İngiltere Premier Lig - Genel Yorum & Sohbet Konusu

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Reyis harika dönüş yapmış. :Z ManU'yu destekleyeceğim hiç aklıma gelmezdi ama destekleyeceğiz artık bu yıl için. :A

Fırsatçılık golü atmak da meziyet. Oyunu iyi okuyup doğru zamanda doğru yerde bulunmayı biliyor. (Bir forvetin sahip olması gereken en önemli özellik.) Arkasındaki Newcastle'lıların dünyadan haberi yok mesela. :A

• Harika
Reactions: MasacRE

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Happy Jupiler Pro League GIF by KAA Gent

• Güldürdün
Reactions: HeisenBerg

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,613
Puanı
860
Reyis harika dönüş yapmış. :Z ManU'yu destekleyeceğim hiç aklıma gelmezdi ama destekleyeceğiz artık bu yıl için. :A

Fırsatçılık golü atmak da meziyet. Oyunu iyi okuyup doğru zamanda doğru yerde bulunmayı biliyor. (Bir forvetin sahip olması gereken en önemli özellik.) Arkasındaki Newcastle'lıların dünyadan haberi yok mesela. :A
Evet takibi çok üst düzey. Sadece takipçiliği değil son vuruşları da üst düzey. Hava toplarında da üst düzey. Zamanlamada da üst düzey. Ters ayağı harika. Müthiş bir santrafor. Daha iyisi yok. Onu karşılaştırmayı da santraforla yapmak lazım futbol tanrısı ile değil. :D

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: MEnes and bazinga

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Evet takibi çok üst düzey. Sadece takipçiliği değil son vuruşları da üst düzey. Hava toplarında da üst düzey. Zamanlamada da üst düzey. Ters ayağı harika. Müthiş bir santrafor. Daha iyisi yok. Onu karşılaştırmayı da santraforla yapmak lazım futbol tanrısı ile değil. :D
Dayı sen ne diyorsun ya.

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Ben zaman içerisinde çok taraf değiştirdim Messi/Ronaldo mevzusunda. Veletken çok seviyordum Ronaldo'yu ve Ronaldo'cuydum, sonra ergenliğimin ilk yıllarında Messi'nin daha iyi olduğunu farkettim, Messi daha iyi demeye başladım. Arka arkaya kazanılan CL şampiyonlukları sonrası tekrar Ronaldo'da karar kıldım. Ronaldo Juve'ye gittikten sonra yani 2018 sonrası düşüş yaşadığını düşünüyorum, Messi de o arayı iyi değerlendirdi ve yine benim için goat oldu kısa zaman önce ve şu an için bu durum güncel ama...

Çocukluğumda bana futbolu çok sevdirmiş birkaç adamdan biri olan Ronaldo'yu dün aynı kırmızı formayla, aynı statta, yine aynı şekilde taraftarı coştururken görmek çok duygulandırdı beni ya. Kaldı ki küçüklüğümde Ronaldo dönemi dışında Manu'ya hiçbir zaman sempati duymadım Liverpool'u sevdiğimden. Bilmiyorum ya da ben çok duygusalım ama acayip coştum dün. Uzun süredir bir şeye bu kadar yükselmemiştim. Şunu fark ettim zaman içinde dediğim gibi bu rekabette daha iyi bulduğum taraf değişti ama daha çok sevdiğim taraf hiç değişmemiş. Evine iyi ki döndün kral...

• Beğendim
Reactions: BARON疼痛

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Ronaldo gibi birisi yıllar sonra döndüğü İngiltere'de ayağının tozuyla iki gol atarak efsanevi bir başlangıç yapmış. Bazıları hala boş kale bilmem ne gibi saçma sapan argümanlar üretiyor. Sevmiyorsanız bile en azından saygı duyun :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,613
Puanı
860
Ronaldo gibi birisi yıllar sonra döndüğü İngiltere'de ayağının tozuyla iki gol atarak efsanevi bir başlangıç yapmış. Bazıları hala boş kale bilmem ne gibi saçma sapan argümanlar üretiyor. Sevmiyorsanız bile en azından saygı duyun :A
E ama bu boş kaleye gol attığı gerçeğini değiştirmiyor. :D

• Güldürdün
Reactions: Maskeli Fedai

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
İyi maçtı izleyenler keyif almıştır 🤗

• Beğendim
Reactions: Maskeli Fedai

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Kütük dostum şaşırtıyor beni :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Adam HAKLI kardeşim, asıl sen ne diyorsun... :A
E ama bu boş kaleye gol attığı gerçeğini değiştirmiyor. :D
13 yaşında futbol izleyen çocuk taklidi mi yapıyorsunuz yoksa ciddi misiniz? 🤔 Defans oyuncularına "Topa aval aval bakın" dediniz mi siz? 🤔 Ben demedim çünkü. 🤔 Veya "Ronaldo kardeşim boş kaleye atma" dediniz mi? 🤔 Keşke deseydiniz be. 🤔

Geçen sezon FB vs BJK derbisinde Aboubakar'ın kafayla attığı gol hakkında ne düşünüyorsunuz? 🤔 Bomboş pozisyonda mı topla buluştu, kale mi bomboştu yoksa taktik mi vardı orada? 🤔 Hımmmm 🤔

indir.png

• Güldürdün
Reactions: MEnes