TVen İtiraf Ediyoruz "YAZ" Billy Kane / 74.Bölüm

Canım yeni gördüm mesajını. Herzamanki durumlar
bende şu üsteki cevabı yazmıştım.
Geçen sen senle plan yaptığım deniliyordu, şimdide bu yıl nerdeyse forum ile ilgili tek konu bile konuşmadığım @Tolstoyevski ile yapıyormuşum plan. Senle denilmesi daha inandırıcı

Tols ile muhabbetimizde yoktu aylardır
az sitem etmiş olayım ona buradan bu vesileyle

edit: benim mesaj yine yazılar büyümüş

Keşke bir gün itirafları kimin yaptığını bilsek gerçi 3 maymundan biridir

Keşke bir gün itirafları kimin yaptığını bilsek gerçi 3 maymundan biridir
Ben biliyorum kimlerin yaptığını.
Hele @Tolstoyevski ile olanı 100% eminim

Sözde Dosi'yi umursamazLar ama Dosi ile ilgilide her hafta itiraf geliyor,çok umursadıkları belli

Yok 7 bölüm gelmemiş itiraf
Her hafta geldi

Ben biliyorum kimlerin yaptığını.
Hele @Tolstoyevski ile olanı 100% eminim

Sözde Dosi'yi umursamaLar ama Doai ile ilgilide her hafta itiraf geliyor. Yok 7 bölüm gelmemiş itiraf
Her hafta geldi
İşte popüler olmanın getirdiği sıkıntılar da bu yapacak bir şey yok mesela benle ilgili de her hafta geliyor askerdeyken de geldi
popülerlik kolay kazanılmıyor

Bazı kişilere göre tüm itirafları ben yaptım ama 22 itirafta sadece 3'ü benim bilginiz olsum ve hiç biri bir kadın ile ilgili değil
@denizz19 sekreterya olarak bilgin olsun

Kahretsin forum yönetimine el koyma planımız ansızın sızdırılması sonucu suya düştü, milleti forum meydanlarına davet ediyorlar kaçın kaçın

Bu forumun en dobra kişisi benimde ondan
Yalan yok 3 tane itirafım var ve hiç biri kadınlar ile ilgili değil
Sen mi dobrasın
İtirafların çoğunu inceledim senin yapabileceğin itiraflar az buçuk belli ama kesinlikle en az 1 tane kadınlarımıza laf atmışsındır

Sen mi dobrasın
İtirafların çoğunu inceledim senin yapabileceğin itiraflar az buçuk belli ama kesinlikle en az 1 tane kadınlarımıza laf atmışsındır

Nooop kadınlar ile ilgili hiç itirafım yok. @mrt-06 'dan öğren biraz. Benim hangi itirafları yapacağımı %75 tutturan bir isim

Çok düz insansın demek hiçbir albenili tarafın Yok

Ne alaka. Mrt-06 daha önce benim itiraflarımı gördüğü için daha kolay çözüyor onu demek istedim. Düz olsam bilirdin ve dediğim gibi 3 itirafım var ve hiç biri kadınlar ile ilgili değil. Vadikızını Ciko'ya benzeten vs değilim yada diğer ismi lazım değil okyanus ötesiyle ilgili itirafları ben yapmadım ama şu instagramdan ekledim beni kabul et itirafında yarıldım

O itirafı sahi kim yaptı acaba

Ben sen yaptın diye düşündüm senin belli gizliden ilgin vardır söyleyemiyorsundur Usiye
Şizofren miyim la ben niye kendimle ilgili itiraf yapayım
Sen de Dosi umrumda değil diyorsun ama her kelimen Dosiye çıkıyor tamam bu kadar kıskanma hatunu ya
gerçi sen de haklısın kıskanılmayacak gibi değil ki.

Hayatım ego tatmin vaktiniz mi geldi topluca hayırdır yaa.

O itirafta Usi diyorlar o kim bilmiyorum ben hayali bi karakter sanıyordum sabahtan beri

Neyse muhabbet amacından saptı yine seninle konuşunca. Ben yapmadım yukarıda mesajlarınızı okudum yok kimin yaptığı belli vs ben değilim bilgin olsun. 3 itirafım var biri sana biri yalancı çobana biride nick değiştiren birine ismi lazım değil

Tamam gidebilirsin şimdi itirafları nasıl aldım ağzından ama