2020 İller Birbirini Yiyor :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Forumu ayakta tutan belli şeyler vardır dönem dönem. Dost acı söyler ama forumu şu anda ayakta tutan şey etkinlikler. O yüzden bırakalım isteyen istediği etkinliği yapsın yoksa sadece survivor konuşacağız.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,017
Puanı
1,061
Neden zararı olsun ki fazla etkinlik yapmanın foruma? Bana da bazen oy kullanmak falan zor gelebiliyor ama bu etkinlikler sayesinde birçok üye yorum yapmış oluyor, eğlenmiş oluyor. :D Özellikle sadece iki üyeden böyle bir talepte bulunman hoş değil bence.
Etkinlik yapmak zararlı demedim farkındaysan. Aynı anda bu kadar çok yapmak biraz yıpratıyor üyeleri ki bunu söyleyen ilk kişi ben değilim. Yoksa Dosi'ye de Erinç'le de hiçbir derdim yok ama hepsini aynı anda yapmak yerine yılın tamamına yayılsa daha makul olur. Size veya etkinliklere karşı bir sorunum olmadığını göstermek için sizi de etiketliyorum tatsızlık çıksın istemem. @Dosi @The_Erinch

• Beğendim
Reactions: Sherlock and Dosi

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Etkinlik yapmak zararlı demedim farkındaysan. Aynı anda bu kadar çok yapmak biraz yıpratıyor üyeleri ki bunu söyleyen ilk kişi ben değilim. Yoksa Dosi'ye de Erinç'le de hiçbir derdim yok ama hepsini aynı anda yapmak yerine yılın tamamına yayılsa daha makul olur. Size veya etkinliklere karşı bir sorunum olmadığını göstermek için sizi de etiketliyorum tatsızlık çıksın istemem. @Dosi @The_Erinch

Üyeler yıpranıyor olsa yapmak istemezler ki zaten etkinlik, spesifik olarak onları etiketleyip erteleyin demenin hoş olmadığını söylüyorum sadece. :D Şu an birçok kişi evde olduğu için şu aralar yapmak istiyor olmaları bence mantıklı, o açıdan bakmak lazım. Senenin her döneminde böyle kalabalık olmuyor forum.

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
ankara ve izmir mi... Onlar da kim, İSTANBUL'da mı oynuyorlar... Yaşadığım ömür boyunca sahip olduğum iki gerçek aşk var, birisi GALATASARAY diğeri İSTANBUL... Bu cümle yeterlidir heralde İSTANBUL'un nasıl bir yer olduğunu ve bendeki etkisini anlatmaya...

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,424
Puanı
1,060

Ekli dosyayı görüntüle 85972
Ekli dosyayı görüntüle 85971

Değerli FAV10 Sakinleri The Erinch olarak yeni bir etkinlikle karşınızdayım...

İller Birbirini Yiyor :)

Forum ailesi olarak En Favori; En Kıymetli;En Sevilen İli Seçiyor Olacağız..

İster yaşadığınız şehri koruyun;ister memleketimi yedirmem deyin ;isterseniz hayalimdeki şehirdi bırakmam deyin..

Tamamen size kalmış...81 ilimiz kapı gibi karşısınızda olacak...

İstanbul-Ankara-İzmir dışında illerimizde bu kapışmaya katılabilecek mi göreceğiz..
Ekli dosyayı görüntüle 85973Ekli dosyayı görüntüle 85974Ekli dosyayı görüntüle 85975
Ekli dosyayı görüntüle 85976Ekli dosyayı görüntüle 85977Ekli dosyayı görüntüle 85978
Ekli dosyayı görüntüle 85979Ekli dosyayı görüntüle 85980Ekli dosyayı görüntüle 85981

Yedirmeyin İlinizi Arkasında Durunuz :)

Yakın zamanda anketleri başlatıyorum; genel anket stilim gereği kısa süreli ,seri ve etkili olacaktır etkinlik...

Bol yorumlu,bol katılımlı en önemlisi eğlenceli olması temenni ediyorum...

Yakında Kapışma Başlıyor...

Ayrılmayınız :)

Sevgilerimle.

