İngiltere Premier Lig - Genel Yorum & Sohbet Konusu

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Salah.jpg

Adım adım şampiyonluğa...

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Bugünkü City mağlubiyetiyle birlikte lig bitti. Zaten adamlar bir de Pazar ve salı günü oynayacaklar, iyice dağılıp giderler öyle ki bırak şampiyonluğu ilk 4’e girebilme mücadelesi verecek gibiler.

Liverpool şu an yeryüzünün futbol imparatoru. 2008-2013’lü yıllarda Barça’nin oturduğu tahtta şu an Liverpool oturuyor. Son senelere City’den bekliyordum dünya futboluna ambargo koyarak krallık tahtına oturmalarını ama bir Zamanlar ManU’nun düşdüğü kibir durumuna düştüler, nasılsa sistem oturdu transfere pek gerek yok diyerek.

Her neyse Liverpool’un 30 senenin ardından şampiyonluğu hayırlı olsun. Fifa’da Peste lig yaparken daha Ocak ayı gelmeden şampiyonluk kesinleşmiş olsa en zor modda, 18’de 17 filan, bu ne biçim oyun hiç gerçekçi değil deyip kapatır insan. Ama adamlar koskoca Premier Lig rekabetini bitirdi, oyuncağa çevirdi olayı. Dahası milyarlar harcayarak değil, mütevazi bir kadroyla hallettiler. Ama yine de böyle bir şampiyonluk keyif Vermiyor. 2011’de City’nin şu son dakikada gelen şampiyonluğunun City’lilere verdiği keyif Liverpool’un şampiyonluğunun bu sezon Liverpool’lulara vereceği keyiften bin kat daha fazladur haliyle.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Bunlarınki maç ise bizim GS-Denizli maçı neydi :A

Yalnız 90+2’de Sallah’in attığı golde içimden tekbir getirdim. Bir kuponda Liverpool ms1, öteki kuponda Liverpool 1.5 üst oynamıştım. Maç 1-1 olabilirdi son dakikada ama Muhammad Salah, Allahu Akbar :A @DarkLegenD

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,622
Puanı
1,061
Liverpool'un şampiyon olmasını istemiyorum ama buradan dönmesi artık imkansıza yakın :D

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Bugün şanlı Liverpool’umuz Wolves deplasmanından da galip ayrılır mi sizce? :A GS ve Liverpool’a yüklü girdim, Liverpool konusunda stresliyim hata mi ettik acaba diye :A @DarkLegenD @Sherlock

Aşağıdaki sağ bek, İngiltere futboluna damgasını vurmaya devam ediyor. :A Gs'de öyle böyle kazanmış, bugünü olumlu kapatacaksın sanırım. :A

TAA.jpg

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Traore, Klopp'un kimyasını bozar ve belki de şampiyonluktan eder. :A

Kornerden gelen gol sonrası 1-0 öne geçtik ama dikkatini çekerim 22’de 21 yapıp 1 beraberliği olan Liverpool bugün puan kaybedecek çünkü ben kupon yapmışım ve son maç, lanetin kalkması çok zor :A

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
  • Güldürdün
Reactions: Sherlock

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Aşağıdaki sağ bek, İngiltere futboluna damgasını vurmaya devam ediyor. :A Gs'de öyle böyle kazanmış, bugünü olumlu kapatacaksın sanırım. :A

Ekli dosyayı görüntüle 74814
Kornerden gelen gol sonrası 1-0 öne geçtik ama dikkatini çekerim 22’de 21 yapıp 1 beraberliği olan Liverpool bugün puan kaybedecek çünkü ben kupon yapmışım ve son maç, lanetin kalkması çok zor :A
Bakın samimi söylüyorum, bu maç döner... O havayı, o ışığı aldım ben. Hislerim ile Liverpool'un serisini bitirdiğim ve Tolstoyevksi'nin 3 lirasının hiç olmasına sebep olduğum için özür diliyorum. :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Üstte dediğim gibi Liverpool’un kazanması mucize olur bugün :A GS de 2.golü kornerden attı böyle, son saniyeye kadar stres yaptırdı. :A

Galatasaray klasik zaten, uzun zamandır kolayca maç kazandığımızı görmedim. :A 'Sendika' reis bizi mutlu edecek gibi, ite kaka kazanmaya devam tabii. :A Liverpool daha da vermez bu maçı, namağlup şampiyonluk sanırım bu işin sonu. :A Liverpool'u çok övdüm, umarım zehirli ok etkisi yapmamışızdır. :A