ATV Şahin Tepesi - Dizi Yorumları

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Fragman yıkılıyor, Mete'nin 5. bölüm sonundaki hareketi ortalığı karıştırıyor. Hiç beklenmedik hareketti. :D

Mete ve Deniz evlenmez tabi, Tuna bir yol bulup çözecektir olayı. Ceylan da şüphelenmeye başladı. Mete ve Tuna konuşurken Cem duydu üvey babasını öldürdüklerini. Cem söylemez kimseye gibi, o da şantaj yapsın. :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ay Yapım dediklerini yutmuş atv'ye öfkeliydiler ama yazık.. tüm herkes tepkili şu an ay yapıma..

Geçip bir de teşekkür etmiş, şaka gibi... @Forumdash

Bölüm harika gidiyor, alışamadan bitiyor ya. :T
Yayın akışına final yazılmadan önce de bitti haberleri cıkmıştı. Ama fanın biri Hilale yazmış DM'den o da cevap yazmiş. Öncesinde karar alınıp fanları mı yatiştirmak istemişler anlamadım. Şuan 100bin tweet atılmış. Fanlarla dalga geçilmiş. Aniden kalksaydı Buğra Gürsoy'un B'den Z'ye teşekkürleri gibi birisi laf sokardı(b)

Ben bölümü pek beğenmedim yaa:( Cem'in sarhoş berduş halleri çekemedim. Son demlerinde biraz daha entrika istiyorum:(

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060
Yayın akışına final yazılmadan önce de bitti haberleri cıkmıştı. Ama fanın biri Hilale yazmış DM'den o da cevap yazmiş. Öncesinde karar alınıp fanları mı yatiştirmak istemişler anlamadım. Şuan 100bin tweet atılmış. Fanlarla dalga geçilmiş. Aniden kalksaydı Buğra Gürsoy'un B'den Z'ye teşekkürleri gibi birisi laf sokardı(b)

Ben bölümü pek beğenmedim yaa:( Cem'in sarhoş berduş halleri çekemedim. Son demlerinde biraz daha entrika istiyorum:(
ben diziyi zaten beğenmedim ilk bölüme şans verdim netten. olmamıştı.. ama ay yapım yuttu ya dediğini pes.. o fan olayı doğru değildir..

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

Bölüm güzel gidiyor bence. Cem'in sarhoş halleri harikaydı, adamın sesi harika. :bhr: Efe ve Verda aşırı hızlı ilerliyor, keşke daha fazla izleyebilseydik ikisini... Çok yakmışlardı kesinlikle. :(

Erkan da Ceylan'a yolu gösterdi. :(

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
ben diziyi zaten beğenmedim ilk bölüme şans verdim netten. olmamıştı.. ama ay yapım yuttu ya dediğini pes.. o fan olayı doğru değildir..
Dizi güzel de olmamiş yanları var. Ben medcezir ile aşkı memnu arası sıkışmış kalmiş. Aşkı memnu tarafını seviyorum :X

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bölüm güzel gidiyor bence. Cem'in sarhoş halleri harikaydı, adamın sesi harika. :bhr: Efe ve Verda aşırı hızlı ilerliyor, keşke daha fazla izleyebilseydik ikisini... Çok yakmışlardı kesinlikle. :(

Erkan da Ceylan'a yolu gösterdi. :(
Tuna & Melek diyorum susuyorum :X