Sen önce romanımı oku terk ettin :(

• Üzücü
Reactions: The_Erinch

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@The_Erinch abi hayırlı olsun tekrardan, güzel ve keyifli bir etkinlik olacak. :D

Favorim tabii ki, doğup büyüdüğüm memleketim. Forumun favorisi, nüfusu en fazla olan şehrimiz olacaktır. Orayı da severim. Bakalım nasıl sonuçlar çıkacak ortaya

• Harika
Reactions: The_Erinch

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,383
Puanı
1,060
@The_Erinch abi hayırlı olsun tekrardan, güzel ve keyifli bir etkinlik olacak. :D

Favorim tabii ki, doğup büyüdüğüm memleketim. Forumun favorisi, nüfusu en fazla olan şehrimiz olacaktır. Orayı da severim. Bakalım nasıl sonuçlar çıkacak ortaya
Teşekkür ederim Kaancım;
Biraz veryansın edenler yada ertelenmesini isteyen arkadaşlar olduğu için kafam karışık ama genel olarak olumlu geridönüşler alıyorum.

Aksilik olmaz ise bu akşam ilk turu süreririm...Zaten biliyorsunuz ben uzun uzun anketleri sevmiyorum. 1 haftada EN Favori İlide aradan çıkartırız :D

@Sherlock @Dosi @xdragxx @dreamy

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,029
Puanı
1,060
Teşekkür ederim Kaancım;
Biraz veryansın edenler yada ertelenmesini isteyen arkadaşlar olduğu için kafam karışık ama genel olarak olumlu geridönüşler alıyorum.

Aksilik olmaz ise bu akşam ilk turu süreririm...Zaten biliyorsunuz ben uzun uzun anketleri sevmiyorum. 1 haftada EN Favori İlide aradan çıkartırız :D

@Sherlock @Dosi @xdragxx @dreamy
Yarın gece açma eğer planladıysan. Bu gece ve sonrasında pazartesi gecesi açarsın. Güzellerin 3. Tur konusu yarın gece açacağım. Söylenmesinler yine :S

• Üzücü
Reactions: Angelica

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,383
Puanı
1,060
Yarın gece açma eğer planladıysan. Bu gece ve sonrasında pazartesi gecesi açarsın. Güzellerin 3. Tur konusu yarın gece açacağım. Söylenmesinler yine :S
Gece dediğime bakma.. bende yeni uyandım, ayılayım ,kahvaltı edeyim gün içinde hallederim.

Ben yarı final ve final hariç 1 günlük şekilde hızlı geçerim ama semle ileitşim halinde olayımda seninkilerle aynı güne denk gelmesin.
Boşa birbirimizi kesmeyelim ve insanları boğmayalım.

• Beğendim
Reactions: Angelica and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,029
Puanı
1,060
Gece dediğime bakma.. bende yeni uyandım, ayılayım ,kahvaltı edeyim gün içinde hallederim.

Ben yarı final ve final hariç 1 günlük şekilde hızlı geçerim ama semle ileitşim halinde olayımda seninkilerle aynı güne denk gelmesin.
Boşa birbirimizi kesmeyelim ve insanları boğmayalım.
Benimkiler Pazarı Pazartesi'ye bağlayan gece ve Çarşamba'yı Perşembe' ye bağlayan gece. 3 günlük süre olduğu için bu şekide sabit tarıhlerim var. 1 haftada 2 tur

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,383
Puanı
1,060
Benimkiler Pazarı Pazartesi'ye bağlayan gece ve Çarşamba'yı Perşembe' ye bağlayan gece. 3 günlük süre olduğu için bu şekide sabit tarıhlerim var. 1 haftada 2 tur
O zaman güzel ben biliyorsun 1 günlük yaptığım için genelde birbirimizi takip edeceğiz :D :D

• Beğendim
Reactions: Dosi

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,383
Puanı
1,060
Mesmesso'nun da seri anketi var ama biz işimize bakarız :Z oylamak istemeyen oylamaz. Bu kadar basit🤗
Doğru diyorsun; asıl yorulan ve kafası karışacak anket sahipleridir.. üyeler sadece istiyorlarsa 1 dk vakit ayırıp sadece bir şık tuşluyor yada istiyorsa yorum yapıyor :D

Hadi ikimizede kolay gelsin.

Kolay gelsin sanada Canım.

• Harika
Reactions: Angelica and Dosi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...