain Şahsiyet - Dizi Yorumları

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
çok fazla türk dizisi izliyorum. Bu diziyi yazın izleyebilirim. Beklediğim düzeyde iyi yorumları almadım.

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
@Sherlock diziyi 10 üzerinden puanlar mısın? Puanlarken yabancı dizileri de göz önüne getirmeni rica ediyorum. Ona göre listeme alacağım. Ayrıca sadece Haluk Bilginer için başlamayı düşünüyorum.
İlk 3 bölüm itibarıyla 7.5 - 8 bandında gider yabancı dizileri de göz önüne katarsak. Çekim kalitesi müthiş bunu izlerken hissediyorsun. Renk tonu çok iyi ayarlanmış dizinin. Yabancı dizi izliyor hissi veriyor. Zaten oyunculuklar desen Haluk Bilginer'i izlemek bile sadece yetiyor. 60 dakikanın yarısından çoğunda o var. Diziyi izlemek için başlı başına bir sebep. Ve bol gizemli, bilinmeyenli, sürükleyici bir senaryo var. Merakla 4. bölümü bekliyorum düşün 10 günden çok oldu izleyeli. 4. bölümle ilgili bir haber gelse de artık izlesem diyorum, o moddayım yani. Kesinlikle listene al ve 3 bölümü bir günde tüket gitsin. :)

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
İlk 3 bölüm itibarıyla 7.5 - 8 bandında gider yabancı dizileri de göz önüne katarsak. Çekim kalitesi müthiş bunu izlerken hissediyorsun. Renk tonu çok iyi ayarlanmış dizinin. Yabancı dizi izliyor hissi veriyor. Zaten oyunculuklar desen Haluk Bilginer'i izlemek bile sadece yetiyor. 60 dakikanın yarısından çoğunda o var. Diziyi izlemek için başlı başına bir sebep. Ve bol gizemli, bilinmeyenli, sürükleyici bir senaryo var. Merakla 4. bölümü bekliyorum düşün 10 günden çok oldu izleyeli. 4. bölümle ilgili bir haber gelse de artık izlesem diyorum, o moddayım yani. Kesinlikle listene al ve 3 bölümü bir günde tüket gitsin. :)
Sana sorsaydım 3 paragraf yazardın galiba. Teşekkürler canım, senin zevkine güveniyorum. Ya da vazgeçtim, avatarından dolayı güvenmiyorum ahahaha.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İşte bu :Z 3.bölümü izlemişsin bi çırpıda:X Dip'i de izlermiyiz bu cuma? @destere

harikasın tek günde üç bölüm birden tüketmişsin :)
asansör sahnesinden bahsetmen iyi oldu orda haluk bilginerin söylediği bir söz vardı çok gülmüştüm :)
tembelliğinden ölümü seçtin diyordu asansöre binecek ne vardı merdivenden inseydin ya :)
Süre olarak 3 bölüm 2.bucuk saat gibi yanı 1 türk dizisi süresi ediyor :F

Haluk Bilginerin daha aklıma gelmeyen vardı yine sahneleri yanı diziyi zaten o olmasa götüremezdim gibi :A

Aaa yok ayoll Başka netten Türk dizisi bakmıcam Türk dizileri yabancı dizi gibi değil ölçüsünü kaçırmamak lazım siz yabancı dizi bulun ben bulamadım vlla :A :A :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
@Sherlock diziyi 10 üzerinden puanlar mısın? Puanlarken yabancı dizileri de göz önüne getirmeni rica ediyorum. Ona göre listeme alacağım. Ayrıca sadece Haluk Bilginer için başlamayı düşünüyorum.

İlk üç bölüme ortalama 7.5-8 puan verirdim. Bu puanı vermemin sebepleri Haluk Bilginer’in muhteşem oyunculuk performansı, oldukça başarılı bulduğum çekim tekniği ve görüntü kalitesi, kullanılan renk tonunun muazzamlığı ve senaryonun gizemli bir havasının olması. İlk üç bölümün temposu biraz düşük ama yukarıda saydığım sebeplerden dolayı bunu hissettirmiyor fazla dizi. Başlamanı öneririm yani.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
İlk üç bölüme ortalama 7.5-8 puan verirdim. Bu puanı vermemin sebepleri Haluk Bilginer’in muhteşem oyunculuk performansı, oldukça başarılı bulduğum çekim tekniği ve görüntü kalitesi, kullanılan renk tonunun muazzamlığı ve senaryonun gizemli bir havasının olması. İlk üç bölümün temposu biraz düşük ama yukarıda saydığım sebeplerden dolayı bunu hissettirmiyor fazla dizi. Başlamanı öneririm yani.
@MEnes ten kopya çekmişsin, özgün ol.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,608
Puanı
860
Haluk Bilginer;

giphy.gif

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,583
Puanı
1,061
Süre olarak 3 bölüm 2.bucuk saat gibi yanı 1 türk dizisi süresi ediyor :F

Haluk Bilginerin daha aklıma gelmeyen vardı yine sahneleri yanı diziyi zaten o olmasa götüremezdim gibi :A

Aaa yok ayoll Başka netten Türk dizisi bakmıcam Türk dizileri yabancı dizi gibi değil ölçüsünü kaçırmamak lazım siz yabancı dizi bulun ben bulamadım vlla :A :A :A
:DYaşı çok büyük kabul etmem ben bu be
Metin oglan sizi diziye cagiriyor izlemezseniz @destere örtüyü ceker @Yiğitt le @serhatt atilir:ADZtQpQhW4AIEwbG.jpeg