İrem Derici'den Evde Sıkılanlara Öneri! DM'den Yürüyün...

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
İki değil, yaklaşık dört yıl önce atılmış bu mesaj. Üşenmedim, eski konumu buldum, oradan da o mesajı. Yalnız içeride değil, dışarıda izliyor diziyi. Espri farklıymış. :A
@eskici nin espri kabiliyeti çok ayrı bir boyutta ya, ben o kadarını düşünemedim :A

• Güldürdün
Reactions: eskici

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
@eskici nin espri kabiliyeti çok ayrı bir boyutta ya, ben o kadarını düşünemedim :A

Bu arada efsane yorumun linki bu konuda ama "olmamış" demelerimiz kalmamış konuda. :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Bu arada efsane yorumun linki bu konuda ama "olmamış" demelerimiz kalmamış konuda. :A
Sıfırlandı onlar hep. Keşke ss alsaymışız :D

• Güldürdün
Reactions: Araf

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
İki değil, yaklaşık dört yıl önce atılmış bu mesaj. Üşenmedim, eski konumu buldum, oradan da o mesajı. Yalnız içeride değil, dışarıda izliyor diziyi. Espri farklıymış. :A
Senin Arslan Bey olduğunu bu mesajınla anladım hoşgeldin diyelim o zaman :A

• Güldürdün

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
yap sen de, seni engelleyen ne? :A
Ya benim kötü huyum kendimi bu tarz etkinliklere verince fazla kaptırıyorum ve manyakça izliyorum :T: Hani çekirdek çitlerken sonu gelmeden bırakamazsın ya bende ki de o hesap :A
Odaklanma sorunum var, bilgisyar oyunu oynuyorum, müzik dinliyorum vs derken diğer etkinliklere zaman kalmıyor. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Geldiğime dair konu açtım, yabancı bir kullanıcı adı var. İnsan merak eder de hem konuya, hem de yabancı bir kullanıcı bu kadar aktif, kim acaba diye merak eder. :A
Evet konuyu gördüm hatta 2-3 defa girmeyi düşündüm ama nedense bir türlü girip bakmadım :A

• Güldürdün