2020 İller Birbirini Yiyor :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,454
Puanı
1,060
Ben şaka sanıyordum bu olayı :A Usülen oylarız ama Ankara veya İstanbul kazanacak anketi sonuçta belli bu :A
Ankara mı .. Bu şehirde birçok kez kaldım...
Birkere gittiğimde zatürre olmuşdum..ÖDTÜ Kampüsünde kalmıştım..Ben öyle bir soğuk bilmem.
Memur şehri...Heryer gri binalar..
Ankarayı ben sevemedim hiçbir zaman.
Ama tabi yaşayanlar,yada memleketi Ankara olanlar apayrı bakıyordur olaya başka.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,699
Puanı
1,060
Ben şaka sanıyordum bu olayı :A Usülen oylarız ama Ankara veya İstanbul kazanacak anketi sonuçta belli bu :A

Ciddiymiş Utku beyciğim, ben de şaşırdım. :A İstanbul farkı çok açarsa ben Utku beyciğim için İZMİR’e oy vereceğim... İstanbul’da yemiş olduğum çakma İzmir Bombası baya güzeldi, kokoreçin de başkenti sayılırlar... Bu durumu görmezden gelemeyiz...

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ankara mı .. Bu şehirde birçok kez kaldım...
Birkere gittiğimde zatürre olmuşdum..ÖDTÜ Kampüsünde kalmıştım..Ben öyle bir soğuk bilmem.
Memur şehri...Heryer gri binalar..
Ankarayı ben sevemedim hiçbir zaman.
Ama tabi yaşayanlar,yada memleketi Ankara olanlar apayrı bakıyordur olaya başka.
Herkes yaşadığı şehri oylayacak abi. Forumun çoğu da İstanbul'dan ve Ankara'dan. O yüzden diyorum sonuç belli yani :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,088
Puanı
1,061
Hayırlı olsun etkinlik olması güzel ama çok fazla olunca da insan soğuyor. :A En iyisi şu Favori Erkek etkinliği yaz sonuna ertelensin insanlarda yeni favori kaldıracak hal yok. :A @Dosi

• Beğendim
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,696
Puanı
1,060
Hayırlı olsun etkinlik olması güzel ama çok fazla olunca da insan soğuyor. :A En iyisi şu Favori Erkek etkinliği yaz sonuna ertelensin insanlarda yeni favori kaldıracak hal yok. :A @Dosi
+10.000

Ya da bu etkinlik ertelensin. Cok üst üste geliyor hepsi. MS'den bile vazgecebilirim. :A

• İlginç
Reactions: Aserat

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,163
Puanı
1,060
Göze battı zaten etkinliğim. İstekli olmadığını anlamıştım. Zaten az önce kendim halledeceğimi belirttim. Teşekkürler.
Böyle böyle soğuyor işte üyeler forumdan

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,454
Puanı
1,060
Hayır sakın. :eek: Kimse beklemeyi bilmiyor ki erteleyecekse @Dosi ve @The_Erinch kendi etkinlikleri 1-2 ay öteye atsın şu an yenisine ihtiyaç yok. :A
Öncelikle ben etkinliklerime başlamadan önce danışılması kişilere danışmadan ASLA hareket etmiyorum;

Ve birçok kişi ilede fikir alışverişi yapıyorum.

Forumları ayakta tutan etkinliklerdir.

Ama istenmiyorsa bu etkinliğide erteleriz.

• Beğendim
Reactions: Angelica and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,163
Puanı
1,060
Öncelikle ben etkinliklerime başlamadan önce danışılması kişilere danışmadan ASLA hareket etmiyorum;

Ve birçok kişi ilede fikir alışverişi yapıyorum.

Forumları ayakta tutan etkinliklerdir.

Ama istenmiyorsa bu etkinliğide erteleriz.
Kimseyi dinleme ve etkinliğini yürüt.
Ben erteledim. Seninki olsun 🤗

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,699
Puanı
1,060
Gelecek ay En Favori Dizi de başlayacak gerçekten bir yerden sonra zararı olabilir bu bolluğun. :A
Hayır sakın. :eek: Kimse beklemeyi bilmiyor ki erteleyecekse @Dosi ve @The_Erinch kendi etkinlikleri 1-2 ay öteye atsın şu an yenisine ihtiyaç yok. :A

Neden zararı olsun ki fazla etkinlik yapmanın foruma? Bana da bazen oy kullanmak falan zor gelebiliyor ama bu etkinlikler sayesinde birçok üye yorum yapmış oluyor, eğlenmiş oluyor. :D Özellikle sadece iki üyeden böyle bir talepte bulunman hoş değil bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...